Mēģināsim īsi pastāstīt, kas šogad sagaida “Ērgļu Izaicinājuma” dalībniekus. Pirmā ziņa – putekļu, visticamāk, nebūs! Otrā ziņa – uz sestdienu organizatori ir sarunājuši sauli !

Tālāk mazliet nopietnāk, kaut gan arī augstāk rakstītais ir tīra patiesība!
Reģistrācija dalībai “Ērgļu Izaicinājumā”, kā rakstīts pasākuma programmā, sāksies pl.8.30 ATV braucējiem un no pl.9.00 dalībniekiem ar automašīnām. Saskaņā ar programmu notiks arī visas pārējās aktivitātes līdz pat apbalvošanas ceremonijai un balvu izlozei.
Vakarā viesnīcas “Ērgļi” otrā stāva zālē, lai jautrāk gaidīt rezultātus, būs iespēja uz ekrāna skatīties iepriekšējo gadu foto un video, vai pat tikko, šajā dienā uzfilmētās cīņas ar dubļiem.
Kā jau iepriekš tika minēts, visi dalībnieki, kuri ieradīsies uz apbalvošanas ceremoniju, piedalīsies trīs galveno balvu izlozē; kā vērtīgāko šeit varētu minēt General Tire riepu komplektu džipam! Un, tā kā “Ērgļu izaicinājums” sakrīt ar “4×4 Centrs” dzimšanas dienu (šogad 6 gadi, kopā ar “Mazozoli 4×4” laiku 17 gadi), visa pasākuma noslēgumā – jubilejas torte!
Skatītājiem – skatītāju karte tiks publicēta piektdienas rītā, kā arī to būs iespējams dabūt pasākuma reģistrācijas vietā un laikā.

ATV

Kā allaž, kvadriciklu brauciens azartiskā Agra Jansona vadītajā grupā solās būt dubļiem un šķēršļiem bagāts, iespējams, ar kādu papildus uzdevumu, kur katrs varēs parādīt, uz ko ir spējīgs. Ērgļu un Mazozolu apkārtnes džungļu takas nekad neliek vilties, te drīzāk jāuzmanās, lai dalībniekiem ar mazāku pieredzi nekļūst pārāk sarežģīti! Brauciena finišā – vakariņas un pirts!

4×4 GeoFind

Mazie, pielijušie lauku ceļi šīs grupas dalībniekus sagaidīs ik uz soļa! Dažās vietās būs arī pamanāmas bezceļa pazīmes, bet te nu katra paša ziņā paliek – cik tuvu punktam ar auto braukt. Zaļās “4×4 GeoFind” plāksnītes būs atrodamas gan mežā kokos, gan vecās, pamestās ēkās un dažādās drupās, kā arī citās saistošās vietās, par kurām parastie ceļveži klusē. Daļa kontrolpunktu būs pagājušā gada, daļa ir izveidoti pilnīgi jaunās vietās. Ceram, ka būsim jums sagādājuši skaistu sestdienas braucienu par Vidzemes pakalniem ar nelielu piedzīvojumu garšu!
Ieteikums dalībniekiem – savu GPS ierīču, aplikāciju un programmu darbību pārbaudiet PIRMS sestdienas!

Ekspedīcija

Laikam jau jāpriecājas, ka šogad standarta aprīkojuma džipi “Ekspedīcijas” grupā aicināti netika, jo, sakarā ar laika apstākļiem, bez dubļu riepām Ērgļu apkārtnē iespējams braukt tikai pa ceļu! Citiem vārdiem sakot – šoreiz apskates objektu būs maz, bet dubļu – daudz. Tomēr, viens otram piepalīdzot un gudrus padomus dodot, vakariņas mēģināsim nekavēt! Iespējams, arī “Ekspedīcijas” dalībniekiem būs kāds individuāli veicams uzdevumiņš, par ko dienas noslēgumā iegūt veicināšanas balvu! Diemžēl maksimālais dalībnieku skaits šajā grupā ir sasniegts un pieteikšanās slēgta.

Izaicinājums, Sports

Šīs abas dalībnieku grupas šogad sagaida īsts Izaicinājums! Organizatoriem pat radās joks, ka šogad katram dalībniekam sapulcē izlozēs tikai vienu kontrolpunktu – pie kura aizbraukt un tur nogrimt!.. Tik traki varbūt arī nebūs, bet pareiza komandas taktika šogad noteikti palīdzēs ne tikai iegūt augstāku vietu, bet arī vispār tikt līdz finišam! Taču, lai rezultātu nenoteiktu vien vinčas troses ietīšanas ātrums, ir padomāts arī par citiem uzdevumiem – būs gan parastā leģenda, gan “secīgā orientēšanās”, gan arī “lapsu medības” un fotoleģenda. Tāpat šogad būs jau ierastās “džipu šūpoles”un paralēlais brauciens karjerā. Domājiet nu, ko un kā darīt, lai finišā būtu laikā un ar iespējami lielāku punktu skaitu!

Šobrīd no mūsu puses viss. Taču patīkami, ka labākais vēl tikai priekšā! Jautājumu gadījumā droši zvaniet t.29424541!

Lai mums visiem izdodas iecerētais!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 replies on ““Ērgļu Izaicinājums 2017” – jaunākā informācija dalībniekiem”

 • Inese
  21/09/2017 at 09:21

  Labdien! Vai ar visiem mežu īpašniekiem, kuru meži šogad tiks izdangāti, šis pasākums ir saskaņots? Jeb atkārtosies pagājušā gada nepatīkamie pārsteigumi, kad bez jebkādas informēšanas tika izbraukāta jaunaudze privātā mežā?

  • Edvins 4x4
   21/09/2017 at 09:36

   Labdien!
   Ja nu tiešām tā ir noticis, būtu jauki, ja Inese ar mums būtu sazinājusies jau pagājušajā gadā, un nevis interneta vidē, kur šādus jautājumus risināt ir sarežģīti, bet personīgi. Taču arī šogad esam atvērti sarunai, ja nepieciešams. Zvaniet, lūdzu, 29424541.

 • Aivars
  22/09/2017 at 14:17

  Šādi netā veļu mazgā parasti aizaugušo pļavu īpašnieki. Ja ir izbraukāta jaunaudze, tātad ir nodarīts materiālais zaudējums, tātad ir reāla rīcība.

  • ccxgtc
   24/09/2017 at 09:53

   Lūdzu studijā bildes ar transportlīdzekļiem jaunaudzēs vai sējumos, domāju ka tur konkrētus sodus vajag un var piespriest! Bet vairāk kā meža izciršana un izvešana vieglie apvidus transportlīdzekļi nekādas šausmas mežos nevar atstāt, un tur kur tie brauc ne pirms, ne pēc tiem, tāpat nevarētu izbraukt ar standarta auto.