Sestdienas, 23.septembra rītā uz gada populārāko 4×4 pasākumu Latvijā “Ērgļu Izaicinājums 2017” Ērgļu centrā pulcējās bezceļu braukšanas piekritēji ar vairāk kā 100 tehnikas vienībām, lai pārbaudītu savas un sava auto vai kvadricikla spējas Vidzemes augstienes skarbajos bezceļos.

Pasākuma maršruti bija pietiekoši pārdomāti, lai, neskatoties uz lielo dalībnieku skaitu, cits citam netraucētu un ikvienam būtu iespēja izvēlēties to savu “ideālo bezceļu”, kurš sagādā vislielāko prieku un ir atbilstošs savas tehnikas iespējām. Ļoti patīkami bija arī pēc vairāku nedēļu lietavām beidzot baudīt siltu, saulainu septembra dienu, kas, protams, deva papildus prieku darboties dažāda izmēra dubļu vannās, kā arī papriecāties par skaistajām Ērgļu apkārtnes ainavām. Džipu šūpoles, trase karjerā, mālaini slīpumi, pārpurvojušās pļavas, meža vedēju rises un cirsmu ceļi, kā arī visdažādākie navigācijas uzdevumi – tas viss veidoja vienu kārtīgu bezceļu svētku “kokteili”, ar kuru dalībnieki vairāk vai mazāk veiksmīgi centās tikt galā, un lielai daļai šī “galā tikšana” ir redzama rezultātos.
Dienas noslēgumā, pēc neliela cīniņa ar rezultātiem, bija apbalvošana, galveno balvu izloze un svētku torte. Patiess prieks, ka šoreiz balvas varēja saņemt ne tikai godalgoto vietu ieguvēji, bet arī braucēji no tām dalībnieku grupām, kurās nav sacensību elementu. Tā, piemēram, pateicoties pasākuma atbalstītājiem, pie nelielām balvām tika ikviens apbalvošanā klātesošais kvadriciklists, kā arī ikviena “Ekspedīcijas” un “4×4 GeoFind” dalībnieku ekipāža!
Apsveicam visus godalgoto vietu ieguvējus, un jo īpaši Normunda Stūrīša ekipāžu, kura izcīnīja 1.vietu gandrīz piecdesmit grupas “Izaicinājums” ekipāžu konkurencē!

Bet laimīgie balvu ieguvēji ir šādi: riepu komplekts no General Tire – Aldis Špons, nedēļas nogale ar Ford Ranger un pilnu bāku no Ford – Kalvis Zīders, dāvanu karte 500 EUR vērtībā no sniegajosla.lv – Aivars Ozols. Apsveicam!

Tālāk – pateicības vārdi ikvienam, kurš padarīja šos bezceļu braukšanas svētkus iespējamus un tik īpašus:
Paldies visiem “Ērgļu Izaicinājums 2017” atbalstītājiem!
Paldies visiem privāto zemju īpašniekiem, un jo īpaši Raivim Freivaldam, Pēterim Kurtišam, Jurģim Zosāram, Pēterim Zaretokam un Mārtiņam Zariņam!
Paldies pašvaldībām – Ērgļu novada domei un Ogres novada Mazozolu un Taurupes pagasta pārvaldēm un to vadītājiem!
Paldies AS Latvijas valsts meži un Latvijas automobiļu federācijai!
Paldies viesnīcas “Ērgļi” allaž tik pretimnākošajam, saprotošajam un profesionālajam personālam un jo īpaši direktorei Antai Velcei!
Paldies tiesnešiem, kā arī visiem redzamajiem un neredzamajiem cilvēkiem, kuri piedalījās šī pasākumā organizēšanā un norisē, jo īpaši Gabrielam Žīguram un Agrim Jansonam!
Un, visbeidzot, PALDIES! visiem dalībniekiem, kuri atrada laiku un iespēju būt šajos svētkos! Mēs to novērtējam!

Uz tikšanos nākošajos 4×4 pasākumos, bet pavisam noteikti nākošajos bezceļu braukšanas svētkos “Ērgļu Izaicinājums 2018”!
Lai mums visiem viss izdodas!

Edvīns Bauers
biedrības “4×4 Centrs” valdes priekšsēdētājs,
“Ērgļu Izaicinājums 2017” organizators

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru