Godātais Toyota Land Cruiser Īpašniek!
Nav nekā labāka kā pavadīt nedēļas nogali svaigā gaisā kopā ar ģimeni, draugiem un domubiedriem. Tieši tāpēc Toyota Land Cruiser Īpašnieku klubs un WESS Motors turpina tradīciju un ielūdz visus, kuri vēlas iegūt jaunus draugus un ar prieku notraipīt savu spīdošo Toyota Land Cruiser ar dubļiem, uz vasaras saietu „Divu upju kauss 2012”, kas notiks 2012. gada 11. augustā!

Vilinošā kalnaino lauku ainava, Latvijas blīvie meži, divas skaistas upes, vēsturiskas muižas, vējdzirnavas, bijušās karabāzes – atrakcijas katrai gaumei! Visu šo Jūs viegli varat atrast uz kartes vai leģendas brauciena laikā pie sava bezceļa karaļa Toyota Land Cruiser stūres! Par interesantu maršrutu, kā ierasts, parūpēsies biedrība “4×4 Centrs”.
Papildus elpu aizraujošajam azartiskajam braucienam esam sagatavojuši arī citus ne mazāk interesantus un noderīgus uzdevumus, kur varēs piedalīties ikviens Jūsu ekipāžas dalībnieks!
Vakarā piedāvājam gardas vakariņas un atpūtu visu saieta dalībnieku kompānijā.
Ar programmu, pieteikumiem, nolikumu un citu nepieciešamo informāciju varat iepazīties kluba mājas lapā www.landcruiserclub.lv sadaļā Pasākumi, kā arī WESS Motors autocentrā Mārupes novada Mārupē, Kārļa Ulmaņa gatvē 125 vai zvanot pa tālruni 67068344, vai e-pastu landcruiserclub@wess.lv.
Gaidām Jūsu pieteikumus līdz 2012. gada 6. augustam.
Tiekamies pie divām upēm!

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 replies on “Land Cruiser īpašnieku vasaras saiets 2012”