Daži ieteikumi „Ielūdz 4×4 Centrs 2012” dalībniekiem:
1. Neaizmirstiet paņemt līdzi fotoaparātus, jo īpaši sagatavoto džipu grupas dalībnieki, kuriem vajadzēs fotografēties pie kontrolpunktiem!
2. Atcerieties, ka nav sliktu laika apstākļu (īpaši bezceļa!), ir tikai nepiemērots apģērbs – līdzi paņemts otrs apavu pāris un kaut kas no rezerves apģērba mašīnas bagāžniekā netraucēs! Patiesībā bez gumijas zābakiem šoreiz iztikt būs grūti, un pat ar tiem sausas kājas netiek garantētas!
3. Viena no svarīgākajām svētku sastāvdaļām – ēšana. Ēdieni un dzērieni pa dienu jūsu ziņā, brokastis iespējams paēst viesnīcas kafejnīcā, vakariņas vēl aizvien iekļautas dalības maksā.
4. Autoceļa P4 pēdējos desmit kilometros pirms Ērgļiem notiek ceļa rekonstrukcijas darbi – ieplānojiet papildus 10-15 minūtes „atpūtai” pie luksoforiem! Tomēr ceļš Rīga – Ērgļi vēl aizvien ir ātrākais un ērtākais ceļš nokļūšanai Ergļos, jo īpaši tagad, kad nenoasfaltēti palikuši vairs tikai kādi 25 no visiem 100 kilometriem.
5. Vienīgā degvielas uzpildes stacija Ērgļu apkārtnē ir DUS Viada Ērgļos, Piebalgas ielā 79.
6. Viesnīca „Ērgļi” (t.29482053) un viesu māja „Vējkalna nams” (t.29429125) ir lieliskas vietas atpūtai – padomājiet, varbūt ir iespēja „aizsteigties notikumiem priekšā” un ierasties Ērgļos jau piektdienas vakarā, lai nesteidzīgi izbaudītu sestdienas rītu!
7. Atgādinām, ka 22.septembris ir Vislatvijas Māru diena, un Māri bezceļa braucēju vidū arī nav mazums – neaizmirstiet apsveikt jubilārus!
8. Jautājumu gadījumā droši zvaniet t.29424541!
Lai mums visiem izdevušies bezceļu braukšanas svētki!

Jūsu –
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

10 Komentāri

 1. Alons says:

  Vai “Vienīgā degvielas uzpildes stacija Ērgļu apkārtnē” var piepumpēt riepas?

  • 4x4centrs.lv says:

   Alon, es domāju, ka viņi ir bezgala lepni par to, ka var piepumpēt degvielas bāku :), tāds sīkums kā gaiss katram kāpaņem līdzi pašam! 🙂

 2. Alberts says:

  Apraksts liek domāt, ka šis būs skarbākais 4×4 pasākums kāds līdz šim Latvijā ir piedzīvots. Ja pat gumijnieki nelīdzēs…

 3. Jevgenijs says:

  “Patiesībā bez gumijas zābakiem šoreiz iztikt būs grūti, un pat ar tiem sausas kājas netiek garantētas!” – это относится к классу стандарта?

  • 4x4centrs.lv says:

   Ne-a! 🙂 Bet peļķē jau katrs var iekrist, neatkarīgi no tautiskās, reliģiskās un iesakaites grupas piederības! 🙂

 4. JEVGENIJS says:

  Ну собственно говоря за этим и едем! 🙂

 5. Kermic says:

  Diemžēl netikām pat līdz startam. Toties “kāds vietējais kolorīts” miestā Jugla, un visi priecīgi nākt kaut ko palīdzēt. Pat Dzintara Volgas pārstāvji neko nelūdzot klāt piegāja un apvaicājās kas un kā un kā līdzēt, bet galvas blīves problēmas gluži nerisinās uz ceļa, kaut diena tāpat pavadīta kolorīti.

 6. TheLacis says:

  Foto būs? 🙂

Pievieno komentāru