2012. gada pavasaris būs notikumiem bagāts. Gribētu īsumā iepazīstināt visus džipotājus, braukt gribētājus un „4×4 Centra” fanus par svarīgāko.
Izskalotie lauku ceļi pavasarīPirmais pavasara jaunums – 4. aprīlī tiks atvērts „4×4 Centrs” interneta veikals, par ko arī plašāk pastāstīsim un informēsim atsevišķi! Šis būs e-veikals ar „pievienoto vērtību” – iespēju lielāko daļu preču pirms tam apskatīt, „aptaustīt dabā” un saņemt mūsu padomus, ja vien tas būs nepieciešams. Kur? Lasiet tālāk!
Otrs jaunums – ar 4. aprīli „4×4 Centrs” atver biroju Vienības gatvē 82 (krustojums ar Ulmaņa gatvi). Ja ir vēlēšanās kādu no mums satikt un parunāt par dzīvi, laiku, džipiem, pasākumiem, riepām, vinčām, apvidus braukšanas skolu, kā arī apskatīt reālas riepas un vinčas – gaidām ciemos! Apciemojuma laiku gan vēlams iepriekš saskaņot pa t.27180000 (Artūrs) vai 29424541 (Edvīns).
Tālāk – par gaidāmajiem pasākumiem.
Kā jau droši vien visi zina(!), lielākā un senākā pavasara ekspedīcija – „Tebras ekspedīcija” šogad notiks 5.-6. maijā vislabākajās tradīcijās – piedzīvojumi un apskates objekti, ceļi un neceļi, sagatavotiem un nesagatavotiem džipiem!
Sakarā ar daudzajiem veicamajiem darbiem diemžēl nenotiks plānotais ekstrēmais pārgājiens gar Kojas krastiem. Ja nu kāds ļoti gatavojās šim pasākumam, dariet man to zināmu – varbūt tomēr… Taču būs divi citi pasākumi!
15. aprīlis – tūrisma brauciens nesagatavotām 4×4 automašīnām pa Dobeles rajonu. Līdzīgi kā janvārī notikušajā „Ekspedīcija pagātnē”, arī šoreiz lielāks uzsvars būs uz apskates objektiem – mūs gaida Dobeles tanku poligona fragmenti, Pokaiņu mežs, partizānu bunkurs, Spārnu pilskalns un citas interesantas vietas, turklāt kompetenta gida pavadībā!
Taču 1. maijā „4×4 Centrs” pasludina Vislatvijas džipotāju talku! Turpinot senos laikos biedrības „Mazozoli 4×4” aizsākto un „Land Cruiser kluba” turpināto tradīciju, 1. maijā tiekamies Strenčos, lai sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem kārtīgi pastrādātu un arī izbrauktu ekskursijā pa interesantām Strenču apkārtnes vietām un, protams, sliktiem ceļiem.

Talkas laikā dažkārt notiek arī priežu stādīšana.
Ar šo īso jaunumu apskatu varētu beigt. Sekojiet plašākai informācijai par katru jums interesējošo jaunumu un – uz tikšanos! Lai mums visiem darbīgs pavasaris un starp darbiem laba atpūta pie sava 4×4 braucamrīka stūres!

Edvīns Bauers
4×4 Centrs

Atstāj komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 replies on “Pavasaris nes daudz jaunumus – kopā ar „4×4 Centru”!”

 • Alons
  29/03/2012 at 18:31

  A kur pazuda Līčupes krasti? Aprīlis sanāk tukš?

 • Edvīns 4x4
  29/03/2012 at 19:52

  Līčupes krasti jau pirmsākumos bija maijā. Tebru nācās pārcelt Vislatvijas talkas dēļ … 🙂

 • Alons
  29/03/2012 at 19:55

  Aaa, skaidrs. Un kad tad notiks Līčupes krasti?