Biedrība 4×4 Centrs aicina ikvienu džipa īpašnieku uz 4×4 talku š.g. 1.maijā! Dienas pirmajā pusē enerģiski pastrādāsim, bet otrajā pusē – patīkami atpūtīsimies! Lai piedalītos 4×4 Talkā, nepieciešams vismaz standarta aprīkojuma auto un vēlēšanās izdarīt kādu labu darbu. Bet pēc labi padarīta darba – pikniks un brauciens pa meža takām!

Šogad veicamie darbi būs dažādi – gan bebru aizsprostu jaukšana, gan kāda veca žoga demontāža, gan apkārtnes sakopšana. Ne vienmēr darba vietai varēs ar auto piebraukt klāt, iespējams, būs jāpaiet kājām. Paņemiet līdzi darba cimdus, lāpstas, kādu lielāku atkritumu maisu. Un, protams, labi daudz ēdamā! 🙂

Tātad – visi tie, kuri vēlas pielikt savu roku un paveikt derīgu darbu Rīgas mežos, uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi 30. aprīļa vakarā līdz pl. 19.30 saņem tikšanās vietas koordinātas koordinātas Zaķumuižas vai Olaines apkārtnē – kuru vietu izvēlējāties!

Tālāk plāns sekojošs (Zaķumuižas un Olaines komandām nedaudz atšķiras):
pl. 9.30 – satiekamies, sasveicināmies, sadalām darbus un braucam strādāt
14.30 – beidzam strādāt, uztaisām sev foršu pusdienu pikniku
15:30 – off-road brauciens pa Pierīgas mežiem “4×4 Centrs” un “Mud Club” gidu vadībā
ap 18:30 – talkas dienas noslēgums.

Piedalīties talkā var lieli un mazi, vēlama ir gribēšana pastrādāt. Ekipējums – darba cimdi, gumijas zābaki (bagāžniekā – ja nu ievajagas) un, protams, ēdiens un dzēriens pusdienu piknikam. Var noderēt arī kāda lāpsta, cirvis un ķeksis jeb stienis ar izliektu galu bebru aizsprostu vieglākai jaukšanai. Automašīna – 4×4 piedziņas, aprīkojumam nav nozīmes.
Lūgums par savu piedalīšanos talkā informēt mūs, aizpildot vienu no zemāk atrodamām anketām, atkarībā no vietas, kura jums tuvāk! Lūgums savos pieteikumos norādīt cilvēku un bērnu skaitu automašīnā, lai saprotam, cik lielu būvi varam jums uzticēt nojaukt!
Papildus jautājumi: Zaķumuiža – pa t.29424541 (Edvīns), Olaine – 26604888 (Sergejs).

Tiekamies Pierīgas mežos 1.maijā!

Jūsu –
4×4 Centrs
Foto: no iepriekšējo gadu 4×4 talkām

Pieteikšanās talkai Zaķumuižas apkārtnē

    DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Pieteikšanās 4×4 Talkai Olaines apkārtnē

Precīzāka informācija par 4×4 talku Olainē un pieteikšanās ŠEIT

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *