Biedrība “Mazozoli 4×4” aicina piedalīties!

4×4 tūrisma brauciens
“Taurkalnes purvi un kalni 2010”

Vienas dienas tūrisma brauciens ar džipiem “Taurkalnes purvi un kalni 2010” notiks sestdien, 6. novembrī Ķeguma – Aizkraukles apkārtnē.
“Taurkalnes purvu un kalnu” dalībniekus sagaida lielie Taurkalnes apkārtnes meži. Kas mežos? Koki. Kas vēl? To varēs uzzināt visi tie, kuri piedalīsies šajā braucienā, veicot ieplānoto maršrutu pa labiem un pavisam ne-labiem ceļiem.
Tūrisma braucienā iespējams piedalīties divos veidos:
• Brauciens (un tusiņš) grupā ar citiem pasākuma dalībniekiem – tiek gaidīts jebkurš, jo īpaši braucēji ar standarta džipiem,
• Individuāls brauciens pēc organizatora izsniegtās maršruta dokumentācijas – automašīnām obligāti jābūt aprīkotām ar vinču. Arī šeit džipotāji drīkst apvienoties nelielās grupās pa 2-4 automašīnām katrā, ja vien pašiem ir tāda vēlēšanās!

Pasākuma programma:
Pl. 10:00 Tikšanās Ķegumā, degvielas uzpildes stacijā „Astarte” (atrodas tieši Daugavpils šosejas malā pie pagrieziena uz Ķeguma HES).
Pl. 10:30 Brauciena sākums.
Ap pl. 14:00 Pusdienu pauze brīvā dabā.
Pl. 19:00 Brauciena finišs, piemiņas diplomu pasniegšana – vieta tiks precizēta.

Ieteicamais ekipējums: pārtika pusdienu pauzei un citām pauzēm (pie peļķēm), degviela, buksēšanas virve, lāpsta, cirvis vai mačete, atbilstošs apģērbs un, protams, labi ceļa biedri.
Dalības maksa:
Piesakoties līdz 2. novembrim – Ls 30 no automašīnas,
Piesakoties pēc 2. novembra – Ls 35 no auto,
pasākuma dienā – Ls 40 no auto.

Pieteikties pasākumam var, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu edvins@4x4tourism.com, vai arī zvanot pa tālr. 29424541 (Edvīns).
Dalības maksu var samaksāt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā pasākuma dienā.

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru