Kā vēsta “4×4 Centrs” pasākumu kalendārs, šogad notiks divas ekspedīcijas ainavām bagātajā Zilo ezeru zemē – jūnija un augusta pēdējo nedēļu nogalēs. Un, ja pirmā notiks pa iepriekšējos gados pārbaudītu un papildinātu maršrutu, tad otrā būs absolūts jaunums izvēlētā apvidus ziņā.

Latgale Višķi

“Latgales Ekspedīcija 2015-I” notiks 27.-28.jūnijā Višķu – Rāznas ezera apkārtnē pa daudzos gados izstrādātu, pārbaudītu un papildinātu maršrutu, kuru ar lepnumu varam nosaukt par izcilu gan dabas, gan apskates objektu ziņā.
Savukārt “Latgales Ekspedīcija 2015-II” notiks 29.-30.augustā pa pilnīgi jaunu maršrutu Daugavpils un Krāslavas novados, kā galveno apskates objektu ietverot Daugavas lokus.
Līdzīgi kā iepriekšējos gados, ekspedīciju maršruti domāti cilvēkiem, draugiem, ģimenēm, kurus aizrauj ceļošana, jauni iespaidi un vēlme tuvāk iepazīt Latgali. Maršruts: lauku ceļi un ne sevišķi sarežģīti bezceļi (mazie lauku, mežu un pļavu ceļi, kalni, brasli), pārsvarā normāli veicami ar standarta apvidus automašīnu.

IMG_2777 - Copy

Ja nu jums iepriekš nav bijusi iespēja apceļot Latgali ar 4×4 automašīnu, tad noteikti iesakām to darīt kādā no mūsu organizētajām “Latgales Ekspedīcijām”! Pat cilvēki, kuriem vairāk patīk braukšana pa dubļiem, ir atzinuši, ka Latgales brauciens ir bijis pārāks par jebkuru “dubļu pasākumu”!

Lasiet vairāk informācijas un piesakieties kādai no “Latgales Ekspedīcijām 2015”:

“Latgales Ekspedīcija 2015-I” 27.-28.jūnijā Višķu – Rāznas ezera apkārtnē
“Latgales Ekspedīcija 2015-II” 29.-30.augustā Daugavas loku apkārtnē

IMG_5331-01 - Copy

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumiem “Latgales Ekspedīcija 2015”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Jūsu
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *