Sestdien, 2014.gada 23.augustā notika Dubļu Ērgļa un Tūrisma kausa izcīņas posms Rugājos.
Godātie dubļu mīlētāji! Bija neaprakstāmi liels prieks zināt, ka Jūs visi esat Rugājos – tas liecina par to, ka īstus braucējus nespēj vilināt un biedēt nekas.

Rugaji
Tūrisma kausa līderi arī pēc šī posma ir Freibergu dinastija (Ints Freibergs, Endžela Freiberga, Beatrise Freiberga) šoreiz palīgos ņemot Armandu Apsīti. Taču tas Freibergu dinastijai netraucē plūkt laurus, viņi Rugājos pārliecinoši pirmie. Arnis Pušs ar stūrmaņiem Edmundu Melveri un Edvardu Ošupu – šoreiz trešie. Viņus ar dažu punktu pārsvaru apsteidza Surens Jegiazarjans ar stūrmaņiem Imantu Vidiņu un Edgaru Šņori – šī ekipāža Rugājos izcīnīja otro vietu.
Rugaji ATV
Standarta Ērgļa titula izcīņā startēja divas ekipāžas un draudzīgi sadalīja vietas – pirmo izcīnīja Andris Žagars ar stūrmani Mārtiņu Žagaru, aiz sevis atstājot Arturu Vītolu ar palīgu Mārtiņu Lapiņu.
Mazā dubļu Ērgļa titula izcīņā otro vietu ieguva Vadims Seleckis ar stūrmani Sanitu Selecku, savukārt smagās labās kājas īpašnieks Valdis Madernieks ar stūrmaņiem Igoru Ļeonoviču un Jāni Vētru šoreiz palika trešie. Savukārt pārsteigumu sagādāja Standarta Ērgļu līderis Romāns Ermolajevs ar stūrmani Innu Stecko – viņi šoreiz Mazajā dubļu Ērglī pirmie.
Lielā dubļu Ērgļa saraksta pirmajā pozīcijā ir Kārlis Birznieks ar stūrmani Valdi Ločmeli. Otro vietu šajā posmā izcīnīja Ivans Bergmanis ar stūrmani Aivi Japinu. Trešie – Ģirts Gailītis ar stūrmani Edgaru Miķelsonu.
ATV Ērgļa izcīņā īsts duelis norisinājās starp Normundu Bačinski un Aināru Plauči. Otrajā iebraucienā par nepilnu sekundi ātrāks izrādījās Ainārs, kas viņam nodrošināja uzvaru šajā posmā. Otrais – Normunds Bačinskis, trešajā vietā atstājot Rihardu Ennīti.
DSC_1944
Šī gada otrais Rugāju posms ir noslēdzies un kopvērtējuma tabulās intriga ir saglabāta. Paldies organizatoriem, braucējiem un atbalstītājiem – 12.septembrī tiekamies Lietuvā, Gladiatoriai 4×4, kas šoreiz norisināsies „Pieci vienā” formātā:
1. 4×4 NEZ Championship 2014 3.posms,
2. 2014.gada Lietuvas atklātais čempionāts bezceļu sportā,
3. Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta 4.posms,
4. Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta Tūrisma kausa izcīņas 4.posms,
5. Lietuvas kausa izcīņa bezceļu sportā 2.posms (Lietuvas Dubļu Ērgļi).

Krišjānis Vīdušs
LAF Trofi reidu komisijas pr-tājs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru