Kalendāra projekts. Lūdzu izsakiet savus komentārus.

Nav noslēpums, ka trofi-reidu var pieskaitīt pie vienām no netīrākajām autosporta sacensībām, tiešā vārda nozīmē.

iek savietotas visneticamākās lietas – dubļi un portatīvais dators, ūdens un iekšdedzes dzinējs. Vai tas nav fenomenāli!? Mēs varam būt lepni, ka spējam nodarboties ar šo sporta veidu.
Kaut arī daudzi no mūsu vidus jau ir pierādījuši savu vārdu – trofists, daudziem šis vēl ir tikai sapņu nosaukums. Doma, ka var ar džipu doties dubļos, pārbraukt pāri grāvim vai pat upītei un saprast, kur un kurā kartē atrodas, viņu nepamet ne uz mirkli, bet doties vienam mežā, tā kā būtu vēl pa traku.
 Tamdēļ ir nolemts 2010. gada sezonā pievērsties pirmsākuma braucējiem un sarīkot iesācēju braukšanas skolu ar nosaukumu „Tūrisms”, kur ikviens ar jebkādu apvidus automobili varēs atbraukt un piedalīties pasākumā nezinot neko un veikt visu, ko Rīkotājs būs sarūpējis. Gan izprast „offroad” braukšanu, gan iepazīties ar navigāciju un kartēm, gan sastapt sev jaunus draugus un domubiedrus.
Bet tie, kam pieder jau aprīkoti auto ar dubļu riepām, vinčām un zināšanām navigācijā, nākamajā sezonā mērosies spēkā ar vienā pulciņā ar trofi-reidu sportistiem – gan konkurence, gan gandarījums par paveikto. Daudzi tie, kas pagājušo sezonu brauca kā „grandtūristi”, šogad varēs pievienoties TR1 kategorijai un droši doties sportistu trasēs, jo tās tiks atvieglotas līdz saprātīgam(  ), cik nu saprātīgs var būt trofi-reids, līmenim, kas tieši paredzēts šāda veida automobiļiem. Bet tiem, kam „dzelzs rumaki” sabūvēti vēl niknāki un neatbildīs TR1 grupas tehniskajiem noteikumiem, aicinām pievienoties „OPEN” klases braucējiem vai TR2, jo tur būs iespēja cīkstēties ar sagatavotākām automašīnām. Bet TR3 kategoriju sagaida atsevišķi monstriņu uzdevumi un arī daļa trases, kas padarīs šo spēkratu cīņu vēl azartiskāku.
Attiecībā uz sacensību izmaksām. Nākamā sezona – izdzīvošanas gads. Tie, kas sevi uzskata par Latvijas autosporta biedriem un cīnās par godpilno autosporta meistara nosaukumu vai vēlas cīnīties ārpus Latvijas un pierādīt Latviešu spēcīgo konkurenci arī pasaulē, sacensībās startē kā LAF biedri, samaksājot Ls25 biedru maksu + Ls25 par gada licenci un saņemot 10Ls atlaidi, Latvijas Trofi-reidu čempionāta posmu, kas norisinās Latvijā, dalības maksai. Tie, kas vienkārši vēlas piedalīties un sacensībās sevi pierādīt kā spēcīgus konkurentus vai vienkārši izbaudīt kvalitatīvas trofi-reida čempionāta sacensības, ir iespēja startēt bez visādām papildus maksām – samaksā dalības maksu un kļūsti par sacensību līderi. Ērti un vienkārši! Bet, ja tu vēl neko nesaproti, bet gribi iemācīties braukt ar džipu un labi pavadīt laiku ar draugiem, ģimeni un piedalīties tusiņā, tad piesakies „TŪRISMĀ” – tas būs priekš jums.
Būsim stipri, nospraudīsim sev nelielu, bet sasniedzamu mērķi, pierādīsim citiem, ka mēs to varam, jo tikai vienotībā mums ir spēks. Lai viss mums izdodas! Tiekamies 2010. gada sezonā.

Gabriels Žīgurs, Krišjānis Vidušs

Trofi reidi

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *