“Kurzemes Pērle” arī šogad ir “Tebras Ekspedīcija 2018” pirmās dienas noslēguma, vakariņu, tusiņa un nakšņošanas vieta. Kempings “Kurzemes pērle” – patiešām skaista vieta Sepenes ezera krastā, kur pavadīt nakti tiem, kuri pēc notikumiem bagātās dienas vēlas atpūsties un piedalīties svētdienas aktivitātēs. Zemāk – 3 nakšņošanas varianti.

Kurzemes Pērle

“Kurzemes pērle” – te visai plašā teritorijā izvietotas viesu māja, brīvdienu māja, “guļammāja” un divpadsmit kempinga mājiņas, kur “Tebras Ekspedīcijas” dalībnieki var pieteikties nakšņošanai. Ir trīs varianti. Brokastis – 5 EUR/pers.

Kurzemes Pērle

Nakšņošanas variants Nr.1

Četri komfortabli numuriņi viesu mājā. Viena divvietīga gulta un viena vienvietīga gulta. Duša, tualete. Iespējams ievietot papildus guļvietu (piepūšamo matraci utml.), ja pašiem tāda ir līdzi. Cena par numuriņu – 60 eiro. Šajā mājā ir arī lielā zāle, kur tiks pasniegtas vakariņas un brokastis, un, protams, var pasēdēt arī pēc vakariņām.

Kurzemes Pērle

Nakšņošanas variants Nr.2

Trīs numuriņi ar kopīgu dušu un tualeti viesu mājā un seši brīvdienu mājā, dažāds gultu skaits un izvietojums, sākot no divguļamas gultas līdz piecām vienguļamām gultām. Cena – 15 eiro no personas. Brīvdienu mājā ir ne pārāk liela, taču omulīga telpa pasēdēšanai (līdz 25 cilv.). Blakus mājai – pirts un āra baļļa.

Nakšņošanas variants Nr.3

“Guļammāja” – guļbūves ēka blakus viesu mājai ar divos stāvos izvietotiem divpadsmit numuriņiem. Kopīga duša un tualete katrā stāvā. Dažāds gultu skaits un izvietojums. Cena – 10 eiro no personas.

“Kurzemes pērle” mājaslapa – www.kurzemesperle.lv

Kurzemes_Pērle

Pieteikties “Tebras Ekspedīcijai 2018”

Jūsu – 4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru