SPORTA KLUBS „RUGĀJI 4×4” sadarbībā ar „Latvijas automobiļu federāciju” IELŪDZ uz NEZ 4×4 čempionāta II posmu, Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta IV posmu, Lietuvas atklātā trofi reidu čempionāta IV posmu!

REZULTĀTI

Trofi reidu NEZ posms Rugājos kopā ar „Babu Toņu”

Jau šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. augustā, Rugājos (Balvu apriņķis) norisināsies NEZ čempionāta posms Trofi reidā „Rugāji Trophy 2010”. Vienlaicīgi tas būs arī Lietuvas un Latvijas čempionāta posms. Savu dalību sacensībās apstiprinājušas jau vairāk kā 50 ekipāžas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.
Skatītājiem paredzēts lielisks bezceļu šovs divu dienu garumā, bet sportistiem neaizmirstama trase. Dubļu apļi, dzelzceļa stigas, purvi un krūmi – visus šos labumus uz savas ādas izbaudīs labākie Baltijas valstu bezceļu braucēji: Vilnis Zeiza, Edvīns Vansovičs, Gundars Skudriņš, Rokas Danilevicius, Toomas Karp un citi. Gan ar automašīnām, gan kvadricikliem viņi spēkiem mērosies sarežģītā un interesantā sacensībā.

Šoreiz īpaši padomāts par skatītājiem. Sestdienā sākot no 11:00 Medņu dubļu aplī dosies kvadriciklisti, viņiem pa vienai vien sekos arī automašīnu klases, gan standarta Tūrisma ieskaites dalībnieki, gan modificētie OPEN klases braucēji, gan arī prototipi TR3. Ap vieniem aplī dosies arī Dubļu Ērgļa ekipāžas. Ja kāds vēl nav redzējis, kā Gints Grāvelis cīnās ar dubļiem (Spēks ir bumbās!), šis ir īstais laiks un vieta! Medņu aplī cīņas norisināsies līdz pat 22:00 vakarā, kad savu vietu uz skatuves atradīs vakara īpašais viesis „Baba Toņa inženers” ar saviem draugiem Borowa MC.

Svētdienā, neilgi pēc sestdienas vakara balles, dubļu aplī atsāksies cīņa par Rugāju lielo balvu! Pirmie „Bosch iesildīšanas aplī” jau pašā rīta agrumā, plkst. 10:00, metīsies TR1 un TR3 klases braucēji. Pēc pāris stundām viņus nomainīs TR2 un OPEN klases braucēji. Savukārt jau 13:00 „Stigas/SILA uzvaras aplī” dosies sporta automašīnas un līdz pat pulksten 16:00 noskaidros, kurš tad Rugājos gudrāks bijis, bet tu – nadūmoj, lai dūmoj zyrgs, jam lela golva. Jābrauc uz Rugājiem!

Ieeja Medņu aplī tikai 3 lati (cenā iekļauta gan sacensību biļete, gan vakara koncerta apmeklējums), starp ieejas biļešu īpašniekiem tiks izlozētas arī vērtīgas balvas!

Jančuks no Rugājiem
Krišjānis no LAF

Rugāji VIDEO 1.sērijaRugāji Trophy 2010

Rugāji Trophy 2010

Rugāji Trophy 2010

Visiem, visiem OFFroad cienītājiem gan apvidus auto, gan ATV braucējiem!

Grandiozs bezceļa sacensību un atpūtas pasākums vislabākajās Latgales tradīcijās, kur piedalīsies ne vien Baltijas un Skandināvijas valstu pārstāvji, bet arī Krievijas spēcīgākie trofi reidu braucēji. FIA NEZ čempionāts trofi reidā, Latvijas un Lietuvas čempionāti – tas viss vienuviet šeit pat Latvijā – Rugāju novadā no 13. – 16. augustam. Daudzveidīgs balvu fonds sacensību dalībniekiem!

Kas jauns gaidāms Rugājos?

Leģendārais Medņu aplis, kļuvis vēl plašāks un interesantāks kā braucējiem, tā skatītājiem. Jauni dubļi, jauni brasli sportistiem un jaunas skatītāju vietas līdzjutējiem.
Orientēšanās zona purvainu mežu rajonā ar īpašām „odziņām”.
Skatītājiem!

Divas dienas iespēja vērot labākās bezceļa automašīnas, kvadraciklus un motociklus dubļu trasēs, Dailes teātra aktieru izklaidējošās programmas pavadībā.

Sestdien, 14.augustā

11:00 „Dubļu Ērgļis” kausa izcīņa un kvadraciklu daudzcīņa Medņu trasē
22:00 „Borowa M.C. „ koncerts un zaļumballe ( visas nakts garumā)
Iesildošā grupa „R.P.M.” no Kalnienas

Svētdien, 15. augustā

10:00 starts bezceļa sacensību dalībniekiem ( TR1; TR2;TR3, OPEN)
Ieejas maksas: Kompleksā biļete 3,00 LVL (cenā iekļauts: 2 dienas sacensības, ieeja koncertā, zaļumballē)

Apmeklējot pasākumus atsevišķi, biļetes cena uz katru pasākumu 3.00LVL. Katra biļete piedalās loterijā!

Autoentuziastiem – Tūrisma kausa izcīņa!

Visiem 4×4 automašīnu īpašniekiem pašiem tiek dota iespēja izbaudīt sacensību garu piedaloties Tūrisma kausa izcīņas sacensībās, kur trasi iespējams veikt ar standarta apvidus automašīnu (nepieciešami pazeminātie pārnesumi). Tūrisma kausa dalībniekiem būs iespēja veicot trasi pārbaudīt savas automašīnas spējas vieglos bezceļa apstākļos.

Visiem dalībniekiem iespējams rezervēt telšu vietas, naktsmītnes tel. +37129149202 Kontaktinformācija: Krišjānis Vidušs +371 26664992, +371 26664992

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru