Jāņi, Pēteri un citi latviešu svētki ir sekmīgi aizvadīti (tik dziesmu svētki vēl nē), un pienācis laiks painformēt jūs, džipu braucējus un fanus, ar jaunumiem no 4×4 Centrs. Šobrīd ziņas īsumā, kurām drīz sekos plašāka informācija.
4x4 VasaraPirmais. Jūlija sākumā plānotā „Gaujas ekspedīcija” tiek pārcelta uz šobrīd nezināmu datumu. Iemesls? Lasiet tālāk!
Otrais jaunums. 4×4 Centrs aicina ikvienu piedalīties Latvijas Trofi reidu čempionāta posma „Stiga Trophy 2013” Tūrisma kausa izcīņā – trasi veido un par 4×4 tūristu labsajūtu rūpēsies 4×4 Centrs sadarbībā ar čempionāta posma dubļu organizatoru Austri Gailīti. Savukārt par kopējo pasākuma publicitāti, atraktivitāti, skatītājiem, sponsoru atbalstu un citām sacensību norisei absolūti nepieciešamām lietām gādās “Rekuss Racing Team” komanda. Trīs dienas, dalībnieku parāde un šovs Alūksnes centrā, iespaidīgās un skatāmās cīņas Lukstu dubļu aplī… Būs labais! Turklāt šis Latvijas čempionāta posms ir arī NEZ (Ziemeļeiropas) kausa izcīņas posms, tāpēc ciemos uz „Stiga Trophy” noteikti būs pulciņš kaimiņvalstu sportistu. Arī Tūrisma kausā! Un ieskatieties jaunajā mājas lapā www.stigatrophy.lv !
Trešais. Ar jūliju 4×4 Centrs birojs Vienības gatvē tiek slēgts un jaunā atrašanās vieta ir Ādažos, 4×4 Centrs servisa telpās.
Ceturtais. Ja nu vasarā ir kādas svarīgākas lietas par piedalīšanos bezceļu pasākumos, sāciet laicīgi gatavoties „Ērgļu izaicinājumam”. 21.septembrī ikviens 4×4 braucējs (gan džipa, gan ATV) ir gaidīts bezceļu braukšanas „paradīzē” – Ērgļu apkārtnē. Ievelc sarkanu apli savā kalendārā jau tagad!
Būs arī patīkami jaunumi no 4×4 Centrs veikala – arī par tiem ziņosim.

Lai mums visiem izdevusies vasara! UN – ceļojiet, ceļojiet, ceļojiet!
Dibena ezers
Jūsu 4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru