Jau šajā svētdienā, 6. oktobrī, karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijās (ceļš Iecava – Jelgava 6. km pa kreisi “Akmenscūciņas” – 3,7 km) notiks Latvijas kauss atklātās sacensības “AutoEuro 6H komandu kross 2013” 4. posms.
Papildus tiek rīkots arī “AutoEuro 3H kross”, kurā pirmo reizi varēs startēt arī sporta automašīnas un ekipāžas sastāvā var būt tikai 1 (viens) pilots.

Īpaši tiek gaidītas TROFI ieskaites auto – gan sporta, gan standarta.
Akmenscūciņas karjers
Latvijas atklātās sacensības “AutoEuro 3H kross 2013” ir sacensības sporta un standarta 4×4 automašīnām slēgtā teritorijā, brīvas konfigurācijas apļveida trasē, kur ekipāžas sastāvā minimāli ir 1 (viens) pilots, maksimāli 3 (trīs) piloti (pēc pašu izvēles), kas sacensībās piedalās ar vienu automašīnu.
Ikvienam tiek dota iespēja kārtīgi izbraukties un saprast savu varēšanu, pārbaudot gan tehnikas izturību, gan savu meistarību.
Trases (apļa) garums apvidus a/m ir līdz 10 km, vieglajām a/m līdz 6 km, kas izveidotas slēgta tipa trasēs. Distances kopgarums: “3H kross” trīs stundu laikā nobrauktais attālums (apļi).
Trases segums: dolomīts, grants, pļava, asfalts. Kustība notiek bezceļa teritorijās.
Sporta automašīnai ir nepieciešams drošības karkass (atvieglināti noteikumi), kuras aprīkotas ar 3 punktu drošības siksnām.
6H, 4H sacensībasKatra ekipāža veic maksu 10.00 LVL (desmit lati) par transpondera nomu un biedru dalības maksu, kas no ekipāžas ir:
a) apvidus, trofi un standarta 4×4 mašīnām – 40.00 LVL par a/m un 15.00 LVL par katru pilotu;
b) pārējām sporta automašīnām – 30.00 LVL par a/m un 15.00 LVL par katru pilotu;
Ja ekipāža sacensībās “3H kross” ņem dalību pirmo reizi, tad ekipāžai maksa jāveic tikai par automašīnu kāda tā ir noteikta katrā klasē un par transpondera nomu, t.i. :
a) apvidus, trofi un standarta 4×4 mašīnām – 40.00 LVL
b) pārējām sporta automašīnām – 30.00 LVL
Ja ekipāža ņem dalību gan “3H kross”, gan “6H kross” sacensībās, tad biedru dalības maksai “3H krosā” tiek piemērota papildus atlaide (50%).
Visa dokumentācija un nolikumi publicēta internetā: http://www.laf.lv/laf/?cat=37
Gaidām pieteikumus un tiekamies trasē! Šis ir labs izaicinājums ikvienam – sezonas noslēgumā izbraukties pēc sirds patikas!

Iveta Kaminska
sacensību “AutoEuro 6H un 3H kross” organizatore
26427833

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru