4x4 Centrs Veikals Atvērts

Laipni ielūdzam “4×4 Centrs” veikalā!

Kaut gan kāda TV reklāma diezgan uzmācīgi stāsta, ka “visas labas lietas notiek ap pieci”, atļaušos tam nepiekrist! Manuprāt, visas labais ir saistīts ar ciparu “4” – jo pietiek tikai vienas ciparu kombinācijas ar skaitļiem “4” – jūs jau nojaušat, kādas – lai dažādas labas lietas ar jums atgadītos tik ilgi, cik viens šis “4×4” atrodas jūsu rokās!

4×4 Veikala atvēršana – 4×4.2012

Un, lūk, vēl viens pierādījums. Tieši 4. aprīlī darbu sāk “4×4 Centrs” veikals – interneta veikals, kura sortiments paredzēts pilnpiedziņas automašīnu īpašniekiem. Un, sakarā ar veikala atvēršanu, līdz 14.(!) aprīlim darbosies “atvēršanas akcija” – katram riepu komplekta vai vinčas pircējam šajās 11 dienās piedāvājam atlaidi 20 latu apmērā, vai arī ir iespēja saņemt dāvanu karti 30 latu apmērā nākošajam pirkumam “4×4 Centrs” veikalā vai arī izmantot to kādā no “4×4 Centrs” rīkotajiem pasākumiem līdz šī gada 30. augustam. Par otrā varianta izvēli lūdzam mūs informēt piezīmēs pie pasūtījuma veikšanas.

Tā kā mūsu ideja par šādu veikalu ir vēl tikai realizēšanas sākumposmā, lūdzu būt iecietīgiem un pacietīgiem, ja kaut kas nestrādā kā gribētos, vai arī piedāvājumā vēl ne tuvu nav tik daudz preču kā gribētos. Šis ir tikai sākums, un ļoti ceram, ka tas ir sākums labai, ikvienam 4×4 braucējam noderīgai iespējai – apskatīties plašu piedāvājumu un izvēlēties sev vajadzīgo!

Pieredze + personīga attieksme

Šis joprojām ir mūsu moto, un, kaut arī peļņa ir katra uzņēmuma vēlme un nepieciešamība, mums pirmkārt galvenais ir – apmierināts džipa īpašnieks!
Gaidām visus 4×4 Veikalā no 4. aprīļa pulksten…. Lai paliek intrigai!

Biedrības “4×4 Centrs” vārdā –
Edvīns Bauers

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 replies on “4×4 Veikals – Atvērts!”