Biedrība 4×4 Centrs aicina ikvienu džipa īpašnieku uz 4×4 talku š.g. 1.maijā! Dienas pirmajā pusē enerģiski pastrādāsim, bet otrajā pusē – patīkami atpūtīsimies! Lai piedalītos 4×4 Talkā, nepieciešams vismaz standarta aprīkojuma auto un vēlēšanās izdarīt kādu labu darbu. Bet pēc labi padarīta darba – pikniks un brauciens pa meža takām!

Arī šogad galvenais darbs 4×4 talkā būs bebru aizsprostu jaukšana. Tātad – pārsvarā diezgan dziļi mežā, bet toties ūdens tuvumā! 🙂 Visticamāk, ar auto klāt piebraukt nevarēs, līdz darba vietai būs jāpaiet kājām. Lūgums savos pieteikumos norādīt cilvēku un bērnu skaitu automašīnā, lai saprotam, cik lielu būvi varam jums uzticēt nojaukt!

Tātad – visi tie, kuri vēlas pielikt savu roku un paveikt derīgu darbu Rīgas mežos, uz pieteikumā pirmo norādīto e-pasta adresi 1. maija rītā pl.8.30 saņem koordinātas “saviem” bebru aizsprostiem Zaķumuižas (Ropažu nov.) apkārtnē.

Tālāk plāns sekojošs:
ap 10.00 – esam ieradušies katrs savā “bebru punktā” un sākam strādāt
14.00 – beidzam strādāt, uztaisām sev foršu pusdienu pikniku
15:00 – off-road brauciens pa Pierīgas mežiem “4×4 Centrs” vadībā
17:30 – talkas dienas noslēgums.

Piedalīties talkā var lieli un mazi, vēlama ir gribēšana pastrādāt. Ekipējums – darba cimdi, gumijas zābaki (bagāžniekā – ja nu ievajagas) un, protams, ēdiens un dzēriens pusdienu piknikam. Var noderēt arī kāda lāpsta, cirvis un ķeksis jeb stienis ar izliektu galu bebru aizsprostu vieglākai jaukšanai. Automašīna – 4×4 piedziņas, aprīkojumam nav nozīmes.
Lūgums par savu piedalīšanos talkā informēt mūs, aizpildot zemāk atrodamo anketu!
Papildus jautājumi – pa t.29424541.

Tiekamies Pierīgas mežos 1.maijā!

Jūsu –
4×4 Centrs
Foto: no 2019.gada 4×4 talkas

    DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *