Arī šogad bezceļu braukšanas svētku “Ērgļu Izaicinājums 2016” dalībniekiem būs iespējams tikt pie vērtīgām balvām, par kurām lielā mērā varam pateikties šī pasākuma atbalstītājiem! No balvu fonda, kas sasniedz 2000 EUR, un kurā ne visas balvas ir vienkārši novērtējamas naudas izteiksmē, ikvienam ir iespēja kaut ko vērtīgu iegūt arī sev!

Balvas

Piemiņas veltes bezceļu braukšanas svētkos saņems ikviens dalībnieks, bet balvas iegūs gan pirmo vietu ieguvēji dalībnieku grupās “Izaicinājums” un “Sports”, gan arī par “īpašiem nopelniem” grupās ATV un “Drosmīgie”. Taču divu vērtīgāko balvu – automašīnas vinča Dragon Winch no “4×4 Centrs Veikals” un dāvanu karte aizraujošam piedzīvojumam ar sniega motociklu Zviedrijas kalnos no “Sniegajosla.lv” – īpašniekus noteiks ar izlozes palīdzību starp visiem dalībniekiem, kuri piedalīsies apbalvošanas ceremonijā vakara noslēgumā!
Vēl kā balvas varam minēt dāvanu kartes no General Tire jauna riepu komplekta iegādei no SIA “Atlas Motors”, dāvanu karte nedēļas nogalei ar jauno Toyota Hilux no WESS Motors Toyota, dāvanu karte interesantiem un noderīgiem kursiem “Drošas braukšanas skolā”, kvadriciklu vinča un sintētiskā virve no “4x4lv” un citas balvas no pasākuma labvēļiem un atbalstītājiem!

“Ērgļu Izaicinājums 2016” labvēļi un atbalstītāji

4×4 Centrs saka paldies zemāk minētajiem uzņēmumiem par atbalstu un – ar prieku varam ieteikt ikvienam šo uzņēmumu sniegtos pakalpojumus, ja rodas tāda nepieciešamība!

Atbalstītāji 2016

General Tire

General Tire – labākās riepas ceļiem un neceļiem… jau 100 gadus! Amerikāņu kvalitāte apvienojumā ar jaunākajām Continental tehnoloģijām par saprātīgu cenu. Gan vieglajām, gan apvidus automašīnām, gan busiem. Uzzini vairāk par General Tire riepām www.atlasriepas.lv

RECRO

RECRO ir viena no vismodernākajām automātisko ātrumkārbu restaurācijas un testēšanas rūpnīcām Eiropā un tā ir viens no līderiem automātisko ātrumkārbu restaurācijas jomā visos segmentos Ziemeļeiropā.
Visa informācija www.recro.eu

sniegajosla.lv

Vēlaties izbaudīt reālu bezceļu? Ko Jūs teiktu par apvidu, kur ir 1.5 metru dziļš sniegs un 150 km apkārtnē nav ceļu?
Uzaicinām Jūs piedalīties sniega motociklu ekspedīcijās Skandināvijas kalnos pie polārā loka.
www.sniegajosla.lv

4×4 Centrs Veikals un 4×4 Centrs Serviss

Oficiālais ARB, Old Man Emu un Safari Snorkel dīleris Latvijā.
Viss aprīkojums apvidus automašīnām (riepas, vinčas, amortizatori un 1000 citas lietas), kā arī kvalitatīva un pārdomāta uzstādīšana! Tālr.20455565 (veikals), 28444468 (serviss).
www.4x4centrs.lv/veikals

WESS Motors Toyota

Oficiālais Toyota dīleris Latvijā WESS Motors Toyota piedāvā augsta līmeņa mobilitātes risinājumus – sākot no plaša autoservisa pakalpojumu klāsta līdz jauna vai mazlietota automobiļa iegādei, nodrošinot visaugstāko darba izpildes kvalitāti un izcilu klientu apkalpošanas līmeni, kas balstīts uz savstarpējo uzticēšanos, drošības sajūtu un ikdienas pārliecību par produktu un saņemto pakalpojumu kvalitāti.
Uzzini vairāk www.wess.lv

4x4lv.lv

Kompānija nodarbojas ar jebkuras 4×4 tehnikas sagatavošanu nopietnam bezceļam. 4x4lv.lv darbinieki ir ar 15 gadu pieredzi 4×4 automašīnu pārbūvē, remontā un uzlabošanā.
Mājaslapa internetā www.4x4lv.lv, tālr.29458000

Knifs4

Autoservisā “Knifs4” meistari spēj noteikt pat visnoslēpumainākos un sarežģītākos automašīnu defektus. Plašs veicamo darbu klāsts, sākot no riepu montāžas un beidzot ar motoru remontu. Tiek piedāvāti arī telpu un āra teritoriju uzkopšanas pakalpojumi! Tālr.29472637, 29206508.

Signāls EM

Kvalificēti, pieredzes bagāti autoservisa meistari, auto evakuācija, auto tirdzniecība, auto rezerves daļu (jaunu un lietotu) tirdzniecība. SIA “Signāls EM” tālr.29276239.

Drošas braukšanas skola

Jau kopš 2007. gada Drošas braukšanas skola apmāca gan topošos auto un moto vadītājus, kuri mūsu vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus braucējus, kam palīdzam pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības. Esam pārliecināti, ka braukšanas kultūra ir būtisks dzīves kvalitātes rādītājs. Tādēļ rūpējamies, lai pie mums mācīties būtu ne tikai noderīgi, bet arī patīkami.
Vairāk informācijas www.dbs.lv

Viesnīca “Ērgļi”

Uzmanība pret ikkatru viesi ir mūsu darbības galvenais princips. Viesnīcas iekārtojums, atmosfēra un apkārtnes daba rada harmonisku vidi, lai ikviens mūsu viesis aizmirstu darbdienas rūpes. Lai viesnīca “Ērgļi” kļūst par lielisku vietu Jūsu atpūtai, garšīgām maltītēm, jaukai izklaidei!
www.erglihotel.lv

ELBRA

SIA ELBRA speciālisti veic elektromontāžas darbus, kā arī santehnikas un apkures ierīkošanu. Ilggadēja pieredze un atbilstošs aprīkojums ļauj paveikt darbus ātri un kvalitatīvi. Būvmateriālu tirdzniecība. Tālr.64871742.

SIA Skudru karjers

Ja vien jums nepieciešama ceļu būve, ceļu būves tehnikas īre, zivju dīķu izbūve, interesē zivju mazuļu audzēšana – mēs protam! Tālr.29481533

Pateicībā –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *