16.jūlijā “4×4 Centrs” piedāvā izaicinājumu katram kārtīgam bezceļu braucējam – “Aizmirstās Pasaules Reidu”. Apvidū, kur kādreiz kūsāja dzīve vairāk kā trīsdesmit saimniecībās, šodien ir apdzīvota tikai viena māja, kurai mūsdienās nevar piekļūt pat ar džipu! Neticiet?! Ja neticiet, tas nozīmē, ka jūs neesiet bijuši Aizmirstajā Pasaulē!

DSCF6494

Kad, kur un kā notiks “Aizmirstās Pasaules Reids 2016”

“Aizmirstās Pasaules Reids 2016” notiks sestdien, 16. jūlijā Ērgļu apkārtnē. Reids ir domāts kā izaicinājums visiem, kuri jūtas gana spēcīgi bezceļu braukšanā vai arī vienkārši alkst jaunu piedzīvojumu. Apvidū, kurā notiks reids, nav civilizācijas, nav ceļu ar cietu segumu – šeit ir tikai vairāk vai mazāk meža tehnikas izdangāti, kā arī gadiem neizmantoti, vietām aizauguši ceļi uz bijušajām viensētām, par kuru kādreizējo eksistenci liecina vien nelieli akmeņu krāvumi vai sagruvušas baļķu sienas fragmenti. Mālainas rises, pārpurvojušās pļaviņas, brikšņi, bebru grāvīši, zāle līdz jostasvietai – esiet laipni aicināti Aizmirstajā Pasaulē!

“Aizmirstās Pasaules Reidā” var piedalīties dalībnieki ar apvidus braukšanai sagatavotām automašīnām, kurām obligāti ir jābūt aprīkotām ar vinču un dubļu vai all terrain riepām (izmērs ne lielāks par 35’’). Maršruts būs jāveic pēc izsniegtajām kartēm, leģendas un apzīmējumiem dabā. Dalībnieki paši var izvēlēties – veikt maršrutu pa vienam vai brīvprātīgi apvienoties 2-4 automašīnu grupā.

Reida dalībnieku uzdevums – pēc iespējas veikt visu maršrutu un sasniegt visus Aizmirstajā Pasaulē izvietotos kontrolpunktus. Tie, kuri braucienam atvēlētajā laikā – 8 stundās – būs sasnieguši 90% no visiem kontrolpunktiem, saņems “Aizmirstās Pasaules Reida” “Zelta Nomināciju”, dalībnieki, kuri būs sasnieguši 75% no visiem kontrolpunktiem, saņems “Sudraba Nomināciju”, savukārt tie dalībnieki, kuri būs sasnieguši 50% no visiem kontrolpunktiem, saņems “Aizmirstās Pasaules Reida” “Bronzas Nomināciju”. Nominācija tiks atspoguļota izsniegtajā diplomā.
Organizators negarantē automašīnas evakuāciju no jebkuras jūsu “izvēlētās” vietas Aizmirstajā Pasaulē!

Meza cels

Pasākuma programma sestdien, 16. jūlijā

no pl. 10:00 līdz pl. 11:15 Tikšanās Ērgļos (Ērgļu nov.), viesnīcas “Ērgļi” kafejnīcā. Dalībnieku reģistrācija. Tēja, kafija, otrās brokastis – pēc vēlēšanās! Pēc reģistrācijas un dokumentācijas saņemšanas dalībnieki var uzreiz doties ceļā!
no pl. 18:00 Brauciena finišs. Sasniegto kontrolpunktu atrādīšana organizatoriem. Vakariņas, nominācijas diplomu pasniegšana.

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • labā darba kārtībā esoša vinča
 • vinčošanās strope
 • lietošanai derīgs rezerves ritenis
 • vilkšanas āķi automašīnas priekšā un aizmugurē
 • fotokamera sasniegto kontrolpunktu fiksēšanai

Ieteicamais ekipējums:

 • pārtika un dzeramais ūdens
 • vērā ņemama buksēšanas virve
 • laipas, vinčas troses pagarinājumi
 • lāpsta, jēdzīgs domkrats un citas pašas par sevi saprotamas lietas
 • atbilstošs apģērbs
 • labi komandas biedri!

Patrol

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Aizmirstās Pasaules Reids 2016”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *