Sestdien 4×4 Centrs rīkotajā pasākumā “Ziemassvētku Leģenda 2014” visai sarežģīto uzdevumu – Ziemassvētku vecīša meža mājas atrašanu – izedvās atrisināt 35 no 37 ekipāžām. Dažiem no tiem – ar “zvanu draugam”, bet tas arī šoreiz nav tik svarīgi. Galvenais taču bija interesanti pavadīt dienu un beigās nokļūt galamērķī, lai draudzīgā atmosfērā baudītu karstu zupu un, pēc pantiņa noskaitīšanas, saņemtu dāvanu no paša Ziemassvētku vecīša!
Legenda
Piedzīvojumu netrūka, par ko liecināja dalībnieku aizrautīgās sarunas pie ugunskura, turklāt dabas māte bija pacentusies visus lauku ceļus pārvērst ar slidotavām, bet pusaizsalušie purvi savās skavās ievilka ne vienu vien braucēju. Taču – viss ir labs, kas labi beidzas! Šeit ir iespējams apskatīt katras ekipažas leģendas atrisināšani patērēto laiku. Jāatzīmē, ka viena ekipāža spēja uzminēt uzdevuma atrisinājumu, veicot vien daļu no maršruta!
4×4 Centrs saka paldies visiem dalībniekiem, zupas vārītājiem, pašvaldībām un Latvijas valsts mežiem! Uz tikšanos jaunajā gadā!
Ziemassvētki 4x4
Jūsu
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

2 Komentāri

  1. Aivis says:

    Paldies par jauko pasākumu. Piedalījāmies pirmo reizi, bet noteiki ne pēdējo. Paldies kolēgiem par palīdzību atsvabinot no purva skavām.. 🙂 Līdz nākošajai reizei. Priecīgus Ziemassvētkus.

  2. Juris says:

    Vai tiks veidota arī bilžu galerija no šī pasākuma?

Pievieno komentāru