Šoreiz jūsu priekšā ir informācija tiem cilvēkiem, kuri jau sen vēlās vai, iespējams, varētu vēlēties atbalstīt 4×4 pasākumus. Tajā skaitā – tuvojošos bezceļu braukšanas svētkus Ērgļos.
Erglu izaicinajums

Fani-tiesneši

Noteikti mūsu vidū ir cilvēki, kuriem, iespējams, nav sava džipa vai kvadricikla, bet tāpat ir liela vēlēšanās piedalīties bezceļa braukšanas pasākumos. Konkrētāk – piedalīties pasākumu organizēšanā, būt kā tiesnesim vai vēl kā citādāk nokļūt tuvāk notikuma „virtuvei”. Tāpēc biedrība „4×4 Centrs” aicina nebaidīties un pieteikties ikvienu interesentu, kurš jūt aicinājumu piedalīties pasākuma organizēšanā, iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas iemaņas un dot savu artavu 4×4 pasākumu veiksmīgā norisē! Īpaši gaidām jauniešus, kaut, protams, vecumam šeit nav izšķirošas nozīmes! Tiesneši, sekretāri, cilvēki „karstajos punktos”, tehniska palīdzība, organizatoriska palīdzība, informatīva palīdzība… Ikvienam atradīsies, kur pielikt savu roku! Zvaniet pa T.29424541 vai rakstiet info@4x4centrs.lv !

Atbalstītāji

Nav nekāds noslēpums, ka finansiāla vai materiāla palīdzība pasākumu, jo īpaši sacensību, organizēšanā ir gaidīta no jebkura organizatora puses. Atbalstītāju devums ļauj pasākuma organizatoram izveidot kvalitatīvāku, saistošāku brauciena maršrutu, organizēšanā piesaistīt nepieciešamo daudzumu cilvēku un materiālu resursu, rada iespēju sagādāt braucējiem patīkamus pārsteigumus un, protams, vērtīgas balvas. „4×4 Centrs” organizētajiem bezceļu braukšanas svētkiem atbalstu ir apsolījušas vairākas kompānijas – paldies viņiem! – taču nokļūt atbalstītāju vai sponsoru lokā var jebkurš, ja vien ir tāda vēlēšanās! Papildus informācijai zvaniet pa T.29424541 vai rakstiet info@4x4centrs.lv !

„Ērgļu izaicinājums2013” atbalstītāji šobrīd ir:
SIA Recro, SIA Atlas Motors, SIA K-Tehnika, SIA Argus Radiodetaļu Tirdzniecība, SIA Drošas braukšanas skola, SIA Knifs4, SIA Elbra, SIA 4×4 Baltic, SIA Inchcape Motors Latvia, SIA V.S.Imperia Serviss.

„4×4 Centrs” aicina ikvienu „būt iekšā”!

Ērgļu Izaicinājums 2013 Afiša
Tiekamies visi 21.septembrī, bezceļa braukšanas svētkos Ērgļos!
Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 replies on “„Ērgļu izaicinājums 2013” – aicinām atbalstīt, aicinām „būt iekšā”!”

 • Gatis
  12/09/2013 at 00:23

  Esmu dzirdējis labas atsauksmes par pagājušā gada pasākumu… Patiesi ceru, ka neskatoties uz ļoti sauso laiku arī šis būs izdevies!
  Jebkā, bet pārbaudīt var tikai piedaloties!

 • Ralfs
  23/09/2013 at 12:20

  Labdien, kad būs pieejami rezultāti no 21.09.2013 pasākuma

 • ilgonis
  16/09/2014 at 14:54

  Labdien,ir ļoti liela interese piedalītis un izmēģināt pasākumu, bet šobrīd džipa nav.. Būtu pateicīgs ar visāda veida atbalstu, ja būtu iespēja iekļuties kādā ekipāžā, kur ir brīva vietiņa