Kā jūtaties pirmdienas rītā? Ja vēl aizvien, kad aizverat acis, redzat automašīnu uguņus, priežu stumbrus ar vai bez kontrolpunktiem, krateklīgus un līdzenus mežā ceļus, kartes un stenošus līdzbraucējus – jūs esat bijis “Nakts labirintā”! Šiem cilvēkiem tad arī domāts zemāk rakstītais.
Labirints
Organizatori pateicas ikvienam 35 mašīnās esošajiem dalībniekiem par piedalīšanos šajā “tumsas pasākumā”, jo īpaši tiem drosmīgajiem, kuri uz nakts orientēšanos bija atbraukuši pirmo reizi un ar pilnīgi standarta automašīnām. Taču viņi visi finišēja, izņemot igauņu ekipāžu, kuriem nezināmu iemeslu dēļ pēkšņi atteicās darboties motors. Tehniskas ķibeles radās vēl dažām ekipāžām, bet ar “navigācijas problēmām” sastapās daudzi dalībnieki. Un nav jau arī brīnums – ne par velti pasākumā ir vārds “labirints”, turklāt vēl “nakts”. Dažiem neizdevās tikt galā ar viltīgo smilšu karjeru, daži “trāpija” uz tiesnešiem braukšanai aizliegtajās zonās. Tomēr 21 dalībnieks kopumā tika galā ar sarežģīto uzdevumu, noteiktajos laikos nokļuva tiesnešu punktos, attiecīgi iegūstot labāku rezultātu par tiem, kuri, iespējams, atrada vairāk kontrolpunktus, bet pārsniedz pieļaujamo kavējumu. Sasniegumus ikviens var aplūkot rezultātu tabulā.
Paldies “Oškroga” personālam par laipno apkalpošanu un garšīgo ēdienu!
Tiekamies nākošreiz – ar tūrisma un dubļainas atpūtas cienītājiem “Tebras ekspedīcijā” 5.aprīlī, bet ar sportiskāka rakstura pasākumu mīļotājiem – 26.aprīlī Madonas apkārtnē Latvijas trofi-reidu čempionāta Tūrisma kausa 1.posmā!

Rezultāti “Nakts Labirints 2014”
Uzvaretaji
Jūsu
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru