Bezceļu braukšanas svētkus “Ērgļu Izaicinājums” grūti iedomāties bez balvām un atbalstītājiem. Ja runājam par balvu fondu, tad tas šogad pārsniedz 1500 EUR vērtību, taču ne mazāka vērtība ir šī pasākuma atbalstītājiem, jo kopā mēs varam paveikt vairāk!

Uzvaretaji2

Balvas bezceļu braukšanas svētkos saņems gan pirmo vietu ieguvēji dalībnieku grupās “Izaicinājums” un “Sports”, gan arī par “īpašiem nopelniem” grupās ATV un “Drosmīgie”. Kā nozīmīgākās balvas jāmin trīs dāvanu kartes no General Tire (katra 300 EUR vērtībā) jauna džipu riepu komplekta iegādei no SIA “Atlas Motors”, dāvanu karte Old Man Emu amortizatoru komplekta iegādei jūsu džipam 500 EUR vērtībā no “4×4 Centrs Veikala”, kā arī nedēļas nogale ar VW Amarok no “SIA Moller Auto Krasta”. Būs arī citas balvas. Jāpiezīmē, ka Old Man Emu amortizatoru komplekts tiks izlozēts, un izlozē varēs piedalīties ikviens bezceļa braukšanas svētku dalībnieks, kurš būs uz vietas apbalvošanas ceremonijā. Protams, diplomi par iegūtajām vietām un arī par piedalīšanos, šampanieši, kausi un svētku torte, cerams, iepriecinās ikvienu, kurš 19.septembrī būs vēlējies pavadīt laiku labā kompānijā Ērgļu apkārtnes mālainajos pauguros un pievilcīgajos purviņos!

“Ērgļu Izaicinājums 2015” labvēļi un atbalstītāji
4×4 Centrs saka paldies zemāk minētajiem uzņēmumiem par atbalstu un – ar prieku varam ieteikt ikvienam šo uzņēmumu sniegtos pakalpojumus, ja rodas tāda nepieciešamība!

General Tire

General Tire – labākās riepas ceļiem un neceļiem… jau 100 gadus! Amerikāņu kvalitāte apvienojumā ar jaunākajām Continental tehnoloģijām par saprātīgu cenu. Gan vieglajām, gan apvidus automašīnām, gan busiem. Uzzini vairāk par General Tire riepām www.atlasriepas.lv

Moller Auto Krasta

Volkswagen centrs “Moller Auto Krasta” ir viens no Latvijas vadošajiem automobiļu tirdzniecības uzņēmumiem, kura pamatdarbība saistīta ar jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, vieglā komerctransporta tirdzniecību, kā arī oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu remontu un apkopi.
Volkswagen centrs “Moller Auto Krasta” ietilpst norvēģu ģimenes uzņēmumu grupā AS “MøllerGruppen”. Tā ir viena no Ziemeļeiropas vadošajām auto nozares organizācijām, kam pieder uzņēmumi Norvēģijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Automobiļi ir tās galvenā nodarbošanās jau 76 gadus. Uzņēmumu grupā strādā vairāk nekā 3000 darbinieku.
Uzzini vairāk www.vw-riga.lv

VILEVI

SIA „VILEVI” ir uzņēmums, ko LR Labklājības Ministrija ir atzinusi par kompetentu institūciju darba aizsardzības jomā, kā arī ir ieguvis ISO 9001:2008 sertifikātu, kas apliecina, ka uzņēmuma vadības sistēma ir atbilstoša kvalitātes vadības sistēmas standartam. Šeit strādā pieredzējuši, sertificēti speciālisti ar ilgu darba pieredzi darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā. Jau no dibināšanas dienas klientu apmierinātība ir viena no VILEVI galvenajām prioritātēm. Visa informācija www.vilevi.lv

Digitālās Drukas Studija

“Digitālās Drukas Studija” ir poligrāfijas uzņēmums ar lielu pieredzi šajā sfērā. Digitālajā drukā visefektīvāk un izdevīgāk ir drukāt nelietu tirāžu drukas darbus. Mums ir plašas iespējas un varam nodrukāt sākot no vīzītkartes līdz pat banerim ļoti īsos termiņos.
“Digitālās Drukas Studija” ir apvienojusi vienā kolektīvā vislieliskākos projektu vadītājus, kuri atradīs visoptimālāko risinājumu…
www.dds.lv

SIA Skudru karjers

Ja vien jums nepieciešama ceļu būve, ceļu būves tehnikas īre, zivju dīķu izbūve, interesē zivju mazuļu audzēšana – mēs protam! Tālr.29481533

Signāls EM

Kvalificēti, pieredzes bagāti autoservisa meistari, auto evakuācija, auto tirdzniecība, auto rezerves daļu (jaunu un lietotu) tirdzniecība. SIA “Signāls EM” tālr.29276239.

Acconto

SIA “Acconto” sniedz grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem. Uzņēmumu reģistrācijas un statūtu grozījumu dokumentu sagatavošana. Droši un uzticami, ilggadēja pieredze!
t.67543840, mob.29220914, e-pasts info@elgos.lv

Knifs4

Autoservisā “Knifs4” meistari spēj noteikt pat visnoslēpumainākos un sarežģītākos automašīnu defektus. Plašs veicamo darbu klāsts, sākot no riepu montāžas un beidzot ar motoru remontu. Tiek piedāvāti arī telpu un āra teritoriju uzkopšanas pakalpojumi! Tālr.29472637, 29206508.

ELBRA

SIA ELBRA speciālisti veic elektromontāžas darbus, kā arī santehnikas un apkures ierīkošanu. Ilggadēja pieredze un atbilstošs aprīkojums ļauj paveikt darbus ātri un kvalitatīvi. Būvmateriālu tirdzniecība. Tālr.64871742.

4×4 Centrs Veikals un Serviss

Oficiālais ARB, Old Man Emu un Safari Snorkel dīleris Latvijā.
Viss aprīkojums apvidus automašīnām (riepas, vinčas, amortizatori un 1000 citas lietas), kā arī kvalitatīva un pārdomāta uzstādīšana! Tālr.20455565 (veikals), 28444468 (serviss).
www.4x4centrs.lv/veikals

Pateicībā –
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 replies on ““Ērgļu Izaicinājums 2015” – atbalstītāji un balvas”

  • kārlis
    09/09/2015 at 09:56

    Atļaušos gan piezīmēt, ka KNIFS4 ir uzmetēju kantoris, kas nenorēķinās ar saviem piegādātājiem. Neiesaku sadarboties, ja negribat tikt apjāti.

  • Uģis
    29/09/2015 at 11:16

    Esi tik laipns un atbildi par saviem vārdiem un mini,ko ar to domāji.Jeb sazinies ar mani 29206508