Tradicionāli pēdējais 4×4 Centrs rīkotais un ikvienam džipotājam atvērtais pasākums notiek decembra vidū, pirms Ziemassvētkiem. Šogad būs mazliet savādāk kā iepriekšējos gadus, un arī nosaukums atšķirīgs – „Ziemassvētku Leģenda 2013”. Taču, kā allaž, gādāsim, lai diena ir interesanta, notikumiem un iespaidiem bagāta!

Ziemassvētku leģenda

Piedzīvojumu brauciens ar džipiem “Ziemassvētku Leģenda 2013” notiks sestdien, 2013. gada 14. decembrī Siguldas – Limbažu –Alojas – Salacgrīvas apkārtnes ceļos, laukos un mežos.

Šogad „Ziemassvētku Leģendas” maršruts būs jāveic katrai ekipāžai atsevišķi (vai brīvprātīgi apvienojoties). Reģistrējoties tiks izsniegts vispārējs maršruta apraksts, taču katru nākošo punktu varēs iegūt tikai atrodot iepriekšējo punktu. Visbeidzot dalībnieki nokļūs līdz galvenajai Leģendai, kura aizvedīs uz brauciena noslēguma vietu. Taču pats svarīgākais – leģendas laikā „kaut kur mežā” zem eglītes katrai ekipāžai norādītajā vietā būs jāatrod „4×4 Centrs” sagādāta Ziemassvēku dāvana!

Katrai ekipāžai tiks fiksēts arī kopējais ceļā pavadītais laiks. Iespējamas pārsteiguma balvas!
Brauciena laikā neizpaliks arī interesanti apskates objkekti!

Ziemassvētku leģenda 2013

Ekspedīcijas dalībnieki var izvēlēties vienu no divām dalībnieku grupām atkarībā no automašīnas sagatavotības un sava noskaņojuma:

• Standarta apvidus automašīnas (bez papildus aprīkojuma). Ieteicams gadalaikam atbilstošs riepu protektors.
• Apvidus braukšanai sagatavotas automašīnas, kurām ir vinča un kuru īpašniekus nebaida kārtīga bezceļa elementi – zari, rises, dubļi vai, nedod Die’s, ledus un sniegs…

“Ziemassvētku Leģenda 2013” programma:

• 9:30 – satikšanās, reģistrācija, rīta kafija kafejnīcā „Bucefals” Vidzemes šosejas malā, uzreiz izbraucot no Siguldas Līgatnes virzienā. GPS: N 57 09,258 E 24 54,084;
• 9:45 – kas pirmais reģistrējies, pirmais brauc – starts pirmajai automašīnai. Pārbrauciensar „dalīšanos” vietās, kur atšķiras standarta un sagatavoto auto maršruts.
• 14.00 – pusdienu pauze – līdzpaņemto pārtikas krājumu „iznīcināšana”. Veikala apmeklējums.
• 14:30 – Leģendas turpinājums. Dāvanas meklēšana.
• 18:30 Finišs viesu namā „Kraukļi” Salacgrīvas apkārtnē (www.kraukli.lv), vakariņas, siltas sarunas, diplomu pasniegšana. Ja vēlaties viesu namā palikt pa nakti, iet pirtī – zvaniet saimniekam pa t.26322316.

Ieteicamais ekipējums: vismaz viens kabatas lukturītis ar derīgiem barošanas elementiem (obligāts), vērā ņemama buksēšanas virve, lāpsta, cirvis vai mačete, atbilstošs apģērbs, pildspalva, lineāls, mobilais telefons, GPS, labi ceļa biedri (!).

Nakts mežā

Dalības maksa (iekļautas vakariņas), nosūtot pieteikuma anketu un pārskaitot maksājumu*:
• līdz 6. decembrim – Ls 50 (vai 75 EUR) par auto un Ls 5 (vai 7.50 EUR) par katru personu,
• no 7. decembra – Ls 55 (vai 80 EUR) no auto un Ls 5 (vai 7.50 EUR) par katru personu,
• 13.decembra vakarā vai bez iepriekšējas pieteikšanās pasākuma dienā – Ls 60 (vai 85 EUR) no auto un Ls 5 (vai 7.50 EUR) par katru personu.
* – Pastāvīgajiem biedrības „4×4 Centrs” rīkoto tūrisma braucienu dalībniekiem tiek piešķirta atlaide no dalības maksas Ls 5 un ir iespēja veikt maksājumu pasākuma dienā reģistrācijas laikā.

Pieteikties pasākumam var, aizpildot Pieteikuma karti, nosūtot to uz e-pastu edvins.bauers@4x4centrs.lv un pārskaitot dalības maksu uz zemāk norādīto kontu. Pieteikumam bez avansa maksājuma ir tikai informatīvs raksturs*!

Jebkura papildus informācija: t.29424541 (Edvīns)

Rekvizīti:
Biedrība „4×4 Centrs”
Reģ. nr. 40008185318
Adrese: Apguldes iela 23A, Rīga, LV-1004
Banka: A/S Swedbank
Konts: LV61HABA0551031829178
Maksājuma uzdevumā norādiet: ziedojums “Ziemassvētku leģenda 2013” organizēšanai.

Vēlies uzzināt “4×4 Centrs” jaunumus pirmais? → Pieraksties jaunumiem e-pastā!

Atslēgvārdi:

 

7 Komentāri

 1. Manuels says:

  Brauksim ! cerams ka būs, interesanti.

 2. Alon says:

  14.decembris ir oficiālā darba diena (laikam pārcelta no 23/12).
  Vai tiešām datums nemainīsies, un var plānot pasākumu tieši uz šo datumu?

 3. Degi Karajevs says:

  О, мои фотки 🙂

 4. Reinis says:

  Vismaz izskatās, ka šajā datumā tieku!!!

Pievieno komentāru