Augusta beigās “4×4 Centrs” aicina uz vēl neiepazītām vietām Polijas tuvākajā daļā, kas senos laikos bija Prūsijas teritorija. Visticamāk, jūs būsiet pārsteigti par inženiertehniskajām būvēm un to laiku varenību, kas diezgan labi pamanāma pat vēl šodien – ja pameklē! Turklāt tuvajā Polijā ir ļoti ainavisks apvidus – ar daudziem ezeriem, izteiksmīgiem pauguriem, pa kuriem aizvijas smuki jo smuki lauku un ganību ceļi. Ceļojuma laikā jūs redzēsiet daudzas pilis, muižas, dzelzceļa tiltus, slūžas, cietokšņus un bunkurus. Vieni objekti būs sakopti vai atjaunoti, bet citi – pamesti vai pussabrukuši. Būs vairāki skatu torņi un skaistas Polijas mazpilsētas. Pievienojieties braucienam – mūsu sagatavotajā 4×4 maršrutā jūs labi sajutīsiet daudzus kādreizējās Prūsijas stāstus!

Dodies uz Poliju kopā ar mums!

Tūrisma brauciens pa Polijas ziemeļaustrumiem ar vieglajām apvidus automašīnām (SUV) “Bunkuru un ezeru zemē” notiks no piektdienas, 25. augusta līdz svētdienai, 27. augustam, un tajā var piedalīties ikviens interesents ar savu 4×4 auto. Maršrutā izvēlētie lauku ceļi būs interesanti un ainaviski, draudzīgi automašīnām, taču dažās vietās var būt arī dubļi un bedres. Pa ceļam izpētīsim diezgan daudzus unikālus apskates objektus. Grupu vada gids ar savu automašīnu, katrai dalībnieka automašīnai brauciena sākumā tiek izsniegta rācija, kurā braucēji var dzirdēt stāstījumu par apkārt redzamo. Maksimālais dalībnieku skaits – 10 automašīnas.

Braucienu vadīs Polijas maršruta veidotājs Edvīns Bauers (4×4 Centrs).

Daži noderīgi padomi

Pats svarīgākais – pirms brauciena noteikti pārbaudiet savas automašīnas tehnisko stāvokli! Brauciens pa īstam būs izdevies tikai tad, ja ikviena ceļotāja auto būs labā darba kārtībā. Protams, tehnika ir tehnika – visādi var gadīties, bet bremžu uzlikas, kardāna krustiņus, bukses, gultņus vajag apsekot laicīgi mājās. Kā allaž, izvēlieties laika apstākļiem un atpūtai brīvā dabā atbilstošu apģērbu, paņemiet līdzi rezerves apavus. Kabatas lukturītis arī var noderēt! Apskates objektos noteikti pieskatiet savus bērnus un sevi pašu! Pārsvarā visur var norēķināties ar karti, tāpēc zlotu iegāde nav tik svarīga. Pieteiktiem dalībniekiem vēl sniegsim papildus informāciju pirms brauciena!

Brauciena programma

Ceturtdiena, 24. augusts, ap pl. 20.00tiem, kuri vēlas – kopīgas vakariņas un nakšņošana viesnīcā pie Lietuvas/ Polijas robežas (precīzu vietu paziņosim!), nākošajā rītā – brokastis. Šī nakšņošana dalības maksā nav iekļauta.

Piektdiena, 25. augusts

 • 11:00 – 12:00 – satikšanās pie Polijas robežas Suvalku apkārtnē (pieteiktie dalībnieki saņems tikšanās vietas koordinātas uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi divas dienas pirms brauciena!)
 • 12:00 – tūrisma brauciena sākums, Suvalku apkārtne – apskates objekti, skaistas ainavas, pusdienu pikniks, trīs valstu (PL/LT/RU) robežpunkta apmeklējums, “Bunkuru pilsēta”, senie Prūsijas dzelzceļi un iespaidīgie tilti, lauku ceļi u.c.
 • 19:00 – 1. dienas finišs Vengoževo apkārtnē, vakariņas, nakšņošana viesnīcā.

Sestdiena, 26. augusts

 • 9:00 – brokastis viesnīcā
 • 10:00 – 2. dienas brauciena sākums, Krievijas pierobeža, Mazūrijas ezeru zeme – apskates objekti, skaistas ainavas, pusdienu pikniks, senās medību pilis, “Mazurski kanal” iespaidīgās, pamestās slūžas un kanālu sistēma, Hitlera “Vilku midzeņa” apkārtne (apmeklējums pēc vēlēšanās), miniatūrais Mazūrijas objektu muzejs un 2.pasaules kara muzejs u.c. foršas vietas, lauku un meža ceļi.
 • 18.30 – 2. dienas finišs Gižicko. Pilsētas apskate, vakariņas, nakšņošana viesnīcā.

Svētdiena, 27. augusts

 • no pl. 8:00 – brokastis viesnīcā, pēc tam Gižicko cietoksnis Feste Boyen, veikalu apskate vai brīvais laiks – pēc izvēles.
 • 11.30 – 3. dienas brauciena sākums, Gižicko apkārtne, ceļš uz Suvalku pusi – saspridzināts dzelzceļa tilts, baznīcas drupas, senās Prūsijas lauku sētas un apbūve, skaistas ainavas, lauku ceļi u.c.
 • 15.30 – 3. dienas finišs Suvalku apkārtnē, netālu no Lietuvas robežas. Diplomu pasniegšana, ceļš uz mājām.

Nepieciešamais ekipējums

Brauciena dalībniekiem nepieciešams sekojošais:

 • apvidus auto vai SUV automašīna ar 4×4 piedziņu
 • bankas karte vai Polijas zloti norēķiniem
 • Pase vai ID karte
 • laika apstākļiem un aktīvai atpūtai dabā atbilstošs apģērbs
 • labs noskaņojums, forši līdzbraucēji!

Dalības maksa un dalībnieku skaits

Dalības maksa 3 dienu tūrisma braucienā ir 260 EUR par automašīnu + 95 EUR katram cilvēkam. Pastāvīgajiem “4×4 Centrs” pasākumu dalībniekiem: 235 EUR par automašīnu + 95 EUR/ cilv.

Dalības maksā ir iekļauta divreizēja nakšņošana komfortablās viesnīcās un brokastis.

Ekskursijas – atkarībā no izvēles, ap 20 EUR/ cilv.

Uzmanību: Maksimālais dalībnieku skaits ir 10 automašīnas!

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda pieteikuma forma (zemāk)
 2. Jāpārskaita 95 EUR par katru cilvēku mašīnā uz norādīto bankas kontu.

Atlikusī summa jāpārskaita uz norādīto kontu piecas dienas pirms pasākuma!

  DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu Polijā pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns), e-pastu info@4x4centrs.lv

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: “Polija”

Aicinām uz ekspedīciju maz zināmajā Polijā – būs forši!

Jūsu –
4×4 Centrs

Foto: 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *