Jau raksījām ka šogad bezceļu braukšanas svētki “Ērgļu Izaicinājums 2022” notiek jaunā vietā – Briežkalnā. Mazliet zemāk ir noderīga informācija visiem dalībniekiem, kuri sestdienas rītā ieradīsies Ērgļos.

Ierašanās Briežkalnā caur punktu “B” – Google koordinātas 56.906133, 25.624804

Kartē augstāk redzams, kā sestdien ierasties Briežkalnā, un kā no tā doties projām. Šie virzieni ir spēkā visu pasākuma dienu – gan sacensību, gan ārpus sacensību laikā. Lai vēl vienkāršāk un drošāk, esam uzzīmējuši leģendu no Rīgas puses. Leģendas sākums pie Ērgļu zīmes (Google koordinātas 56.903790, 25.622869). Punktā BĀZE visus braucējus sagaidīs tiesnesis un izstāstīs, kur tieši doties katras dalībnieku grupas braucējiem un kur likt treilerus.

Briežkalnā darbosies kafejnīca, būs arī galdi un soli, taču, kā jau informējām iepriekš, ja ir iespēja, paņemiet līdzi savus saliekamos krēslus un galdiņus. Paņemiet arī siltas drēbes un apavus!

Pēc reģistrācijas, bet pirms starta būs jāveic Īpašais uzdevums “Makita”. Starta laiki, finiši, izlozes, rezultāti – kā norādīts Pasākuma programmā. Lai viss noritētu iespējami raiti, starts sporta grupām vienlaicīgi būs četros virzienos, tajā skaitā papildsacensības “PRORING” pašā Briežkalnā – kalns, nogāzes, purviņš un džungļi! Papildus trīs virzienos dosies Ekspedīcijas Tūrisma grupas braucēji.

Atgādinām, ka sporta grupām (Sports, Izaicinājums, 4×4 GeoFind) nepieciešams instalēt savā Android viedierīcē aplikāciju “BlackBox 4×4” (izstrādātājs 3 PriedeZ). Visu kontrolpunktu koordinātas tiks dotas divos formātos: GPX un WPT.

Pēc brauciena būs arī iespēja nomazgāt savu kvadriciklu vai auto SIA ELBRA teritorijā Ērgļos, Parka ielā 29, šeit arī vajadzības gadījumā pieejams kompresors. T. 29441030 (Artūrs).

“Ērgļu Izaicinājums 2022” atbalstītāji

4×4 Centrs saka Paldies! zemāk minētajiem uzņēmumiem par atbalstu! Iesakām arī ikvienam izmantot šo uzņēmumu preces un pakalpojumus, bet, ja vēlaties nodibināt ciešāku, personīgu kontaktu ar kādu no tiem – jautājiet kontaktinformāciju mums, “4×4 Centrs”!

Nepacietībā gaidot tikšanos –
Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *