“Ērgļu Izaicinājums 2017” balvu fonds pārsniedz 3000 eiro, turklāt pie kādas vērtīgas balvas var tikt ne tikai godalgoto vietu ieguvēji, bet katrs bezceļu braukšanas svētku dalībnieks, jo trīs vērtīgas balvas savus īpašniekus iegūs izlozes veidā apbalvošanas ceremonijas noslēgumā!

Tā kā šie ir svētki, tad kādu piemiņas lietu saņems ikviens dalībnieks. Savukārt godalgotas tiks pirmo trīs vietu ieguvēji dalībnieku grupās “Izaicinājums” un “Sports”, gan arī par “īpašiem nopelniem” grupās ATV, “Ekspedīcija” un “4×4 GeoFind”. Pasākuma noslēgumā notiks arī trīs vērtīgu balvu izloze – General Tire riepu komplekts no “Atlas riepas”, dāvanu karte 500 EUR vērtībā aizraujošam piedzīvojumam ar sniega motociklu Zviedrijas kalnos no “Sniegajosla.lv” un nedēļas nogale ar Ford Ranger (ar pilnu bāku) no Ford oficiālā pārstāvja Latvijā SIA Inchcape Motors Latvia. Svarīgi – balvu izlozē piedalās tikai tie dalībnieki, kuri atrodas klātienē apbalvošanas ceremonijā!
Būs arī citas balvas no bezceļu braukšanas svētku labvēļiem un atbalstītājiem!

“Ērgļu Izaicinājums 2017” labvēļi un atbalstītāji

4×4 Centrs saka Paldies! zemāk minētajiem uzņēmumiem par atbalstu! Īpaša pateicība mūsu ilggadējiem atbalstītājiem – RECRO, General Tire, SIA Knifs4, Drošas braukšanas skola, SIA ELBRA, 4×4 Centrs Veikals un 4×4 Centrs Serviss.

General Tire

General Tire – labākās riepas ceļiem un neceļiem… jau 100 gadus! Amerikāņu kvalitāte apvienojumā ar jaunākajām Continental tehnoloģijām par saprātīgu cenu. Gan vieglajām, gan apvidus automašīnām, gan busiem. Uzzini vairāk par General Tire riepām www.atlasriepas.lv

SIA Inchcape Motors Latvia (vienīgais oficiālais Ford pārstāvis Latvijā)

Inchcape Motors Latvia – autorizēto Ford pārstāvi Latvijā var atrast Skanstes ielā 4a, Rīgā. Tas nodrošina Ford garantijas un Motorcraft (pēcgarantijas) servisu, virsbūves servisu, oriģinālas rezerves daļas un auto aksesuārus, kā arī piedāvā mazlietotu automobiļu tirdzniecību pašā Rīgas centrā, Hanzas iela 16a.
Ford ir sens un leģendārs, bet tehnoloģijām bagāts auto zīmols. Mūsdienās piedāvā plāšu jauno automobiļu klāstu, piemērotu katrai dzīves situācijai, kā arī biznesam. Ja vēl neesi iepazīnies ar bagāto Ford modeļu klāstu un izcilām Ford braukšanas īpašībām, piesakies izmēģinājuma braucienam šeit .
Esam pārliecināti, ka jums nāksies atteikties no vecajiem stereotipiem un jūs būsiet pārsteigti par jauno pieredzi!
wwww.ford.lv

RECRO

RECRO ir viena no vismodernākajām automātisko ātrumkārbu restaurācijas un testēšanas rūpnīcām Eiropā un tā ir viens no līderiem automātisko ātrumkārbu restaurācijas jomā visos segmentos Ziemeļeiropā.
Visa informācija www.recro.eu

4×4 Centrs Veikals un 4×4 Centrs Serviss

Oficiālais ARB, Old Man Emu un Safari Snorkel dīleris Latvijā.
Viss aprīkojums apvidus automašīnām (riepas, vinčas, amortizatori un 1000 citas lietas), kā arī kvalitatīva un pārdomāta uzstādīšana! Tālr.20455565 (veikals), 28444468 (serviss).
www.4x4centrs.lv/veikals

sniegajosla.lv

Vēlaties izbaudīt reālu bezceļu? Ko Jūs teiktu par apvidu, kur ir 1.5 metru dziļš sniegs un 150 km apkārtnē nav ceļu?
Uzaicinām Jūs piedalīties sniega motociklu ekspedīcijās Skandināvijas kalnos pie polārā loka.
www.sniegajosla.lv

Knifs4

Autoservisā “Knifs4” meistari spēj noteikt pat visnoslēpumainākos un sarežģītākos automašīnu defektus. Plašs veicamo darbu klāsts, sākot no riepu montāžas un beidzot ar motoru remontu. Tiek piedāvāti arī telpu un āra teritoriju uzkopšanas pakalpojumi! Tālr.29472637, 29206508.
www.knifs4.lv

4x4shop.lv

4x4shop.lv ir 4×4 aprīkojuma un aksesuāru veikals ar vairāku gadu pieredzi šajā jomā.
Klientiem piedāvājam dažādus populāro 4×4 aprīkojuma zīmolu produktus. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī dažādus nestandarta risinājumus, sadarbojoties ar Latvijas ražotājiem.
www.4x4shop.lv

Viesnīca “Ērgļi”

Uzmanība pret ikkatru viesi ir mūsu darbības galvenais princips. Viesnīcas iekārtojums, atmosfēra un apkārtnes daba rada harmonisku vidi, lai ikviens mūsu viesis aizmirstu darbdienas rūpes. Lai viesnīca “Ērgļi” kļūst par lielisku vietu Jūsu atpūtai, garšīgām maltītēm, jaukai izklaidei!
www.erglihotel.lv

Drošas braukšanas skola

Jau kopš 2007. gada Drošas braukšanas skola apmāca gan topošos auto un moto vadītājus, kuri mūsu vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus braucējus, kam palīdzam pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības. Esam pārliecināti, ka braukšanas kultūra ir būtisks dzīves kvalitātes rādītājs. Tādēļ rūpējamies, lai pie mums mācīties būtu ne tikai noderīgi, bet arī patīkami.
Vairāk informācijas www.dbs.lv

SIA “Elgos Finanses”

Grāmatvedības pakalpojumi attīstībai un izaugsmei!
– Grāmatvedība uzņēmumiem, biedrībām un pašnodarbinātiem.
– Konsultācijas nodokļu piemērošanas un grāmatvedības uzskaites jautājumos.
– Dokumentu sagatavošana Uzņēmumu reģistram- jaunu firmu un dažādu izmaiņu reģistrēšanai, uzņēmumu reorganizēšanai un likvidēšanai.
Bērzaunes ielā 6a, Rīga,
T. 67543840, Mob. 29220914, e-pasts: info@elgos.lv

Digitālās Drukas Studija

“Digitālās Drukas Studija” ir poligrāfijas uzņēmums ar lielu pieredzi šajā sfērā. Digitālajā drukā visefektīvāk un izdevīgāk ir drukāt nelietu tirāžu drukas darbus. Mums ir plašas iespējas un varam nodrukāt sākot no vīzītkartes līdz pat banerim ļoti īsos termiņos.
“Digitālās Drukas Studija” ir apvienojusi vienā kolektīvā vislieliskākos projektu vadītājus, kuri atradīs visoptimālāko risinājumu…
www.dds.lv

ELBRA

SIA ELBRA speciālisti veic elektromontāžas darbus, kā arī santehnikas un apkures ierīkošanu. Ilggadēja pieredze un atbilstošs aprīkojums ļauj paveikt darbus ātri un kvalitatīvi. Būvmateriālu tirdzniecība. Tālr.64871742.

SIA Skudru karjers

Ja vien jums nepieciešama ceļu būve, ceļu būves tehnikas īre, zivju dīķu izbūve, interesē zivju mazuļu audzēšana – mēs protam! Tālr.29481533

Pateicībā –
4×4 Centrs

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru