Klāt atkal viens no gada iemīļotākajiem 4×4 pasākumiem – „Ērgļu izaicinājums”, kurš nu jau tradicionāli notiek rudens sākumā bezceļu braukšanai īpaši pateicīgajā Ērgļu apkārtnē. 4×4 Centrs ielūdz ikvienu uz bezceļu braukšanas svētkiem Ērgļos š.g. 20.septembrī! Kā allaž – kvalitatīvs bezceļš un ideāla atmosfēra!
Erglu izaicinajums

„Ērgļu izaicinājums 2014” ir iespējams piedalīties trīs veidos:

Ar kvadriciklu. Brauciens notiek tūrisma režīmā, kopīgā grupā, pa šķēršļiem bagātu maršrutu mūsu ATV braukšanas meistara Agra Jansona vadībā. Aicinām nebaidīties un piedalīties braucienā arī dalībniekiem bez lielas pieredzes –būs iespējas pamācīties un pie viena arī saņemt kompetentus padomus ATV aprīkojuma izvēlē! Katrs braucējs, kurš nokļūs līdz vakariņām, saņems diplomu par trases veikšanu!
Ar standarta apvidus automašīnu (bez papildus aprīkojuma). Būs kāda leģenda un veiklības brauciens karjerā, taču pārsvarā brauciens notiek kopīgā grupā un kopīgi tiek pārvarēti bezceļu posmi ar dažādiem šķēršļiem, kā arī apskatītas interesantas vietas! Braucienu, kā ierasts, vadīs Edvīns Bauers – „4×4 Centrs” vadītājs un bezceļa pasākumu organizators kopš 1997. gada. Arī šajā grupā droši var pieteikties dalībnieki bez pieredzes un bez īpaši sagatavotas automašīnas! Noslēgumā diplomi par piedalīšanos ikvienam, kā arī balvas labākajiem par sniegumu leģendas posmā un karjerā!
• Sacensībās „Ērgļu izaicinājums 2014“ ar bezceļu braukšanai sagatavotu automašīnu, kurai obligāts aprīkojums ir vinča! Riepu izmērs drīkst būt ne lielāks par 35’’ (860 mm). Šai automašīnu grupai notiks sacensības – katrai ekipāžai individuāli būs jāpierāda savas spējas orientēties, braukt pēc leģendas, domāt un „izdzīvot“ Ērgļu apkārtnes gravās un mālos. Sasniegto kontrolpunktu fiksēšanai nepieciešams būs fotoaparāts. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti!
Pasākuma balvu fonds – vairāk kā 1000 eiro!
Ergli ATV

Pasākuma programma

Pasākuma Bāzes vieta (sākums un noslēgums) – viesnīca „Ērgļi” Ērgļos (www.erglihotel.lv). Šeit arī iespējams paēst un ērti pārnakšņot, ja ir vēlēšanās.
8:30 – 9:45 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar kvadricikliem.
9:15 – 10:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar automašīnām.
10:30 Dalībnieku sapulce, brauciena sākums kvadricikliem.
11:00 Dalībnieku sapulce, brauciena/sacensību starts sākums automašīnām.
14:00 Visiem dalībniekiem pusdienu pauze – līdzpaņemto sviestmaižu notiesāšana
15:00 Brauciena turpinājums
19:00 Brauciena finišs kvadricikliem. Pirts.
19:30 Brauciena finišs automašīnām. Pirts.
20:15 Vakariņas.
21:30 Diplomu pasniegšana visiem pasākuma dalībniekiem. Rezultātu paziņošana sagatavoto un standarta automašīnu grupai, uzvarētāju apbalvošana.
21:45 Svētku torte no biedrības „4×4 Centrs“ 4 gadu jubilejā!

Ieteicamais ekipējums: fotoaparāts (sagatavoto automašīnu grupai obligāts!), pārtika pusdienu piknikam, degviela, buksēšanas virve, lāpsta, cirvis, atbilstošs apģērbs, labi ceļa biedri.
Organizatora izsniegtās uzlīmes ir obligātais ekipējums un tās jāuzlīmē norādītajās vietās. Atteikšanās no uzlīmju izvietošanas uz savas automašīnas vai kvadricikla maksā EUR 20.

Tiem, kas vēlas palikt pa nakti, ieteicamas savlaicīgi rezervēt vietas pa t.64871604, 29482053 (viesnīca „Ērgļi”).

Dalības maksa*

(iekļautas vakariņas un pirts), nosūtot pieteikuma anketu un pārskaitot maksājumu:
līdz 12. septembrim – EUR 70 par dalību standarta automašīnu grupā un EUR 10 par katru personu; EUR 95 par dalību sagatavoto automašīnu grupā un EUR 10 par katru personu; kvadricikliem – EUR 65.
pēc 12. septembra – dalības maksa pieaug par EUR 10.
pasākuma dienā – dalības maksa pieaug par EUR 20.
* – Pastāvīgajiem biedrības „4×4 Centrs” rīkoto braucienu dalībniekiem tiek piešķirta atlaide no dalības maksas EUR 10 un ir iespēja veikt maksājumu pasākuma dienā reģistrācijas laikā.
Erglu izaicinajums karjers

Pieteikties pasākumam

var, aizpildot Pieteikuma karti, nosūtot to uz e-pastu edvins.bauers@4x4centrs.lv un pārskaitot dalības maksu uz zemāk norādīto kontu. Pieteikumam bez avansa maksājuma ir tikai informatīvs raksturs! Ja kādu iemeslu dēļ nav iespēju pārskaitīt avansu vai vēlaties īpašu dalības maksu – zvaniet!
Biedrība „4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Adrese: Apguldes iela 23A, Rīga, LV-1004
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums pasākumam “Ērgļu izaicinājums 2014”.
Jebkuru papildus informāciju par pasākumu var iegūt pa tālr. 29424541 (Edvīns). Jautājumi par kvadricikliem pa tālr. 29150695 (Agris).
Dalibnieki
Ja vien tev ir kāds 4×4 braucamrīks, tev vienkārši jābūt šeit!

Jūsu 4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 replies on “Bezceļu braukšanas svētki „Ērgļu izaicinājums 2014” tuvojas – esi gatavs?”

 • Rihardoo
  10/09/2014 at 16:19

  MJĀ!!!! ATV braukšana 2 gadu laikā ir pieaugusi no 30 Eur līdz 65 Eur , ņemot vērā to , ka tas nav sacensību formāts summa būtu jādala uz 2 .

  • Edvins 4x4
   10/09/2014 at 22:14

   RIHARDOO, diemžēl dalības maksas kvadriciklistiem vēsturiski bijušas nepamatoti zemas. Respektīvi, maksāt 20-30 eiro dalības maksu var gadījumā, ja ATV braucējiem vienkārši iedod džipu kontrolpunktus. Ja kvadrām tiek speciāli gatavots maršruts un pasākuma dienā ir kompetents cilvēks kā ATV grupas vadītājs, šāda dalības maksa nav iespējama, ja kāds nevēlas sponsorēt vai lauzt savu tehniku un tērēt laiku par brīvu. 65 eiro, kur ir -10 pastāvīgajiem dalībniekiem, vakariņas un pirts un citas izmaksas, cilvēkiem, kuri brauc ar vairāku tūkstošu eiro vērtu tehniku, manuprāt, ir ļoti pretimnākoša samaksa. Īstenībā, domāju, ka ATV braucējiem cenas vēl pieaugs. Vai arī katrs var art savu pļaviņu un nesaspringt.

 • Guntis
  27/10/2014 at 20:52

  Paldies Edvīnam pa izsmeļošu komentāru, zinu ko nozīmē organizēt kaut vai pārbraucienu dienas garumā 8-12gab, piedzīvojumu gribošiem braucējiem, lai katrs paliktu apmierināts. Teikšu ka nav viegli, kur vēl ar sacensības piegaršu. Tā ka tikai atbalstu, tos kur var un uzņemās, un gatavi organizēt mums ATV dalībniekiem šos svētkus.Paldies viņiem, un ja kāds nav ar mieru, lai pats piesakās pie organizēšanas, tad redzēs tas ir proces, viegli ir atbraukt un pedalīties. Lai veicas, gaidam jaunumus