Vasara bez “Latgales Ekspedīcijas” būtu tāda jocīga vasara, vai ne? Tamdēļ atradām brīvu nedēļas nogali arī šajā vasarā mūsu Zilo ezeru zemē. Tātad, 12.-13.augustā “4×4 Centrs” aicina uz ekspedīciju starp divām jūrām, diviem lielākajiem Latvijas ezeriem – Rāznas un Lubāna. Jā, ja nezinājāt – vietējie ļaudis šad tad saka “Rāznas jūra” nevis ezers. Brauksim pa ceļiem un neceļiem, atklāsim jaunas vietas, priecāsimies par smukākajām, jau redzētajām Latgales vietām, apmeklēsim kādu interesantu muzeju, nakšņosim dabā, peldēsimies un, kā ierasts, risināsim patīkamas sarunas par visu, kas saistīts ar 4×4 auto!

„Latgales Ekspedīcija 2023” notiks 2 dienas: 12.-13. augustā. Ceļojumu sāksim netālu no Lubāna ezera, tad virzīsimies uz Rogovkas pusi, līdz nonāksim pie nakšņošanas vietas kaut kur nekurienē starp Rēzekni un Ludzu. Tie, kuri nevēlas nakšņot teltīs, var paši sameklēt alternatīvu nakšņošanas vietu Rāznas ezera apkārtnē. Ekspedīcijas otrajā dienā maršruts vedīs uz Ezernieku pusi un tad pagriezīsies uz Andrupeni. Brauciena finišs būs Maltas apkārtnē.

Ekspedīcijas maršruta veikšanai vajadzīga apvidus automašīna ar apvidus braukšanai atbilstošām AT (All Terrain) vai MT (dubļu) riepām, vinča arī var noderēt, bet nav obligāta.

Ekspedīcijā visi brauc kopā – draudzīgi viens aiz otra. Maksimālais automašīnu skaits: 12. Visās automašīnās organizators nodrošina rācijas.

Maršruts: lauku ceļi un samērā viegli bezceļi (dubļi, džungļi, brasli), taču būs arī dažas nopietnākas vietas. Interesanti, maz zināmi apskates objekti iekļauti!

Ekspedīcijas programma:

Sestdiena, 12. augusts
11:00 Tikšanās Varakļānu apkārtnē (precīzas koordinātes tiks nosūtītas uz pieteikto dalībnieku norādītajiem e-pastiem divas dienas pirms brauciena).
11:30 Ekspedīcijas sākums. Visas dienas garumā maršruts pa dažādiem ceļiem Strūžānu, Ilzeskalna un Lendžu apkārtnē. Muzejs, apskates objekti. Apmēram pl.14.30 – pikniks kādā skaistā vietā.
19:30 Ierašanās nakšņošanas vietā kāda meža ezera krastā Kaunatas apkārtnē. Telšu celšana. Ugunskurs un sarunas.
Svētdiena, 13. augusts
9:00 Brokastis ezera krastā.
10:00 Ekspedīcijas turpinājums – Rāznas dabas parks, Ezernieku un Maltas apkārtne. Apskates objekti. Īsa pusdienu pauze.
Ap 16:30 Ekspedīcijas noslēgums pie Andrupenes vai Maltas.

Ieteicamais ekipējums:
Laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, bezceļu braukšanas piederumi, pārtika pusdienu pauzēm dabā. Ieteicams paņemt arī visu, ko vēlēsieties, sestdienas vakaram un svētdien no rīta. Sestdien veikals maršrutā var nebūt, jo tāda nekurienē vienkārši nav!

Pieteikšanās un dalības maksa par 2 dienām*

Dalības maksa no ekipāžas, aizpildot on-line pieteikuma anketu un divu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas pārskaitot 30 EUR avansa maksājumu uz zemāk atrodamo kontu:

  • pirmajām 10 automašīnām – 175 EUR no auto
  • 11. un 12. automašīnai – 195 EUR no auto
  • Muzeja apmeklējums – līdz 5 EUR/cilv.
    * Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 15 EUR un iespēja veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai nodrošinātu pasākuma maksimālu kvalitāti, maksimālais dalībnieku skaits ir 12 automašīnas!

Neierašanās gadījumā iemaksāto avansu ir iespējams atgūt, atceļot savu dalību ne vēlāk kā 3 dienas pirms ekspedīcijas norises dienas.

Pieteikuma anketa un dalībnieku saraksts

    DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Rekvizīti:
Biedrība „4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: ziedojums “Latgales Ekspedīcija 2023”.

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija vai jautājumi par pasākumu “Latgales Ekspedīcija 2023”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns)

FOTO: 4×4 Centrs, 2022.gada “Latgales Ekspedīcija”

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *