Iespējams, tieši šāds nosaukums būs nākošgad bezceļu braukšanas svētkiem Ērgļos, jo laikam „ielūdz 4×4 centrs” un „Bezceļu braukšanas svētki” īsti neatspoguļo pasākuma raksturu. Tieši vārds „izaicinājums” ir tas, ko sajuta ikviens dalībnieks pagājušajā sestdienā, neatkarīgi no tā, vai bija ieradies ar ATV, standarta džipu vai bezceļu „monstru”.

Izteiksmīgāk par jebkuru aprakstu noteikti runā bildes un video, tāpēc šeit tikai nedaudz par to, kas bija. Un bija 13 kvadricikli, 15 standarta džipi, 14 „mazie monstri” un 3 „lielie monstri”. Bezceļu dabūja katrs „pēc nopelniem”, par ko liecināja organizatoriem izteiktie daudzie pateicības vārdi. „Ļoti grūti, bet ļoti labi” bija, šķiet, populārākā frāze pie vakariņu galda. Kā ekstrēmākie momenti laikam jāmin trīs standarta automašīnu ierašanās vakariņās īsi pirms divpadsmitiem naktī, bet viena salūzuša kvadricikla evakuācija no nekurienes vidus beidzās ap diviem naktī! Tomēr torti un gandarījumu par pavadīto dienu, šķiet, dabūja visi.
„4×4 Centrs” vārdā pasākuma galvenie organizatori Edvīns Bauers un Agris Jansons vēlreiz saka paldies itin visiem dalībniekiem, atbalstītājiem, pašvaldībām, “Vērmeļu” saimniekiem un viesnīcas „Ērgļi” lieliskajam kolektīvam!
Tiekamies visi „Ērgļu izaicinājumā” 2013.gadā!
Pavisam drīz būs fotogalerija, bet jau tagad ir skatāmi daži video.
„Ielūdz 4×4 Centrs 2012” sagatavoto džipu Rezultāti.

Jūsu „4×4 Centrs”

Atslēgvārdi:

 

3 Komentāri

 1. Niklāvs says:

  Pasākums patiešām bija perfekts!
  Sagatavotie auto varēja izjust visīstākā trofi reida garšu, pārbaudīt sava auto, sevis un savas komandas izturību un saliedētību. Lai arī šīs sacensībās mūs vajāja dažnedažādas likstas, sākot ar nobortētu riepu, kuras remonts aizņēma gandrīz visu OZ “Vērmeles” atvēlēto laiku un beidzot ar nepareizi izvēlētu taktiku OZ “Vestiena”, visas komandas vārdā vēlos teikt, ka esam guvuši patiesi lielu dubļu un piedzīvojumu baudījumu! Nākamgad piedalīšos atkal!

  P.S. Paldies Mārim Odziņam par palienēto hi-liftu un “Saules Servisam” par atsaucību.

 2. Ivars says:

  Pasākums Super!
  Paldies jau liels jāsaka Agrim par kvadricikla evakuāciju no nekurienes piedalīšanos (bez Tevis mēs to nepaveiktu)!
  Maršruts ko bijāt izplānojuši ATV interesants un baudāms! Tehnikai ar labs pārbaudījums un mums iemaņu slīpēšanai, apguvei!

 3. TheLacis says:

  Kur bildītes? 🙂 Nevaru sagaidīt 🙂 Vēl kāds video būs? 🙂

Pievieno komentāru