Atšķirībā no pagājušā gada Ziemassvētku ekspedīcijas, kad sniega nebija vispār, šogad par tā trūkumu sūdzēties nu nekādi nevarēja! Tas bija krietnā daudzumā gan zem riteņiem, gan bira aiz apkakles, purinot pār ceļu noliekušos kokus. Un vēl – šogad ekspedīcijas dalībnieku vidū bija daudz jaunu seju, kas, protams, iepriecina!
DSC09393 - Copy
Un tā 15.decembra rītā 13 “Ziemassvētku ekspedīcijas 2012” dalībnieku automašīnas no Valmieras sāka ceļu pie Ziemassvēku vecīša. Mežā braucējus sagaidīja gan ceļiem pārkrituši koki, gan stāvi kalni, gan saputināta sniega kupenas un arī viens pussabrucis tiltiņš, ko nācās mazliet “restaurēt”, lai tiktu tālāk. Bija arī tāds kalns, kur Dodge Ram nācās vilkt augšā ar divām vinčām… Miera, šķiet, nebija ne mirkli, tāpēc diena piesnigušajos mežos pagāja ļoti ātri. Pēc pusdienu pauzes skaistā Gaujas stāvkrastā ātri vien iestājās tumsa, un jautājums par Ziewmassvētku vecīša sasniegšanu kļuva ļoti aktuāls. Uzreiz gan jāsaka, ka pašu vecīti atrast gan neizdevās (kāds pārsteigums!), toties dāvanas ekspedīcijas dalībniekiem gan zem eglītem bija saliktas! Tad nu katrai ekipāžai bija jāmeklē savējā. Ar šo uzdevumu diezgan ātri tika galā visi dalībnieki, tikai kādam trofi reidu veterānam nācās ilgāk pameklēt “izspūrušu kadiķi uz ZA no stigas”…
Garšīgas vakariņas kafejnīcā pie Valmieras, un ar patīkumu nogurumu var doties mājās – diena ir aizvadīta godam!
DSC09346 - Copy
Biedrība “4×4 Centrs” saka lielu paldies atsaucīgajiem darbiniekiem LVM Austrumvidzemes mežsaimniecībā, Strenču iecirkņa vadītājam Gintam Žeiguram, kafejnīcas “Valdeko” kolektīvam, Agrim Jansonam un visiem ekspedīcijas dalībniekiem!

Edvīns Bauers (4×4 Centrs)
Par foto paldies Degi Karajevam

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru