Aizvadītajā nedēļas nogalē divu dienu garumā Liezēres pagastā (Madonas novads) noritēja Latvijas trofi reidu čempionāta posms “Signāls EM Trophy 2013”, kur dažādās ieskaites grupās par godalgotām vietām sacentās sportisti kopskaitā ar 70 džipiem un kvadricikliem.
Signāls EM Trophy 2013Sacensību bāzes vietā – Liezēres pagasta “Lācos” – bija arī skatītājiem vispievilcīgākā vieta – “General Tires” dubļu aplis. Te bija ko redzēt! Grāvis, dziļu dubļu lauks… Šeit savas spējas rādīja čempionāta dalībnieki un “Dubļu ērgļa” braucēji. Iepriekšējā naktī pēkšņi uznākušais lietus novērsa uz ceļiem esošos putekļu mākoņus, taču braukšana pa bezceļu arī kļuva stipri sarežģītāka gan dubļu aplī, gan visā apvidū. Par laimi dienā lietus nerādījās, tāpēc pasākumu bija iespēja izbaudīt no visas sirds!
Signāls EM Trophy 2013Vislielākais dalībnieku skaits bija “Signāls EM Trophy 2013 Tūrisma kauss” ieskaitē – trīsdesmit standarta un sagatavoti (daži pat ļoti spēcīgi sagatavoti) auto veica gan 40 kilometru garu pārbraucienu pēc leģendas, gan orientēšanos ar dažādas grūtības pakāpēs kontrolpunktiem 4,5 stundu garumā, kā arī divus īpašos uzdevumus – meistarību vajadzēja parādīt vinčas aprīkojuma izmantošanā un iespējami ātri veikt skrējienu pa diviem pakalniem pēc trim kontrolpunktiem. Ja leģenda bija salīdzinoši vienkārša un vairums ekipāžu to veica krietni ātrāk par atvēlētajām divām stundām, tad orientēšanās zona bija krietni sarežģītāka un no piecdesmit kontrolpunktiem vairāk par divām trešdaļām punktu nevienam neizdevās sasniegt.
Tūrisma kausa rezultātus variet aplūkot šeit.
Pārējo sacensību dalībnieku rezultātus variet atrast internetā www.trofi.lv
Signāls EM Trophy 2013 galvenais organizators Evalds Madernieks saka lielu paldies visiem atbraukušajiem dalībniekiem, skatītājiem, atbalstītājiem (bez kuriem šis pasākums nebūtu iespējams) un lietum, kurš uzlija īstajā brīdī pirms sacensībām!

Edvīns Bauers (4×4 Centrs)
Foto: Jānis Purvītis (Atlas Motors)

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru