4x4 Centrs Open

Bezceļu braukšanas svētki “4×4 Centrs OPEN” aizvadīti godam

29. oktobris un Ērgļi bezceļa braucējus sagaidīja īsteni Vilhelma Purvīša noskaņās. Dabā valdīja vēls Latvijas rudens, koki gandrīz bija zaudējuši lapu rotu un bezceļa braukšanas apstākļus uzlaboja visai pabieza migla, kas brīžiem mijās ar sīku lietu.

 

→ 4×4 Centrs Open fotogalerija
→ 4×4 Centrs Open videogalerija

16 auto standartaprīkojuma grupā, 16 sagatavoti džipi un 21 (!) kvadracikls, kopā 53 bezceļa tehnikas vienības – tāda ir bezceļu braukšanas svētku “4×4 Centrs OPEN” statistiskā bilance. Tik ievērojama off-road braucēju atsaucība droši attaisno 4×4 Centrs OPEN statusu „bezceļa braukšanas svētki” un neviļus ļauj piezagties domai, ka valstī lietas sāk sakārtoties un treknie laiki pamazām atgriežas.

Īpaši silda pārsteidzoši lielais kvadraciklu (ATV) skaits, kāds pēdējos gados nav pieredzēts. Iespējams, daļa pasākuma veiksmes pienākas notikuma mērogam – “Mazozoli 4×4” pārtapšanai par „4×4 Centrs” un Ērgļu apkārtnes izcilajiem dubļiem, kas allaž garantējuši off-road pasākumu izdošanos un pārbaudījumu braucēju meistarībai.

Pateicoties apvidum un laika apstākļiem, viegli negāja nevienam, taču arī gandarījums par katru sasniegto kontrolpunktu, ceļu vai vienkārši sausu vietu pēc kārtējā „darba” dubļos bija liels! Lielāko pārsteigumu (zinātājiem tas gan vairs nebija pārsteigums) sagatavoto automašīnu un kvadriciklu braucējiem sagādāja leģendāro „Vērmeļu” dūkstis un gravas – te bija jāliek lietā visas tehnikas un prāta spējas! Savukārt standarta automašīnu grupa līdz kopīgi plānotajam piknikam Vērmelēs nemaz netika, jo divu kilometru bezceļa veikšana Baltavas stacijas tuvumā Purvīša dūmakainajās ainavās paņēma vairāk kā 5 stundas laika…

Par spīti dalībnieku skaitam, gan starts un finišs, gan pirts, vakariņas un apbalvošana notika pēc plāna, un tūlīt pēc diplomu un balvu pasniegšanas (paldies atbalstītājiem „Padtex Insulation” un „4×4 Shop”!) visi klātesošie varēja ķerties klāt 10 kilogramus smagajai „4×4 Centrs” tortei.

4x4 Centrs Open torte

Par atbalstu šī pasākuma tapšanā, atbalstīšanā un organizēšanā lielu paldies sakām:
Mārim Odziņam, Aināram Daugulim, Valdim Freivaldam, Raivim Freivaldam, Jurģim Zosāram, Mazozolu pagasta pārvaldei, Ērgļu novada domei, viesnīcas “Ērgļi” kolektīvam.

Paldies arī visiem dalībniekiem, līdzjutējiem un ikvienam ceļā satiktajam cilvēkam, kurš ar interesi vai arī ar smaidu uzņēma „trako braucēju” parādīšanos!

Rezultāti sagatavoto automašīnu grupā.

Nākamais pasākums būs tradicionālā „Ziemassvētku ekspedīcija”, kas notiks 17. decembrī. Sekojiet informācijai!

Lūgums visiem dalībniekiem, jo īpaši ATV un sagatavoto auto grupās – atsūtiet savas labākās fotogrāfijas no šī pasākuma uz info@4x4centrs.lv , lai „4×4 Centrs OPEN” varētu tikt atspoguļots foto galerijā pēc iespējas pilnīgāk!

Pieraksties 4×4 Centrs jaunumiem šeit un uzzini, kad notiks nākamais bezceļa pasākums!

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *