Par spīti negaidīti atnākušajai ziemai, pagājušajā sestdienā, 27.oktobrī, notika jau otrais tūrisma rallija reids-baja. Šoreiz tas tika aizvadīts pa pieRīgas mežiem, celiņiem un takām.
Starts šoreiz tika dots Rīgā, Vienības gatvē 82, kur otrajā stāvā atrodas biedrības „4×4 Centrs” biroja telpas. Dalībnieki reģistrējoties varēja iedzert kafiju un arī iepzīties ar piedāvāto riepu un citu bezceļam nepieciešamo aprīkojuma klāstu.
Maršruts tika sadalīts vairākos pārbraucienos un laika kontroles zonās. Jau no Vienības gatves sākās brauciens pēc leģendas, kas pēcpusdienā dalībniekus noveda jau zināmajā “Lilastes kāpā”, kur bija jāveic trase pēc leģendas 5 apļu garumā. Kādam varbūt likās par garu un garlaicīgu, kādam savukārt pat pietrūka. Dienai satumstot, dalībnieku uzdevums atrast pareizos krustojumus meža biezoknī palika arvien grūtāks. To visu papildināja biezā migla un apledojušie ceļi. Neizpalika arī dubļi un ūdens.
Prieks par jaunajiem dalībniekiem, kas ar samērā sarežģīto uzdevumu tika veiksmīgi galā! Gaidīsim jūs atkal nākamajās sacensībās! Tāpat milzīgs prieks par pagaidām vienīgo dāmu komandu, kas, neskatoties uz dažām ķibelēm, ar distanci tika veiksmīgi galā.
Jau pavisam vēlā vakarā maršruta punkts tika pielikts krodziņā “Brālis”, kas atrodas Siguldas šosejas malā. Pie gardajām vakariņām tika apspriests dienā piedzīvotais un nepiedzīvotais, redzētais un neredzētais. Tika apbalvoti uzvarētāji, teikti pateicības vārdi un jau vēlāk baudīts ceļš mājup. Katram tas savs, citam garāks, citam īsāks, bet galvenais – ar domu par nākamo rallija reidu-baju. Tiksimies jau varbūt pavisma drīz. Un jau tagad varu pačukstēt….15.decembris – ”Ziemassvētku rallijs”. Tas gan notiks Valmieras pilsētā un braukšana būs tikai un vienīgi pa pilsētu.

Bet tagad uzvarētāji RALLY RAID-BAJA “RUDENS 2012”

1. VIETA
Arnis Pušs
Alvis Reinšmits
Matīss Reinšmits
2. VIETA
Ints Marcinkevičs
Aigars Mizga
Arvils Mizga

3. VIETA
Lauris Buls
Alvis Buls
Elīna Melnalksne
Rūdolfs Rusiņš

No ATVrally komandas milzīgs paldies Edvīnam par atļauju “ielauzties birojā” un Niklāvam, tiesnešiem Pecim, Mārtiņam un Evijai. Krodziņa “Brālis” kolektīvam par superīgo uzņemšanu un laipno apkalpošanu un personīgi Arnim Seņkānam, kā arī reklāmas aģentūrai “ARTIFEX” Valmierā par superīgo sadarbību!

Rezultati baja Rudens 2012

Gaidām Jūsu atsauksmes un ierosinājumus nākamajiem rallijiem, jo tas mums ir ļoti svarīgi, lai turpmākie pasākumi būtu interesantāki gan Jums, gan mums. Rakstam šeit pat vai arī sūtam uz atvrally@gmail.com.

Guntis un Agris
ATV Rally

Atslēgvārdi:

 

1 Komentārs

  1. Artūrs says:

    Pasākums labs, bet varēja būt vairāk dublīši!!!!

Pievieno komentāru