Biedrība 4×4 Centrs šogad atkal aicina ikvienu džipa īpašnieku pievienoties 4×4 talkā š.g. 1.maijā! Kāpēc 4×4 talka? Tāpēc, ka nokļūšanai vajadzīgajās talkas norises vietās auto ar šādu piedziņu ir vienkārši nepieciešams! Tiesa, nekāds “super aprīkotais” džips nav vajadzīgs, pietiks ar standarta aprīkojuma auto un strādāt gribošu komandu! Bet pēc labi padarīta darba – kopīgs izbrauciens pa mežu!

Pagājušā gada talkā Bajāru apkārtnē tika vākti gan atkritumi, gan jaukti tie bebru aizsprosti, kuri nodara kaitējumu mežam. Tieši aizsprostu jaukšana, kaut arī nemaz ne tik viegli veicama, daudziem talkotājiem patika, tāpēc varam iepriecināt – tieši ar to mēs nodarbosimies šogad!

Tātad – visi tie, kuri vēlas pielikt savu roku un paveikt derīgu darbu Rīgas mežos, pulcējas 1. maija rītā pl.9.15 Zaķumuižas (Ropažu nov.) centrā pie kafejnīcas “Zaķu krogs”. Krogs gan vēl būs slēgts, bet blakus esošais veikals, jādomā, būs atvērts. 🙂

Dienas plāniņš sekojošs:
9.45 – sākam strādāt
14.30 – beidzam strādāt, cepam desas (pusdienas)
15:30 – off-road ekskursija uz kādu pamestu bunkuru Pierīgas mežos
18:30 – talkas dienas noslēgums.

Piedalīties talkā var lieli un mazi, vēlama ir gribēšana pastrādāt. Ekipējums – darba cimdi, gumijas zābaki (bagāžniekā – ja nu ievajagas) un, protams, ēdiens un dzēriens pusdienu piknikam. Var noderēt arī kāda lāpsta, cirvis un ķeksis jeb stienis ar izliektu galu bebru aizsprostu jaukšanai. Automašīna – 4×4 piedziņas, aprīkojumam nav nozīmes.
Liels lūgums – par savu piedalīšanos talkā informēt mūs pa t.29424541 vai e-pastā info@4x4centrs.lv!
Papildus jautājumi – arī pa t.29424541.

Tiekamies 1.maijā!

Edvīns Bauers
Biedrības 4×4 Centrs valdes pr-tājs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *