Lai arī šogad ziema nav bijusi bagāta ar sniegu un šī brīža atkusnis ietekmējis ļoti daudzu autosporta sacensību norisi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Tomēr Trofi sacensībās līdz šim nav gadījies novērot par daudz dubļu, tādēļ Madonas apkārtne jau sāk gatavoties nākamā gada sacensībām. Šogad Madonā notiks ne vien Latvijas čempionāta pirmais posms, bet arī NEZ 4×4 čempionāta pirmais posms.

signals EM logo 2016 reg_augsa - Copy

Tāpat Madonā savas gaitas uzsāks arī Latvijas tūrisma kauss, tieši tā pat pirmo posmu Madonā aizvadīs CanAm braucēji. Šogad zem CanAm zīmes trasē dosies gan ATV klašu braucēji, gan arī automašīnu klases.

Sacensību atklāšana un bāzes vieta šoreiz Madonas kartingu trasē, līdz ar to arī sacensību pirmā posma maršruti vīsies Madonas pievārtē. Sagaidāmas interesantas trases gan sporta automašīnu kategorijām, gan arī tūrisma klases dalībniekiem. Ne velti Vidzemes augstienes reljefs un aizraujošie dabas skati vienmēr priecē dalībniekus un arī skatītājus šajos posmos. Gleznainā ainava iedvesmo organizatoru piemeklēt īpaši jaukus dubļu posmus, kuros varētu līdz pašiem automašīnas dziļumiem izbaudīt īsteno Vidzemes dubļu vilinājumu.

DSC01882

Šajā gadā organizatori sarūpējuši interesantu salikumu, maršrutā iekļaujot gan jau iepazītas trases, gan vēl nebrauktus ceļus. Tiem, kas jau braukuši Madonas puses sacensībās tas, iespējams, liks zaudēt modrību. Un, lai arī sacensību atklāšana notiks Madonā, tomēr sacensību otrā diena, kā arī CanAm sacensību aplis ierīkots Liezēres pagastā, kur jau pēdējos pāris gadus notikušas apļu sacensības. Lai arī zemēm jauni saimnieki, tomēr mīlestība un interese pret dubļu braukšanu nav gājusi mazumā, un tāpēc arī šeit gaidāmi jauni pavērsieni, gan apļa sacensību maršrutā, gan arī Trofi braucēju trasēs.

DSCN0594 - Copy

Lai gan aiz loga vēl redzama ziema, tomēr nenokavē ievilkt krustiņu savā kalendārā, 29. aprīlis – 1.maijs, Madona – Baltijas dubļu braucēju sezonas atklāšana

Nolikums – saite
Pieteikto dalībnieku saraksts – saite
Pieteikšanās –automašīnas, tūrims, ATV

IMGP0639

Krišjānis Vīdušs
LAF Trofi-reidu komisijas vadītājs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *