“4×4 Centrs” šovasar piedāvā piedalīties jau par tradīciju kļuvušajās “Latgales Ekspedīcijās” – šķiet, būtu savādi, ja vasara paietu bez Latgales apceļošanas! Šogad tradicionālā Rāznas maršruta vietā ir izveidots pilnīgi jauns maršruts, bet Daugavas loku apkārtnes iepazīšana notiks arī mūsu likteņupes kreisajā krastā! Latgale un mūsu izveidotie 4×4 maršruti – tas ir īpaši maģisks savienojums!

“Latgales Ekspedīcija 2017-I” notiks 1.-2.jūlijā Rēzeknes – Rāznas ezera apkārtnē pa gandrīz pilnīgi jaunu maršrutu – kalnainā, ainaviskā apvidū ar vēl neredzētiem apskates objektiem,
savukārt “Latgales Ekspedīcija 2017-II” notiks 19.-20.augustā pa maršrutu, kuru šogad papildināsim ar kreisā krasta iepazīšanu – Daugavpils un Krāslavas novados, kā galveno apskates objektu ietverot dabas parku “Daugavas loki”.

“Latgales Ekspedīciju” maršruti domāti cilvēkiem, draugiem, ģimenēm, kurus aizrauj ceļošana, jauni iespaidi un vēlme tuvāk iepazīt Latgali. Maršruts: lauku ceļi un ne sevišķi sarežģīti bezceļi (mazie lauku, mežu un pļavu ceļi, kalni, brasli), pārsvarā normāli veicami ar standarta apvidus automašīnu.
Ekspedīcijas vadīs un par braucēju labsajūtu gādās biedrības “4×4 Centrs” galvenais “vadātājs” Edvīns Bauers.

_MG_8461 - Copy

Ja nu jums iepriekš nav bijusi iespēja apceļot Latgali ar 4×4 automašīnu, tad noteikti iesakām to darīt šovasar, kādā no mūsu organizētajām “Latgales Ekspedīcijām”! Pat cilvēki, kuriem vairāk patīk braukšana pa dubļiem, ir atzinuši, ka Latgales brauciens ir bijis pārāks par jebkuru “dubļu pasākumu”!

Lasiet vairāk informācijas un piesakieties kādai no “Latgales Ekspedīcijām 2017”:

“Latgales Ekspedīcija 2017-I” 1.-2.jūlijā Rēzeknes apkārtnē
“Latgales Ekspedīcija 2017-II” 19.-20.augustā Daugavas loku apkārtnē

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumiem “Latgales Ekspedīcija 2017”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Jūsu
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *