Ar prieku varam paziņot, ka ir radīts jauns produkts ikvienam kārtīgam medniekam, makšķerniekam, piedzīvojumu meklētājam, ikvienam bezceļu braucējam – General Tire Grabber MT. Kā zināms, MT nozīmē Mud Terrain (angl.) jeb „dubļains apvidus”, tātad tieši tas, kas nepieciešams Latvijas bezceļiem!

Grabber sērija – tagad pilns sortiments apvidus automašīnām

Arī līdz šim ražotājs General Tire piedāvāja plašu riepu modeļu klāstu apvidus automašīnām – Grabber sēriju, kurā ir gan riepas šosejai (Grabber UHP), riepas dažādiem ceļu segumiem (Grabber TR, Grabber HTS), ziemas riepas (Snow Grabber) un universālās, sevi lieliski pierādījušās All Terrain riepas ceļiem un bezceļiem Grabber AT un Grabber AT2. Šo modeļu rindu nu piepildina kārtīgas bezceļu riepas Grabber MT – ekstrēmu ceļu un bezceļu braucējiem. Kaut gan novēlam General Tire neapstāties pie sasniegtā un kaut kad pārsteigt visus ar vēl vienu jaunu modeli – Grabber Swamper!

Grabber MT – tehnoloģiski augstvērtīgas dubļu riepas


Grabber MT radīts, ņemot vērā gan izvirzītās prasības riepu veiktspējai bezceļos, gan iespējami komfortablai braukšanai pa ceļiem. Jaunajai riepai paredzētais pielietojums ir 80% bezceļi un 20% ceļi ar normālu segumu.
Continental koncerna un General Tire inženieri jaunajā Grabber Mud Terrain uzsver sekojošas īpašības:
• Agresīvs, atvērts, pašattīrošs protektora raksts, kas riepai nodrošina lieliskas pašattīrīšanās spējas no dubļiem un akmeņiem pat skarbākajos bezceļu braukšanas apstākļos,
• Agresīvas saķeres šķautnes riepas plecu daļā (sānos) – izmēros dažādie saķeres bloki nodrošina labu riepas veiktspēju purvainos, dubļainos un mālainos apvidos,
• Trīskārša riepas karkasa konstrukcija pasargās riepas sānu daļu pret griezumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem skarbos bezceļu braukšanas apstākļos,
Jāpiezīmē, ka Grabber MT riepai ir POR (Professional off-road tyre) un M+S marķējumi.

Grabber MT Latvijas tirgū parādīsies pavisam drīz

Mūsu draugs SIA Atlas Motors, kas ir arī General Tire riepu importētāji Latvijā, sola jaunā Grabber MT parādīšanos Latvijas tirgū pavisam drīz – 2013.gada martā un sākumā būs pieejami šādi izmēri:
• 235/75 R 15 LT 104/101Q
• 31X10.50 R 15 LT 109 Q
• 33X12.50 R 15 LT 108 Q
• LT265/75 R 16 LT 123/120 Q
Pakāpeniski izmēru klāsts tiks paplašināts, par ko arī noteikti 4x4centrs.lv lasītāji tiks informēti.
Jautājums, bez kura nevar iztikt neviens produkts – cena. Jāsaka, ka Grabber MT savā segmentā nebūs dārgākās, taču nebūs arī lētākās riepas. Tomēr, zinot nesen tirgū ienākušā Grabber AT lielisko sniegumu, jādomā, ka arī jaunais Grabber MT noteikti būs savas cenas un iegūtā braukšanas prieka vērts!
Ar nepacietību gaidīsim brīdi, kad jauno Grabber MT varēsim pārbaudīt dzīvē!
BET –
jau tagad 4×4 Centrs piedāvā ekskluzīvu iespēju pasūtīt jauno Grabber AT par īpašu – iepazīšanās cenu!

Edvīns Bauers
4×4 Centrs,
sadarbībā ar Atlas Motors

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *