Vairs tikai pāris dienas, un klāt būs Latvijas Trofi reidu čempionāta 2.posms “Signāls EM Trophy 2013”. Jau iepriekš rakstījām, ka Latvijas teritorijā šis būs pirmais čempionāta posms, un interesantākais, ka trofi reids pirmo reizi notiks Vecpiebalgas apkārtnē. Sacensību galvenā norises vieta, kas ir arī pulcēšanās un starta finiša vieta, atrodas 7 kilometrus aiz Vecpiebalgas Madonas virzienā un pa grants ceļu nieka 1,5 km.
Signals EM Trophy 2013“Signāls EM Trophy 2013” pirmie dalībnieki pasākumam sāks pulcēties jau piektdien, 10.maijā – vakarā notiks pirmo dalībnieku reģistrācija, kā arī LAF Trofi reidu komisijas pilnsapulce, uz kuru tiek aicināti visi interesenti, jo īpaši esošie un varbūt-drīzumā-kļūstošie bezceļu sacensību dalībnieki.
Svētdienas rītā dalībnieku reģistrācija turpinās, bet pēc pl.10.00 sākas braucieni visām dalībnieku kategorijām. Sportistus un Tūrisma kausa dalībniekus gaida gan aizraujoši leģendas pārbraucieni, gan orientēšanās apvidū kontrolpunktus meklējot.

Informācija skatītājiem

Uz vietas būs iespēja iegādāties skatītāju kartes, strādās bufete.
Sestdiena, 11.maijs
pl.10.30 starts “GENERAL TIRE” dubļu apļos 1. iebraucienam “Lielais ērglis” un “Mazais ērglis” džipu kategorijām. 2 iebrauciens sāksies pl.14.00. ATV braucējiem starti pl. 12.30 un 16.00.
Turpat pie bāzes vietas notiks arī pirmā orientēšanās zona čempionāta dalībniekiem TR1. TR3, OPEN un ATV kategorijās – OZ TRIGERS starts pl.10.00.
Mazliet tālāk uz Madonas pusi notiks arī triāls/veiklības brauciens karjerā “Vēverkalns” – starts pl. 12.00, un vēl viena orientēšanās zona OZ “Aiviekstes energoceltnieks” starts pl. 10.30.

Svētdiena 12.maijs
pl.10.30 starts “GENERAL TIRE” dubļu apļos 1. iebraucienam čempionāta dalībniekiem ATV un OPEN kategorijās, 2. iebrauciens pl. 13.00.
Pl.11.00 pirmais iebrauciens TR1 un TR3 kategoriju “mostriem”, 2.iebrauciens sāksies pl.15.00.
Sacensību noslēgumā skatītājus sagaaida patīkams pārsteigums – tiem, kuri būs izturējuši līdz svētdienas pēdējam braucienam, varēs piedalīties loterijā!

Foto: A.ZiemelisTiekamies Madonas novada Liezēres pagasta “Lācos” un izbaudam pavasara pirmos dubļus kopā!

Signāls EM Trophy organizatoru kolektīvs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru