Mēs, “4×4 Centrs”, ar prieku atkal aicinām visus off-road piedzīvojumu entuziastus uz gadskārtējiem bezceļu braukšanas svētkiem “Ērgļu Izaicinājums 2020”! Kā allaž, mēs pacentīsimies jums sagātāt patīkamas, “mežonīgas” emocijas skaistajā un 4×4 tradīcijām bagātajā Ērgļu apkārtnē ikvienam 4×4 braucējam, no standarta ielas džipa līdz 35” MT riepām un vinčām “bruņotiem” auto, un arī kvadricikliem! No jums sagaudām tikai vienu – ierasties 26. septembrī Jumurdā, labā noskaņā, lai kopīgi baudītu svētkus, svētkus, kur viss ir pa īstam – mežs, šķēršļi, emocijas, domubiedri un draugi, ar kuriem kopā VAR visu!

Svarīgākais par “Ērgļu Izaicinājumu 2020”

“Ērgļu Izaicinājums 2020” – jums ir iespēja piedalīties ar jebkādu 4×4 auto vai moto tehniku – vieglo automašīnu vai kvadriciklu, un izvēlēties sev piemērotāko dalību svētkos vienā no sešām dalībnieku grupām: “ATV”, “4×4 GeoFind”, “Ekspedīcija”, “Tūrisms”, “Izaicinājums” un “Sports”.
Kaut arī off-road pasākumi Ērgļu apkātnē notiek jau teju 25 gadus, arī šoreiz piedāvāsim ne tikai pārbaudītās vērtības (lasi: bedres), bet arī jaunus izaicinājumus! Jaunums šoreiz būs arī pasākuma bāzes vieta – viesnīca “Jumurdas muiža” skaistā Jumurdas ezera krastā. Katrai dalībnieku grupai būs atbilstošs piedzīvojums – sports vai atpūta, interesanti apskates objekti un “pilnīgs čau” reālos džungļos. Dienas noslēgumā tradicionālā svētku torte, kā arī galvenās balvas izloze, kurā var piedalīties ikviens dalībnieks! Kopējais pasākuma balvu fonds pārsniedz 3000 eiro!

Bezceļu braukšanas svētku “Ērgļu Izaicinājums 2020” programma

Pasākumā ikvienam iespējams piedalīties vienā no sešām dalībnieku grupām:

Svētku plāns:

 • 8:15 – 9:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar kvadricikliem BĀZĒ (“Jumurdas muiža”, hoteljumurda.lv)
 • 8:30 – 10:30 Tikšanās un reģistrācija dalībniekiem ar automašīnām.
 • 10:30 Dalībnieku sapulce grupai ATV, brauciena sākums.
 • 11:00 Dalībnieku sapulce, brauciena/sacensību starts sākums automašīnām.
 • 18:00 Brauciena finišs grupām “Tūrisms” un “4×4 GeoFind” BĀZĒ.
 • 18:30 Brauciena finišs kvadricikliem.
 • 19:00 Rezultātu paziņošana grupai “4×4 GeoFind”, uzvarētāju apbalvošana.
 • no 19:00 Vakariņas.
 • no 19:30 Brauciena finišs grupām “Ekspedīcija”, “Izaicinājums” un “Sports”.
 • 22:00 Rezultātu paziņošana grupām “Izaicinājums” un “Sports”, uzvarētāju apbalvošana. Vērtīgās balvas izloze visiem klātesošajiem.
 • 22:30 Saviesīgā daļa un svētku torte no biedrības “4×4 Centrs”!
DALĪBNIEKU ONLINE SARAKSTS:

Organizatori, papildus informācija

Pasākumu organizē biedrība “4×4 Centrs” (reģ.nr.40008185318, www.4x4centrs.lv). Pasākuma direktors: Edvīns Bauers, tālr. 29424541 Pasākuma galvenais tiesnesis: Gabriels Žīgurs, tālr. 29250112

Papildus informācija:

 • par pasākumu – tālr. 29424541 (Edvīns), 29250112 (Gabriels)
 • par braucienu kvadricikliem – tālr. 29150695 (Agris)
 • par Latvijas Trofi-reidu Tūrisma kausu – tālr. 26664992 (Krišjānis)
 • nakšņošana “Jumurdas muižā” – tālr. 29282601 (Anita)

Tiekamies lielākajā Latvijas bezceļu pasākumā – “Ērgļu Izaicinājumā” 26.septembrī!

Edvīns Bauers

Biedrības “4×4 Centrs” valdes priekšsēdētājs, “Ērgļu Izaicinājums 2020” galvenais organizators

Atslēgvārdi:

 

1 Komentārs

 1. Ojārs says:

  Labdien 4X4 pasākuma organizatori!
  Vēlos padalīties ar saviem iespaidiem par ”Ērgļu izaicinājums 2020” pasākumu.Piedalos jau otro gadu ATV ieskaitē kaut gan biju pieņēmis lēmumu,ka šogad nepiedalīšos bet tomēr atbraucu,un uzaicināju līdzi vēl divus braucējus ar kvadriem
  Sākums šogad izskatījās daudzsološs-braukšana pēc leģendas un super izdomāts,ka jānobildē tās vietas ko organizatori bija norādījuši,lai šis maršruts neizskatītos pēc ātrumposma ar sekunžu ķeršanu, un vietas kuras jānobildē ar objektu būtu pats svarīgākais par ko pienāktos viss vairāk konkursa punkti. Bet…čiks vien sanāca no šī konkursa ar to bildēšanos,jo uzvarētāju organizātori noteica balstoties uz to kurš bija ātrāk nogonkojis šo distanci.Kam par godu bija vajadzīgi šie foto kur tika patērēts tik daudz laika un nevienam pat tās bildes neinteresēja? Pārējās trasēs braucieni uz laiku- viss ok.
  Treknu punktu pielika vakara pasākums vai tā saucamā apbalvošana kur tika paziņoti uzvarētāji. Uz apbalvošanu bija ieradušies tikai pāris cilvēku.Bija četras nominācijas.Tikai viena vienīga pirmā vieta(ne otrā vai trešā nebija) bija par ”purva brauciens”??? Šis brauciens varētu būt tas kur bija jāveic divi trases apļi? Par visas dienas brauciena uzvarētājiem nominēja ar trīs godalgotām vietām. Bija četri maisiņi ar BRP logo, tas nozīmēja to,ka sponsors šīm balvām ir SDK veikals.ORGANIZATORI-KUR REZULTĀTI PĀRĒJIEM ŠĪS DIENAS BRAUCĒJIEM??? VAI TAS BIJA TIK GRŪTI UZRAKSTĪT UZ PAPĪRA UN IZLIKT APSKATĪŠANAI? KĀPĒC 4X4 MAŠĪNU VISU IESKAIŠU REZULTĀTI BIJA REDZAMI???
  Un te lūk ir secinājums ne jau tikai no manis bet vairāki man pazīstami braucēji to izteica….organizatori ļoti labi nopelnīja par slikti noorganizētu pasākumu uz ATV braucēju iemaksām. Izmaksas praktiski ne kādas,jo izmantoja tās pašas takas no pagājušā gada un 4×4 automašīnas ceļus.
  Man nav problēmas samaksāt vairāk dalības maksu, bet es gribu foršu pasākumu no sākuma līdz beigām Cik noprotu tad šis pasākums 99.9% tiek organizēts priekš 4×4 automašīnām un 0.01% priekš ATV. Tā tas par nožēlu bija pagājušo gadu(tāpēc es šogad negribēju piedalīties) un vēl sliktāk izpaudās šogad.
  Nākamgad viennozīmīgi nebraukšu uz šādu slikti noorganizētu pasākumu un visiem ATV braucēju paziņām arī neieteikšu. Varbūt kāds no 4×4 pasākuma organizatoriem izlasīs un izdarīs secinājumus,lai nākošgad ATV braucēji nebūtu vīlušies šajā pasākumā.

  P.S.
  Mēs bijām noīrējuši viesnīcas istabiņas no piektdienas līdz svētdienai un pēc brauciena varējām ieiet savu istabiņu dušās un nomazgāties.Bet bija braucēji kuriem nebija šādas iespējas,jo viņi tak atbrauca uz sestdienas izbraucienu un devās mājup nemazgājušies. Arī šajā ziņā organizatoriem bija pie vienas vietas ATV braucēji.

Pievieno komentāru