Uzmanību visiem!! “4×4 Centrs” rīcībā ir nonākusi leģenda – sena Ziemassvētku leģenda – un, atminot to, mums ir iespēja uzzināt, kur tieši Latvijā atrodas Ziemassvētku vecīša mītnes vieta! Leģendas atminēšana un pats brauciens nesolās būt viegli, tāpēc labi komandas biedri un uzticams 4×4 auto šoreiz ir pilnīgi nepieciešami! “Ziemassvētku Leģenda 2016” būs interesanti un aizraujoši pavadīta diena visiem, kuriem patīk braukt, meklēt un atrast!

Dalībnieku saraksts

Ziemassvētki

Kāda būs “Ziemassvētku Leģenda 2016”?

Meklēšanas piedzīvojums ar 4×4 apvidus automašīnām “Ziemassvētku Leģenda 2016” notiks sestdien, 17.decembrī. Virziens – Vidzeme. Brauciena noslēguma vieta būs 100 – 150 km attālumā no Rīgas.

Lai nokļūtu finišā un tur saņemtu Ziemassvētku vecīša sagādātās balvas, katra ekipāža saņems Leģendu un norādījumus (jau pazīstamos un arī iepriekš nebijušos formātos!), kurus izpildot, būs iespējams noskaidrot finiša vietas GPS koordinātas. Brauciena laikā būs gan interesanti ceļi un bezceļi, kā arī dažādi saistoši apskates objekti. Plānotais brauciena ilgums – katram pēc spējām. Ja pēkšņi būs “piemeties vadātājs” – varēsiet piezvanīt uz Ziemassvētku vecīša biroju, kur atsaucīga Sniegbaltīte jums sniegs palīdzīgu roku! 🙂

Maršruta grūtības pakāpe – tāda, lai būtu interesanti gan ar standarta, gan bezceļu braukšanai sagatavotām apvidus automašīnām. Atšķirība? Ar sagatavotu automašīnu mazāk būs jāmeklē šķēršļu apbraukšanas iespējas. Taču maršrutu veikt un galamērķi sasniegt iespējams arī ar SUV tipa auto (Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4 un tml.).

Ziemassvētku Leģenda 2014 - pļava

Pasākuma programma sestdien, 17. decembrī

 • 9:00 – interneta vietnē https://www.facebook.com/4x4centrs/ tiek publicētas “Ziemassvētku Leģenda 2016” sākuma vietas koordinātas. Sākuma vietā (ap 20 km attālumā no Rīgas) notiks reģistrācija un Leģendas apraksta saņemšana.
 • 16:00 – 20:00 (kā kuram paveiksies) – brauciena finišs Ziemassvētku vecīša mītnes vietā (meža vidū, noteiktajās koordinātēs) un godam nopelnīto Dāvanu saņemšana.

Nepieciešamais ekipējums

Obligātais ekipējums:

 • iekārta GPS koordinātu ievadīšanai – GPS aparāts vai viedtālrunis ar atbilstošu aplikāciju.

Ieteicamais ekipējums:

 • GPS vai viedtālrunis ar on-line vai off-line kartēm (Google Maps, “Jāņa sēta” u.c.)
 • karšu izdevniecības “Jāņa Sēta” karte “Ziemeļvidzeme” vai cita atbilstošā reģiona ceļu karte mērogā 1:200 000 (1 cm = 2 km)
 • kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem
 • vērā ņemama buksēšanas virve
 • lāpsta (varbūt sniega)
 • cirvis vai mačete
 • atbilstošs apģērbs
 • labi ceļa biedri (!)

Victory

Dalības maksa*

 • pirmajām 10 ekipāžām – 90 EUR no auto
 • nākamajām 20 ekipāžām – 110 EUR no auto
 • sākot no 31. ekipāžas, kā arī piesakoties pēc 16. decembra plkst. 17.00 vai pasākuma dienā – 125 EUR no auto (ekipāžas).

* Pastāvīgajiem biedrības “4×4 Centrs” rīkoto pasākumu dalībniekiem – atlaide 10 EUR ar iespēju veikt maksājumu pasākuma dienā, reģistrējoties pirms brauciena.

Lai pieteiktos pasākumam:

 1. Jāaizpilda zemāk redzamo pieteikuma formu
 2. Jāpārskaita atbilstošā dalības maksa uz norādīto bankas kontu

Pieteikumam bez dalības maksājuma ir tikai informatīvs raksturs.*

TLC80

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumu “Ziemassvētku Leģenda 2016”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Rekvizīti maksājumam:

Biedrība “4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Adrese: Apguldes iela 23A, Rīga, LV-1004
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: Ziedojums “Ziemassvētku Leģenda 2016” organizēšanai.

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *