LATVIJAS TROFI-REIDU ČEMPIONĀTA IZCĪŅAS 3. POSMA SACENSĪBAS “LUKSTI TROPHY 2010”  
REZULTĀTI
Latvijā katru dienu tiek pārspēti karstuma rekordi, bet neraugoties uz patiešām vasarīgo laiku trofi reidisti ir nolēmuši vēl vairāk sakarsēt Trapenes apkārtni.

Šajā nedēļas nogalē Trapenē risinājās Latvijas trofi reidu čempionāta 3. Posma sacensības -LUKSTI Trophy 2010. Uz starta vairāk kā trīsdesmit tehnikas vienību, tais skaitā arī viesi no Igaunijas.

Šogad sacensību arī sava rozīnīte. Sacensības norisinās arī nakts stundās. Nav gluži 24 stundu režīms tomēr daži posmi jāveic arī nakts melnumā, atelpai atvēlēts diezgan maz laika, kas karstajos laikapstākļos sagādāja papildus grūtības visiem dalībniekiem.
TR1 kategorijā uz starta astoņas automašīnas, izvērtējot pieteikto dalībnieku sarakstu jāsaka, ka drošu līderi grūti izcelt, uz uzvaru sacensībās diezgan droši varētu pretendēt tur pat vai visas ekipāžas.

Diezgan spraigā un saspringtā cīņā Rietumu frontē viss bez pārmaiņām, pie uzvaras tika šīs sezonas TR1 klases līderis Sergejs Žabins ar stūrmani Ivaru Ozolu. Otro vietu kā sacensībās, tā arī sezonas kopvērtējumā  ieņēma Ērika Eglīša, Mārtiņa Kaļķa, Agra Brasliņa un Ginta Mālkalnieša ekipāža. Savukārt trešo vietu šoreiz izcīnīja Gunta Lukševica, Ilzes Eglītes, Andra Šarākova un Rinalda Smilgas ekipāža, šie braucēji sevi iepriekšējās sezonās bija pieteikuši tūrisma kausa izcīņas sacensībās. Šoreiz lielisks sniegums „STIGA leģendā” un „4x4lv.lv Ērgļa” aplī, deva pirmo vietu uz Latvijas Trofi reidu čempionāta posma pjedestāla.

TR3 kategorijā uz starta šā brīža spēcīgākās ekipāžas Vilnis Zeiza ar stūrmani Aigaru Zeizu. Edvīns Vansovičs šoreiz ar sev neierastu stūrmani, rūdīto bezceļu lapsu Artūru Melni, kas atpazīstams pēc dzeltenās cepures. Viņiem konkurenci izrādīja arī Ivans Bergmanis ar stūrmani Sergeju Treļūdovu, kā arī Normunds Bačinskis ar stūrmani Viktoru Pohomovu. Sarežģītajos laika apstākļos, kad dubļu braucējus Māte daba neloloja ar plašiem dubļu krājumiem savu meistarību un apliecināja Zeizu ekipāža, kas pārliecinoši, visās papildsacensībās, izcīnīja uzvaras. Otrais arī šoreiz Vansovičs ar Melni, bet trešais Bačinskis – Pohomovs. Bergmaņa ekipāžu  šoreiz nedaudz pievīla tehnika, tādēļ arī nopietna cīņa par pjedestālu neizdevās.

OPEN kategorijā pie uzvaras tika Nikolaja Boicova pilotētais Suzuky Samuray, kas trofireidistu aprindās ieguvis iesauku „kvadricikls” savu kompakto izmēru un svara dēļ.  Otrās vietas likteni šoreiz izšķīra vien 42 sekundes, kuras trešās vietas ieguvējs Aigars Mizga, Alvis Reinšmits, Arvils Mizga pēdējā papildsacensībā atpalika no otrās vietas ieguvēja, OPEN klases ,bet ne trofireidu sacensību, debitanta Vladislava Bergmaņa ar stūrmaņiem Dmitriju Savicki un Aļegu Daņiļcevu. Un tas viss pēc trasē kopumā pavadītām gandrīz 12 stundām sacensību režīmā.
Dubļu Ērgļa titula izcīņas sacensībās, kurās iespējams piedalīties ar jebkuru bezceļa automobili. Lielā Ērgļa klasē pie uzvaras tika Valdis Ločmelis un Kārlis Birznieks, savukārt Mazā Ergļa apli veiksmīgāk pievarēja Ēvalds Madernieks, Mārtiņš Stiprais un  Jevgēņijs Pavlovs.
Nākamās sacensības jau pēc mēneša, Rugājos, kas vienlaicīgi būs gan NEZ Čempionāta II posma sacensības, gan arī Latvijas un Lietuvas čempionāta posmi.

Informāciju sagatavoja,
Latvijas Automobiļu federācijas
Trofi reidu komisija

 

PAPILDNOLIKUMS – .pdf formātā 
REGULATIONS – .pdf document   
Entry form – Trophy cars , ATV , Tourism

Tuvojas trofi reids LUKSTI Trophy 2010

Jau nākamajā nedēļas nogalē, 17. un 18. jūlijā, nedaudz uz Austrumiem no Kantrī mūzikas dzimtenes Smiltenes, – Trapenē – pie atpūtas bāzes LUKSTI norisināsies Latvijas Trofi reidu čempionāta 3. posms, Trofi reidu tūrisma kausa izcīņas kārtējais posms, kā arī Dubļu Ērgļa titula izcīņas posms.

Jau Sestdien, pulksten 14:00, ar svinīgu startu Trapenes centrā sāksies Lukstu trofejas izcīņa. Šajā gadā gaidāmas interesantas un labi aizmirstas vietas Trapenes apkārtnē. Tūrisma kausa dalībnieki varēs iemēģināt spēkus Rallija reida karuseļa trasē, kā arī iepazīt smilšaināko Trapenes karjeru, neiztikt bez orientēšanās tuvākajā apvidū, apmeklējot ne vien kultūrvēsturiskus objektus, bet arī ievērojamus ģeogrāfiskus apskates objektus.
Sporta klases varēs izbaudīt Trapenes aizmirsto odziņu PS Varbulene. Protams, neiztikt bez Baltiņu pļavām, kurās savu feju satiks pat visuzmanīgākais trofireidists, tik viltīgs segums un reljefs diez vai ir sastopams vēl kādā Latvijas Trofi trasē. Arī neliela orientēšanās kūdras bedrēs tiks atstāta tumšākām vakara stundām, lai padarītu šo orientēšanos vēl interesantāku. Pēc šī saldā ēdiena tik vien kā svētdienas rīta pusē jāveic vēl daži apļi, pa speciāli sagatavotu dubļu trasi.
Šajās sacensībās sagaidāmas arī interesantas cīņas dalībnieku starpā, TR3 kategorijā dalību pieteikuši šī gada “Ladoga Trophy” čempions Vilnis Zeiza un vicečempions Edvīns Vansovičs. Ceļu viņiem negriezīs ne Normunds Bačinskis, ne viens no Lietuvas TR3 līderiem L.Buzius. OPEN kategorijā, kā jau paredzēts pirms sezonas, gaidāma sīvās cīņas turpināšanās starp četrām ekipāžām I.Roze/N.Bernāns, A.Mizga/A.Reinšmits/A.Mizga, I.Freibergs/A.Beķeris/G.Kalniņš, N.Boicovs/R.Jermolajevs. TR1 klasē atklāts jautājums, vai kāds spēs apturēt šīs sezonas līderi S.Žabinu ar stūrmani I.Ozolu, šobrīd sīvāki pretinieki solās būt A.Pētersons un Ē.Eglītis ar saviem stūrmaņiem.
Kamēr sporta kategorijas mals kūdras bedres, lielie un mazie Dubļu ērgļi izcīnīs savu kārtējo titulu, divi iebraucieni, kā jau tas ierasts dubļu cīņas aplī, – kurš veic vairāk apļus, izcīna uzvaru.

Uz tikšanos Trapenē, skatītāju kartes ar precīzu informāciju būs pieejamas no sestdienas rīta -sacensību sekretariātā atpūtas bāzē LUKSTI par mazu, bet taisnīgu ziedojumu.

 PAPILDNOLIKUMS

SATURS:
1. PROGRAMMA
2. ORGANIZĀCIJA
3. DALĪBNIEKU AUTO UN EKIPĒJUMS
4. KUSTĪBA
5. ATBILDĪBA
6. PIETEIKUMI UN DALĪBAS MAKSA
7. PROTESTI UN APELĀCIJA
8. CITA  INFORMĀCIJA
1. PROGRAMMA.
1.1. Latvijas Trofi-reidu čempionāta (turpmāk sacensības) izcīņas 3. posms notiek 2010. gada 17 – 18. jūlijā Latvijā, Apes novadā. Reģistrācijas vieta – atpūtas bāze „LUKSTI”, koordinātes: N57.25.679  E026.42.106. Tehniskās komisijas vieta – atpūtas bāze „LUKSTI”, Koordinātes: N57.25.679  E026.42.106. Piezīme! Ar treileriem un smagajām automašīnām nokrauties Servisa parkā un tad ar sporta auto doties uz reģistrāciju. Pie reģistrācijas piebraukt ar piekabēm un treileriem aizliegts!
1.2. Paralēli Sacensību posmam notiek tūrisma sacensības “LUKSI TROPHY 2010 tūrisma kauss”  – skatīt pielikumu Nr.1.
1.3. Paralēli Sacensību posmam notiek jebkuru apvidus automašīnu cīņas aplis „LUKSTU DUBĻU ĒRGLIS 2010” – skatīt pielikumu Nr.2.
17.jūlijs.
Pl. 9:00 – 10:00 „Tūristu” dalībnieku reģistrācija.
Pl. 10:00 – 11:30 kategorijas TR1, OPEN dalībnieku reģistrācija, paralēli teh. komisija
Pl. 11:30 – 13:00 kategorijas TR2, TR3, ATV dalībnieku reģistrācija, paralēli teh. komisija
Pl. 13:30  Dalībnieku sapulce.
Pl. 14:00  Pirmā posma starts.

18.jūlijs.
Pl. 14:00  Pēdējās ekipāžas finišs
Pl. 15:00  Rezultātu paziņošana tiesnešu sekretariātā
Pl. 16:30  Uzvarētāju apbalvošana

1.4. Sacensības notiek saskaņā ar LAF Nacionālo Sporta kodeksu un Latvijas Trofi-reidu čempionāta 2010. gada nolikumu
2. ORGANIZĀCIJA.
Sacensības rīko – LAF biedrs Austris Gailītis p.k.220167-12668,” Ķirši”, Trapenes pag, Apes novads, tālr. 29174981, e-pasts: kerpis5@inbox.lv
Pasākuma direktors –Austris Gailītis.
Pasākuma komisāri – Gabriels Žīgurs.
Galvenais tiesnesis – Jānis Zaremba.
Tehniskais komisārs – Māris Podiņš
Dalībnieku tiesnesis – Bruno Lielkāja
Sacensību sekretārs – Krišjānis Vīdušs
Medicīnas nodrošinājums – Tatjana Vinogradova
3. DALĪBNIEKU AUTO UN EKIPĒJUMS.
3.1 Sacensībās var piedalīties jebkura fiziska persona, kas sasniegusi 16 gadu vecumu un kurai ir gada Latvijas vai citas dalībvalsts Trofi – reidu sportista licence (visas sezonas vai vienreizējā). Vienreizējo licenci var iegādāties sacensību dienā reģistrācijas laikā. Pie stūres esošajam dalībniekam jābūt derīgai atbilstošas kategorijas autovadītāja apliecībai.
3.2 Sacensībās ir šādas ieskaites grupas:
– “TR1” – individuāli startējošas ekipāžas ar TR1 kategorijas automašīnu;
– “TR2” – individuāli startējošas ekipāžas ar TR2 kategorijas automašīnu;
– “TR3” – individuāli startējošas ekipāžas ar TR3 kategorijas automašīnu;
– “Open” – individuāli startējošas ekipāžas ar „Open” kategorijas automašīnu
– ATV (kvadricikliem) atsevišķā ieskaites grupā. Dalībnieki apvienojas komandā pa divi.
3.3 Ekipējums
Pārtikas un dzeramā ūdens minimums katram ekipāžas dalībniekam (10 stundām).
Silts apģērbs.
Digitālā fotokamera ar atmiņas karti vai USB kabeli.
GPS, Klēpjdators (ieteicams).
Katram ekipāžas dalībniekam oranžas krāsas veste ar atstarojošiem elementiem.
3.4. Katram transporta līdzeklim, kas piedalās sacensībās jābūt aprīkotam ar „piepīpētāja ligzdu” maršruta kontroles ierīces barošanai.
3.5. Kontrolpunktu koordinātes dalībnieki var saņemt divos veidos:
• Dokumentācijā,
• Reģistrācijā iesniedzot savu USB atmiņas moduli (fleškarti) koordināšu ievadīšanai elektroniskā formātā. Citi informācijas nesēji (GPS aparāti, datori utt.) netiek pieņemti!
4. KUSTĪBA.
4.1 Sacensību distances kopgarums ~300 km jeb ~ 24 stundas.
4.2 Sacensību dalībnieku uzdevums – veikt sacensību organizatora nosprausto maršrutu ar leģendas un kartes palīdzību noteiktā laikā, atrast un sasniegt visus uzdotos kontrolpunktus, ar automašīnu piebraucot tiem klāt. Piebraukšanas sarežģītība tiešā mērā atkarīga no automašīnas kategorijas!
5. ATBILDĪBA UN DROŠĪBA
5.1 Pasākuma laikā kustība notiek saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem. Dalībnieki paši ir atbildīgi par sev, citiem dalībniekiem vai citām personām nodarītiem kaitējumiem.
5.2 Pieteikums par dalību pasākumā apstiprina, ka dalībnieks ir iepazinies ar LTČ 2010. gada čempionāta nolikumu, kā arī konkrētā pasākuma nolikumu, pilnībā piekrīt tiem un apņemas tos ievērot.
6. PIETEIKUMI UN ZIEDOJUMI.
6.1 Ziedojums TR1, TR2, TR3 un „Open” automašīnu kategorijās, piesakoties līdz 12. jūlijam – ar LAF licencēm Ls 70 (100 EUR), bez licences Ls 80 (115 EUR) no auto, pēc 12.jūlija – Ls 90 (130 EUR), pasākuma dienā – Ls 100 (140 EUR).
6.2 ATV (kvadricikliem) piesakoties līdz 12. jūlijam – Ls 25 (30 EUR) no vienas vienības, pēc 12. jūlija – Ls 35 (50 EUR), pasākuma dienā – Ls 45 (65 EUR).
6.3 Ziedojumus līdz pasākumam var veikt ar pārskaitījumu, maksājumā norādot ekipāžas pilota vārdu, uzvārdu  maksājuma mērķi –  ziedojums “LUKSTI TROPHY 2010” organizatoram: Austrim Gailītim p.k. 220169-12668, SEB Unibanka Latvija,  konta Nr.:  LV42UNLA0091022573220, kā arī pasākuma dienā reģistrācijas laikā.
6.4. Pasākuma dienā reģistrācijas kavējuma gadījumā, 1h ietvaros, papildus jāmaksā Ls 10.
6.5. Pieteikties pasākumam var, nosūtot Dalībnieka pieteikuma karti auto braucējiem un kvadriciklistiem uz e-pastu trofireidi@inbox.lv. Reģistrācijas neskaidrības gadījumos zvanīt pa tālr. +371 26664992.
6.6. Par samaksu ar pārskaitījumu, lūdzu, zvaniet pa tel.+37129174981
7. PROTESTI UN APELĀCIJA.
Protestu un apelācijas iesniegšanas kārtība saskaņā ar LTČ 2010. gada nolikumu un LAF nacionālo sporta kodeksu un Trofi – reidu norises noteikumiem, protesta drošības summa 60 LVL (85 EUR).
8. CITA  INFORMĀCIJA.
8.1.Naktsmāju rezervācija jāveic dalībniekiem pašiem tuvākajās atpūtas bāzēs un viesu namos ap Trapeni, un var meklēt www.ape.lv
8.2. Informāciju par dalībnieku automašīnām, vērtējumu, apbalvošanu, reklāmas izvietošanu skatīt LTČ nolikumā.
Informācija skatītājiem – pasākuma vietās, kā arī internetā www.mazozoli.lv
Jebkuru informāciju par šo pasākumu var iegūt pa tālr.+371 29174981 (Austris)

Sacensību direktors:      /Austris Gailītis/

2010. gada. 08. jūnijs.

Pielikums Nr.1

LATVIJAS TROFI-REIDU TŪRISMA KAUSA
2. POSMA SACENSĪBU ‘’ LUKSTI TROPHY 2010 TŪRISMA KAUSS’’

PAPILDNOLIKUMS

1.PROGRAMMA.
1.1 „LUKSTI TROPHY 2010 TŪRISMA KAUSS’’ (turpmāk sacensības) notiek 2010. gada 17.jūlijā. Latvijā, Apes novadā. Reģistrācijas vieta – atpūtas bāze „LUKSTI”, koordinātes: N57.25.679  E026.42.106.

17.jūlijā

Pl. 09:00 -10:00  Dalībnieku reģistrācija.
Pl. 10:00 -10:30  Tehniskā komisija. Tehniskā komisija reģistrācijas vietā.
Pl. 10:45  Dalībnieku sapulce.
Pl. 11:00  Starts
Pl. 19:00  Finišs pirmajai ekipāžai
Pl. 21:00  Rezultātu paziņošana tiesnešu sekretariātā
Pl. 21:30  Uzvarētāju apbalvošana
1.2 Sacensības notiek saskaņā ar ‘’LUKSTI TROPHY 2010 TŪRISMA KAUSS’’ nolikumu, Latvijas 2010. gada Trofi-reidu Tūrisma kausa nolikumu.
2.ORGANIZĀCIJA.
Sacensības rīko – LAF biedrs Austris Gailītis p.k.220167-12668,” Ķirši”, Trapenes pag, Apes novads, tālr. 29174981, e-pasts: kerpis5@inbox.lv
Pasākuma direktors – Austris Gailītis.
Pasākuma komisāri – Gabriels Žīgurs.
Galvenais tiesnesis – Jānis Zaremba.
Tehniskais komisārs – Māris Podiņš
Dalībnieku tiesnesis – Bruno Lielkāja
Sacensību sekretārs – Krišjānis Vīdušs
Medicīnas nodrošinājums – Tatjana Vinogradova
3. DALĪBNIEKU AUTO UN EKIPĒJUMS.
3.1 Sacensībās var piedalīties jebkura fiziska persona, pie stūres esošajam dalībniekam jābūt derīgai atbilstošas kategorijas autovadītāja apliecībai.
3.2. „ Tūrisma” ieskaites dalībnieki startē individuāli (visa veida pašizvilkšanās līdzekļi atļauti).
3.3. ATV un MOTO (visa veida piedziņas kvadricikli un motocikli) startē apvienojoties komandās 2 līdz 4 gab.
3.4. Ekipējums
Pārtikas un dzeramā ūdens minimums katram ekipāžas dalībniekam (9 stundām).
Silts apģērbs.
Digitālā fotokamera ar atmiņas karti vai USB kabeli.
GPS, portatīvais dators (ieteicams).
Katram transporta līdzeklim, kas piedalās sacensībās jābūt aprīkotam ar „piepīpētāja ligzdu” maršruta kontroles ierīces barošanai.
Lukturītis ,velkamās troses vai striķi un Nītaures reģiona kartes.
4.KUSTĪBA.
4.1 Sacensību distances kopgarums ~250 km jeb ~ 8 stundas.
4.2 Sacensību dalībnieku uzdevums – veikt sacensību organizatora nosprausto maršrutu ar leģendas, norāžu un kartes palīdzību noteiktā laikā, atrast un sasniegt visus uzdotos kontrolpunktus, ar transporta līdzekļiem piebraucot tiem klāt, ja tas ir prasīts, un nofotografēties. Ievērot visa veida doto uzdevumu izpildīšanu.
5. ATBILDĪBA UN DROŠĪBA
5.1 Sacensību laikā kustība notiek saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem. Dalībnieki paši ir atbildīgi par sevi, citiem dalībniekiem vai citām personām nodarītiem kaitējumiem.
5.2 Pieteikums par dalību pasākumā apstiprina, ka dalībnieks ir iepazinies ar LUKSTI TROPHY 2010 Tūrisma kausa nolikumu, Latvijas Trofi – reidu Tūrisma kausa 2010. gada nolikumu, pilnībā piekrīt tiem un apņemas tos ievērot.
5.3 Organizators var veikt jebkāda veida ierobežojumus, kurus ir jāievēro.
6. PIETEIKUMI UN DALĪBAS MAKSA.
6.1 Dalības maksa automašīnu kategorijās, piesakoties līdz 12. jūlijam – Ls 40 no auto, pēc 12. jūlija – Ls 50, pasākuma dienā – Ls 70.
6.2 Tūrisma ieskaite paredzēta visa veida kvadricikliem un moto braucējiem. Piesakoties līdz 12. jūlijam – Ls 20 no vienas vienības, pēc 12. jūlija – Ls 25, pasākuma dienā – Ls 30.
6.3. Pieteikties pasākumam var, nosūtot Dalībnieka pieteikuma karti uz e-pastu trofireidi@inbox.lv. Reģistrācijas neskaidrības gadījumos zvanīt pa tālr. +371 26664992
6.4. Ziedojumus līdz pasākumam var veikt ar pārskaitījumu, maksājumā norādot ekipāžas pilota vārdu, uzvārdu maksājuma mērķi – ziedojums “LUKSTI TROPHY 2010” organizatoram: Austrim Gailītim p.k. 220169-12668, SEB Unibanka Latvija, konta Nr.:  LV42UNLA0091022573220, kā arī pasākuma dienā reģistrācijas laikā.
7. CITA INFORMĀCIJA.
Naktsmāju rezervācija jāveic dalībniekiem pašiem tuvākajās atpūtas bāzēs un viesu namos ap Trapeni, un var meklēt www.ape.lv
Informācija skatītājiem – internetā www.mazozoli.lv
Jebkuru papildus informāciju par šo pasākumu var iegūt pa tālr. +371 29174981

Sacensību direktors:        /Austris Gailītis/
2010. gada. 08. jūnijs.

Pielikums Nr.2
Apvidus automašīnu cīņas aplis
„LUKSTU DUBĻU ĒRGLIS 2010”
nolikums un norise

1.Ikvienam, kas vēlas izmēģināt savas un sava ‘dzelzs zirga’ spējas dubļu aplī, tiek laipni aicināti piedalīties dubļu cīņas aplī. „LUKSTU DUBĻU ĒRGLIS 2010” notiek 2010. gada 17. jūlijā Latvijā, Apes novadā. . Reģistrācijas vieta – atpūtas bāze „LUKSTI”, koordinātes: N57.25.679  E026.42.106. Piezīme! Lūgums dalībniekiem ar treileriem un piekabēm nebraukt pie reģistrācijas vietas! Izmantojiet vieglo transportlīdzekli.

2.Lai piedalītos dubļu aplī ir nepieciešams apvidus automobilis (jebkāds) ar 4×4 piedziņu un  pazeminātajiem pārnesumiem (var mēģināt arī bez). Dubļu riepas arī nebūs par sliktu. Ir atļauta viņča.

2.1. Dubļu Ērglī var piedalīties ATV un smagās automašīnas atsevišķās ieskaites grupās.

3.Trase: pārveidots trofi-reidu pilnībā slēgts aplis, kur ar pietiekami labām iemaņām var izbraukt bez vinčas palīdzības. Būs arī pāris smagākas vietas, skatītājiem un jums pašiem par prieku. Šajās vietās, ja nav vinčas, nāksies pielietot laipas, lāpstas (lūdzu šis lietas labi nostipriniet automobilī jūsu pašu drošībai), ekipāžas muskuļu spēku un izdomu.

4.Plāns: sestdiena 17.jūlijs – reģistrācija no 9:00-10:00 atpūtas bāze „LUKSTI”.
Brauciens uz norises vietu: 11:00
Pirmā brauciena starts – 12:00
Otrā brauciena starts – 15:00
Rezultāti un apbalvošana – 19:00

5.Pieteikšanās pa tālruni: +371 29174981 Austris, vai sūtot pieteikuma formu uz e-pasta adresi trofireidi@inbox.lv
6.Ziedojums organizatoriem – 20 Ls no auto.
Pasākuma organizators:      /Austris Gailītis/
2010. gada 08.jūnijs

 

Par mums raksta:                                         Druku nodrošina:

Motors un Sports   DDC

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru