Vērojot jūsu entuziasma pilnās sejas “4×4 Centrs” rīkotajos pasākumos, jau ilgāku laiku esam domājuši kā vēl vairāk iepriecināt pašus cītīgākos un lojālākos dalībniekus.

Un tā, sākot ar šo gadu, vēlamies iedibināt jaunu tradīciju un gada sākumā apbalvosim tos dalībniekus (pirmās 3 vietas), kuri “4×4 Centrs” rīkotos pasākumus apmeklējuši visbiežāk aizvadītā gada laikā.

No 2016. gada janvāra “Ekspedīcijai Pagātnē” līdz decembra “Ziemassvētku Leģendai” esam aizvadījuši 11 pasākumus, ieskaitot divas “Latgales Ekspedīcijas”.

Apkopojot un saskaitot visus pieteikumus no šiem vienpadsmit pasākumiem, paziņojam, ka godpilno nomināciju

““4×4 Centrs” Gada Dalībnieks 2016”

iegūst:

3. vieta – mūsu rīkoto pasākumu dalībnieki jau gandrīz desmit gadu garumā – lieliskais tandēms Olga Gradusova un Nikolajs Dokučajevs ar reti sastopamo, taču labi aprīkoto īsās bāzes Toyota Land Cruiser 120. Lieliski!

vēl viena 3.vieta – nesen ar bezceļu braukšanu nodarboties sākušie, taču entuziasma pilnie Māris Dreimanis un Nataļja Dreimane. Tā turpināt!

2. vieta – dažādus Eiropas bezceļus izbraukušie un šogad laulības ostā iestūrējušie Aivars Ozols un Karīna Granateka-Ozola ar Toyota Land Cruiser 95. Apsveicam!

1. vieta – šīgada absolūtie uzvarētāji – nepārspējamie Oskars Matisons un Ilze Matisone ar tehniski ideāli aprīkoto īsās bāzes Nissan Patrol. Starp citu, šī komanda ir piedalījusies desmit no visiem vienpadsmit “4×4 Centrs” rīkotajiem bezceļu pasākumiem 2016. gadā. Paldies!

Ar goda nomināciju ieguvušajiem dalībniekiem par piemiņas balvu saņemšanu sazināsimies personīgi un sarunāsim tikšanās laiku, ko varētu apvienot arī ar nelielu sarunu pie kafijas tases!

“4×4 Centrs” organizatori vēlas pateikties visiem mūsu dalībniekiem, kas kaut reizi pabijuši mūsu pasākumos, bet jo īpaši sveicieni cītīgākajiem un lojālākajiem dalībniekiem!

“4×4 Centrs” vārdā –

Edvīns Bauers
biedrības “4×4 Centrs” valdes priekšsēdētājs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *