Latgale – tai piemīt īpašs šarms un citādas sajūtas, nekā citiem Latvijas reģioniem! Pat, ja tur būts vairākkārt, ik reizi, ienirstot Latgales ezeros, pakalnos un ciemos, pārņem laimes sajūta. Un jo īpaši ar 4×4 auto, kas ļauj nokļūt tur, kur Latgale paliek sirdī uz mūžu. Šovasar “4×4 Centrs” piedāvā divas ekspedīcijas, divus jaunus maršrutus – “Auleja” un “Pierobeža”. Braucam!!

“Latgales Ekspedīcija 2018-I” notiks 19.-20.maijā Preiļu – Aglonas apkārtnē pa gandrīz pilnīgi jaunu maršrutu – kalnainā, ainaviskā apvidū ar vēl neredzētiem apskates objektiem,
savukārt “Latgales Ekspedīcija 2018-II” notiks 18.-19.augustā pa maršrutu, kas vedīs pa Krievijas un Baltkrievijas pierobežu. Nekas tāds vēl nav bijis!!

“Latgales Ekspedīciju” maršruti domāti cilvēkiem, draugiem, ģimenēm, kurus aizrauj ceļošana, jauni iespaidi un vēlme tuvāk iepazīt Latgali. Maršruts: lauku ceļi un ne sevišķi sarežģīti bezceļi (mazie lauku, mežu un pļavu ceļi, kalni, brasli), pārsvarā normāli veicami ar standarta apvidus automašīnu.
Ekspedīcijas vadīs un par braucēju labsajūtu gādās biedrības “4×4 Centrs” galvenais “vadātājs” Edvīns Bauers.

Ja nu jums iepriekš nav bijusi iespēja apceļot Latgali ar 4×4 automašīnu, tad noteikti iesakām to darīt šovasar, kādā no mūsu organizētajām “Latgales Ekspedīcijām”!

Lasiet vairāk informācijas un piesakieties kādai no “Latgales Ekspedīcijām 2018”:

“Latgales Ekspedīcija 2018-I” 19.-20.maijā Aglonas apkārtnē
“Latgales Ekspedīcija 2018-II” 18.-19.augustā Krievijas, Baltkrievijas pierobežā

Papildus informācija

Jebkura papildus informācija, jautājumi vai komentāri par pasākumiem “Latgales Ekspedīcija 2018”
pa tālruni (+371) 29 424 541 (Edvīns).

Jūsu
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru