Rezultāti.

Atslēgvārdi:

 

4 Komentāri

 1. Ojārs says:

  Labdien 4X4 pasākuma organizatori!
  Vēlos padalīties ar saviem iespaidiem par ”Ērgļu izaicinājums 2020” pasākumu.Piedalos jau otro gadu ATV ieskaitē kaut gan biju pieņēmis lēmumu,ka šogad nepiedalīšos bet tomēr atbraucu,un uzaicināju līdzi vēl divus braucējus ar kvadriem
  Sākums šogad izskatījās daudzsološs-braukšana pēc leģendas un super izdomāts,ka jānobildē tās vietas ko organizatori bija norādījuši,lai šis maršruts neizskatītos pēc ātrumposma ar sekunžu ķeršanu, un vietas kuras jānobildē ar objektu būtu pats svarīgākais par ko pienāktos viss vairāk konkursa punkti. Bet…čiks vien sanāca no šī konkursa ar to bildēšanos,jo uzvarētāju organizātori noteica balstoties uz to kurš bija ātrāk nogonkojis šo distanci.Kam par godu bija vajadzīgi šie foto kur tika patērēts tik daudz laika un nevienam pat tās bildes neinteresēja? Pārējās trasēs braucieni uz laiku- viss ok.
  Treknu punktu pielika vakara pasākums vai tā saucamā apbalvošana kur tika paziņoti uzvarētāji. Uz apbalvošanu bija ieradušies tikai pāris cilvēku.Bija četras nominācijas.Tikai viena vienīga pirmā vieta(ne otrā vai trešā nebija) bija par ”purva brauciens”??? Šis brauciens varētu būt tas kur bija jāveic divi trases apļi? Par visas dienas brauciena uzvarētājiem nominēja ar trīs godalgotām vietām. Bija četri maisiņi ar BRP logo, tas nozīmēja to,ka sponsors šīm balvām ir SDK veikals.ORGANIZATORI-KUR REZULTĀTI PĀRĒJIEM ŠĪS DIENAS BRAUCĒJIEM??? VAI TAS BIJA TIK GRŪTI UZRAKSTĪT UZ PAPĪRA UN IZLIKT APSKATĪŠANAI? KĀPĒC 4X4 MAŠĪNU VISU IESKAIŠU REZULTĀTI BIJA REDZAMI???
  Un te lūk ir secinājums ne jau tikai no manis bet vairāki man pazīstami braucēji to izteica….organizatori ļoti labi nopelnīja par slikti noorganizētu pasākumu uz ATV braucēju iemaksām. Izmaksas praktiski ne kādas,jo izmantoja tās pašas takas no pagājušā gada un 4×4 automašīnas ceļus.
  Man nav problēmas samaksāt vairāk dalības maksu, bet es gribu foršu pasākumu no sākuma līdz beigām Cik noprotu tad šis pasākums 99.9% tiek organizēts priekš 4×4 automašīnām un 0.01% priekš ATV. Tā tas par nožēlu bija pagājušo gadu(tāpēc es šogad negribēju piedalīties) un vēl sliktāk izpaudās šogad.
  Nākamgad viennozīmīgi nebraukšu uz šādu slikti noorganizētu pasākumu un visiem ATV braucēju paziņām arī neieteikšu. Varbūt kāds no 4×4 pasākuma organizatoriem izlasīs un izdarīs secinājumus,lai nākošgad ATV braucēji nebūtu vīlušies šajā pasākumā.

  P.S.
  Mēs bijām noīrējuši viesnīcas istabiņas no piektdienas līdz svētdienai un pēc brauciena varējām ieiet savu istabiņu dušās un nomazgāties.Bet bija braucēji kuriem nebija šādas iespējas,jo viņi tak atbrauca uz sestdienas izbraucienu un devās mājup nemazgājušies. Arī šajā ziņā organizatoriem bija pie vienas vietas ATV braucēji.

 2. 4x4 Centrs says:

  Paldies Ojār, par viedokli! Organizatori ir iepazinušies. Ja īsi, tad padomāsim, ko nākošajā reizē varam izdarīt labāk. Par “ļoti labi nopelnīja” varēsim parunāt tad, kad pats noorganizēsiet kādu saskaņotu ATV pasākumu. Svešā kabatā vienmēr ir viegli skaitīt. 😉
  Plašākai diskusijai variet droši zvanīt organizatoriem un izrunāt visu telefoniski.

 3. Andis says:

  Man gan viss patika 🙂 un prieks, ka dalībnieki ir ievērojuši atļauta ātruma limitus, jo soda punkti vai soda naudas nevienam par to nav piešķirti 🙂

 4. Edgars says:

  Izskatās,ka Andis ir bijis skatītāju pulkā nevis braucēju lokā.Ha-ha…!!!

Pievieno komentāru