4×4 Centrs saka lielu Paldies! visiem 107 automašīnu un 15 kvadriciklu īpašniekiem, kuri jau pieteikuši savu dalību bezceļu braukšanas svētkiem “Ērgļu Izaicinājums 2018”!

Paralēli maršrutu izveidošanai un citām organizatoriskām lietām mēs arī domājam, lai visi notikumi, visi starti un finiši lielajā dalībnieku pulkā noritētu raiti! Lūgums arī visiem dalībniekiem būt maksimāli organizētiem un ievērot visus norādījumus automašīnu novietošanai viesnīcas “Ērgļi” teritorijā, tāpat savlaicīgi būt reģistrācijā un uz starta un, protams, ierasties finišā laika normas ietvaros!
Neaizmirstiet par “BlackBox” aplikācijas lejuplādēšanu – šis attiecas uz grupām “4×4 GeoFind”, “Izaicinājums”, “Sports”!
Arī šogad šajos svētkos kādu piemiņas lietu saņems ikviens dalībnieks, savukārt godalgotas vietas būs pirmajām trim ekipāžām dalībnieku grupās “4×4 GeoFind”, “Izaicinājums” un “Sports”. Par “īpašiem nopelniem” balvas tiks braucējiem arī pārējās dalībnieku grupās – ATV, “Ekspedīcija” un “Tūrisms”. Pasākuma noslēgumā notiks trīs vērtīgu balvu izloze, kurā var piedalīties ikviens “Ērgļu Izaicinājuma” dalībnieks. Taču, lai reāli saņemtu balvu, ir jābūt klātienē apbalvošanas ceremonijā!
Būs arī citas balvas no bezceļu braukšanas svētku labvēļiem un atbalstītājiem!

“Ērgļu Izaicinājums 2018” labvēļi un atbalstītāji

4×4 Centrs saka Paldies! zemāk minētajiem uzņēmumiem par atbalstu! Īpaša pateicība mūsu ilggadējiem atbalstītājiem – RECRO, General Tire, FORD, Knifs4, Signāls EM, Drošas braukšanas skola, Digitālās Drukas Studija, 4×4 Baltic un viesnīcai “Ērgļi”.

General Tire

General Tire – labākās riepas ceļiem un neceļiem… jau 100 gadus! Amerikāņu kvalitāte apvienojumā ar jaunākajām Continental tehnoloģijām par saprātīgu cenu. Gan vieglajām, gan apvidus automašīnām, gan busiem. Uzzini vairāk par General Tire riepām www.atlasriepas.lv

SIA Inchcape Motors Latvia (vienīgais oficiālais Ford pārstāvis Latvijā)

Inchcape Motors Latvia – autorizēto Ford pārstāvi Latvijā var atrast Skanstes ielā 4a, Rīgā. Tas nodrošina Ford garantijas un Motorcraft (pēcgarantijas) servisu, virsbūves servisu, oriģinālas rezerves daļas un auto aksesuārus, kā arī piedāvā mazlietotu automobiļu tirdzniecību pašā Rīgas centrā, Hanzas iela 16a.
Ford ir sens un leģendārs, bet tehnoloģijām bagāts auto zīmols. Mūsdienās piedāvā plāšu jauno automobiļu klāstu, piemērotu katrai dzīves situācijai, kā arī biznesam!
wwww.ford.lv

RECRO

RECRO ir viena no vismodernākajām automātisko ātrumkārbu restaurācijas un testēšanas rūpnīcām Eiropā un tā ir viens no līderiem automātisko ātrumkārbu restaurācijas jomā visos segmentos Ziemeļeiropā.
Visa informācija www.recro.eu

4×4 Baltic

Oficiālais ARB, Old Man Emu un Safari Snorkel dīleris Latvijā.
Viss aprīkojums apvidus automašīnām (riepas, vinčas, amortizatori un 1000 citas lietas), kā arī uzstādīšana servisā! Tālr.20455565 (veikals), 28444468 (serviss).
www.4x4baltic.lv

Knifs4

Autoservisā “Knifs4” meistari spēj noteikt pat visnoslēpumainākos un sarežģītākos automašīnu defektus. Plašs veicamo darbu klāsts, sākot no riepu montāžas un beidzot ar motoru remontu. Nemainīgi laba darbu kvalitāte!
Tiek piedāvāti arī telpu un āra teritoriju uzkopšanas pakalpojumi! Tālr.29472637, 29206508.
www.knifs4.lv

Viesnīca “Ērgļi”

Uzmanība pret ikkatru viesi ir mūsu darbības galvenais princips. Viesnīcas iekārtojums, atmosfēra un apkārtnes daba rada harmonisku vidi, lai ikviens mūsu viesis aizmirstu darbdienas rūpes. Lai viesnīca “Ērgļi” kļūst par lielisku vietu Jūsu atpūtai, garšīgām maltītēm, jaukai izklaidei!
www.erglihotel.lv

Drošas braukšanas skola

Jau kopš 2007. gada Drošas braukšanas skola apmāca gan topošos auto un moto vadītājus, kuri mūsu vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus braucējus, kam palīdzam pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības. Esam pārliecināti, ka braukšanas kultūra ir būtisks dzīves kvalitātes rādītājs. Tādēļ rūpējamies, lai pie mums mācīties būtu ne tikai noderīgi, bet arī patīkami.
Vairāk informācijas www.dbs.lv

Digitālās Drukas Studija

“Digitālās Drukas Studija” ir poligrāfijas uzņēmums ar lielu pieredzi šajā sfērā. Digitālajā drukā visefektīvāk un izdevīgāk ir drukāt nelietu tirāžu drukas darbus. Mums ir plašas iespējas un varam nodrukāt sākot no vīzītkartes līdz pat banerim ļoti īsos termiņos.
“Digitālās Drukas Studija” ir apvienojusi vienā kolektīvā vislieliskākos projektu vadītājus, kuri atradīs visoptimālāko risinājumu!
www.dds.lv

Signāls EM

SIA”SIGNĀLS EM” darbojas kopš 1993. gada, un uzņēmuma darbības sfēras ir automašīnu remonts, transporta pakalpojumu sniegšana, auto tirdzniecība, kā arī auto preču tirdzniecība un starpniecība. Daudzos gados uzkrātā pieredze un „apēstie” sacensību dubļi ir devuši lielisku rūdījumu un pieredzi apvidus auto sagatavošanā! Autoevakuatora pakalpojumi ir pieejami jebkurā diennakts laikā!
www.signalsem.lv/

Analytica

Pieredzes bagātā uzņēmuma darbības virzieni ir informācijas drošības audits, organizāciju informācijas drošības pārvaldības pakalpojumi (ISO 27001, risku pārvaldība) un informācijas sistēmu drošības pārbaudes.
www.analytica.lv

XADO Baltic

XADO ir pasaulē vienīgā automašīnu, mezglu un mehānismu remonta tehnoloģija bez to demontēšanas, kas dod iespēju tos atjaunot ekspluatācijas režīmā. Eļļas XADO Atomic Oil pārspēj augstākās amerikāņu un Eiropas klasifikāciju prasības, vadošo vieglo automašīnu ražotāju specifikācijas, kas liecina par to augsto kvalitāti!
Viss par XADO – www.xadobaltic.lv

Žurnāls MMD – Medības, Makšķerēšana Daba

Laika pārbaudi izturējis žurnāls ikvienam zinātgribošam latvietim par medībām un dabu Latvijā un pasaulē!
www.zurnals-mmd.lv/

SIA SDK

SIA „SDK” ir dibināta tālajā 1997.gadā ar mērķi piedāvāt saviem klientiem iegādāties kvalitatīvu tehniku izklaidei un darbam , lietošanai uz ūdens, sniegā un uz sauszemes – kvadriciklus, ūdensmotociklus, motorlaivas, sniega motociklus u.c. tehniku no kvalitatīviem ražotājiem un pasaulē atzītiem zīmoliem.
http://www.sdk.lv

Cesvaines Brūzis

Stiprie alkoholiskie dzērieni jaunu garšu gurmāniem.
www.cesvainesbruzis.lv

EATON

Eaton ir starptautisks enerģijas pārvaldības uzņēmums, kas palīdz klientiem visā pasaulē pārvaldīt elektroenerģiju, kas nepieciešama ēkām, gaisa kuģiem, kravas un vieglajiem automobiļiem, iekārtām un uzņēmumiem. Eaton tehnoloģijas palīdz klientiem pārvaldīt elektrisko, hidraulisko un mehānisko enerģiju daudz uzticamākā, efektīvākā, drošākā un ilgtspējīgākā veidā!
http://www.eaton.lv

Pateicībā –
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

2 Komentāri

  1. Edgars says:

    Sveiciens visiem.
    Kad būs pieejamas skatītāju kartes, vai arī nemāku meklēt, rīt gribēju uz Ērgļu izaicinājumu laist

Pievieno komentāru