Pagājušajā nedēļā no Latvijā pazīstamā pasaules apceļotāja Valda Branta saņēmām informāciju par nākošo plānoto ekspedīciju. Un Valdis aicina interesentus piebiedroties!
Ekspedicijas auto
Biedrība Autovadītāju meistarības centrs „Baltijas zvaigznes” pēc neliela pārtraukuma atsākusi savas pasaules apceļošanas aktivitātes.
Šoreiz, atceroties desmito gadadienu, kā tika veikta autoekspedīcija Kalevala 2003, plānojam to atkārtot.
Auto ekspedīcijas mērķi:
1.Iepazīstināt ieinteresētās personas un firmas ar apstākļiem un specifiku plānotajai nopietnākai ekspedīcijai š.g. augustā pa maršrutu Rīgas –Vladivostoka,.
2. Iepazīties ar to, kā dzīvo mūsu tuvākie kaimiņi pēc PSRS sabrukuma.
3. Par redzēto un piedzīvoto publicēt informācija Latvijas presē.
4. Izplatīt informāciju par Latviju un iepriekš veiktajām auto ekspedīcijām, rīkojot ekspress foto izstādes un tikšanās ar vietējo MIL pārstāvjiem.
5. Iepazīties ar Karēlijā esošajiem UNESKO Pasaules mantojuma kultūras un dabas objektiem.
Šoreiz plānoto maršrutu paredzēts veikt ar to pašu „bambērosu” (MB 1113 4×4, bijusī ugunsdzēsēju automašīna), ar kuru esam jau izbraukuši čertus kontinentus. Ja atradīsies gribētāji, ekspedīcijai varēs pievienoties arī braukt gribētāji ar saviem džipiem.
Kalevala 2013 marsrutsMaršruts:
Rīga- Pečora-Pleskava-St.Pēterburga-Sortovala- Vaalamu sala un klosteris-Marmora karjers Ruskoealā- ūdenskritums „Baltie tilti”-Mannerheima aizsardzības līnija-Kiži-Belomorska (Baltijas-Baltās jūras kanāls, petroglifi, piemeneklis un muzejs bojā gājušajiem kanāla celtniekiem)-Kema-Solovecas salas-
Ziemeļu polārais loks-Kalevala- ū/k „Baltie tilti—Pleskava-Rīga. Maršruta garums – 5000 km. Paredzētais veikšanas laiks – 14 dienas, (no 30.05 – līdz 12.06.2013.)

Tuvāka info par ekspedīciju pa tel. 29137683 (Valdis).

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru