ATV Dikļu Rudens 2011

Pasākums kvadracikliem (ATV) “Dikļu Rudens 2011”

Urrā! Trīs brīvas svētku dienas – ko darīt?

4×4 Centrs sadarbībā ar ATV Rally komandu iesaka labu brīvdienu recepti:
→ 18.novembrī svinam LR proklamēšanas svētkus,
→ 19.novembrī braucam uz Dikļiem, kur notiks kvadraciklu tūrisma izbrauciens “Dikļu Rudens 2011”.
→ 20.novembrī veltām laiku saviem tuviniekiem.

Tātad, kas notiks Dikļos? Tie kas, kaut reizi ir bijuši Dikļos noteikti atceras to, kāds ir Dikļu maršruts – nekas nav mainījies ir kļuvis tikai “spicāk”. Būs iespēja pabraukt ar kvadracikliem pa maršrutu, kas ietver sevī vairākus ATV RALLY speciālos posmus, kā arī daļu no DUBĻU GLADIĀTORU trases. Braucienā mūs sagaida gan dubļainas meža stigas, gan bebra kunga darba augļi, gan izstrādātais purvs, pamestais dzelzceļš.Vārdu sakot viss, lai saturīgi pavadītu laiku brīvdienā – būt nogurušiem, nedaudz dubļainiem un slapjiem, bet, pats galvenais, apmierinātiem. Vakarā lauku pirts, vakariņas (zupa).

Pieteikšanās pasākumam

Dalības ziedojums, piesakoties līdz 14. novembrim Ls 20, pēc 14. novembra Ls 25, pasākuma dienā – Ls 30. Pieteikšanās un papildus informācija pa tel. 29150695 (Agris).
Ir iespēja nakšņošanai par atsevišķu samaksu. Vietu skaits ierobežots. tel.26618491 (Guntis).

Tiekamies 19.novembrī, 10.00-11.00 Dikļu pag. „Mačkēnos” (Valmieras-Limbažu šoseja, virzienā uz Dikļiem apmēram 7 km labajā pusē). Pasākumu vadīšu es – Agris Jansons.

P.S Paldies visiem dalībniekiem, kas piedalījās 4×4 Centrs OPEN pasākumā! Kopā bijām 21 dalībnieks, tādēļ vēlamies zināt braucēju viedokli par šāda veida pasākumiem turpmāk, tāpēc rakstiet vai zvaniet!

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One reply on “Dikļu Rudens 2011 Kvadracikliem (ATV)”

  • Gatis
    19/11/2011 at 23:53

    Ērgļu pasākums bija ok,tikai braucot ar tik daudz močiem zosu gājienā sanāk baigā sēdēšana.Varbūt ir iespēja marķēt trasi un kat kur iemontēt karjeru vai apli,lai var izārdīties.