Mēģināšu populārzinātniski atreferēt diskusijās pieminētos nolikuma punktus. Kā jūs visi zināt, Latvijā sporta auto ir faktiski ārpus likuma.

Pa savu pļaviņu vari vizināties ar kādu spaini gribi, bet uz koplietošanas ceļiem nerādies. Pozitīvā ziņa ir tā, ka LAF ģenerālsekretārs Berķa kungs laiku pa laikam tiekas ar CSDD bosu Lukstiņa kungu un mēģina sakārtot lietas valstiski. Ir pat dzirdētas saprātīgas domas, par to kādā veidā šo jautājumu varētu atrisināt. Mūsu mazbērniem noteikti būs labāk! Tikai vai mēs līdz tai dienai nodzīvosim…
Tāpēc šogad ir pasludināts, ka trofi reidi notiek slēgtās trasēs, kur vajadzība pēc TA atkrīt. Var jau, protams, smīnēt par to kā OZ reāli noorganizēt šo trases slēgšanu, bet no otras puses mēs taču esam dubļu stūmēji. Mums trase sākas tur, kur citiem ceļš beidzas. Teorētiski uz mūsu izpratnē koplietošanas ceļiem varētu gadīties kāds pilnpiedziņas traktors, bet no tiem jau organizators var mūs pasargāt jau diezgan reāli. Ja mēs vēlamies likuma priekšā būt pavisam balti un pūkaini, tad pārbraucieni no vienām PS uz nākamajām būtu jāveic uz piekabēm. Pagaidām tas ir atstāts katra paša ziņā. Bet var gadīties, ka dzīve mūs piespiedīs to stingrāk kontrolēt.

Indulis Vīdušs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *