REZULTĀTI
Jau nākošo sestdien 19 jūnijā, spītējot darbadienas statusam, notiks Dubļu ērgļa titula izcīņas posms Ādažos, sacensības atbalsta 4x4lv.lv. Sena latviešu parunā vēstī,  ja pirms Jāņiem cilvēks nav izvārtījies pa dubļiem, tad viņš nav ērglis!

Dubļu Ērglis Ādažos

Kas ir Dubļu ērglis?

Beznosacījumu cīņa dubļu aplī (slēgtā trasē ar grūti pārvaramu reljefu ūdens šķēršļiem un citiem pārsteigumiem) bezceļu (4×4) automašīnām. Automašīnas tiek iedalītas divās ieskaites grupās pēc riteņu izmēra līdz 33 collām un virs, kā arī ATV braucamrīki ar riteņu izmēru līdz 26 collām un virs, tiek gaidīti arī solo motociklu braucēji un Smagās automašīnas(smagās automašīnas pie starta tiek pielaistas bez maksas)!

Sacensības notiek pēc karuseļa principa divi iebraucieni ar laika normu 1 stunda un 30 minūtes, tiek ieskaitīti laika normā pilnie veiktie apļi, uzvaru izcīna braucējs kas laika normā veicis vairāk  apļu, vienādu apļu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem ekipāža, kas apļus veikusi ātrākā laikā.
Precīzāka informācija par starta vietu un skatītājiem visērtāk piebraucamajām vietām būs pieejama tuvākajā laikā, Latvijas automobiļu federācijas, Trofi reidu komisijas oficiālajā interneta vietnē -mazozoli.lv. Droši zināms ka dalībnieku reģistrācija no 9:00, pirmās ekipāžas starts plānots 11:00.

Latvijas Automobiļu federācijas
Trofi reidu komisija

 

Apvidus automašīnu cīņas aplis
„LILASTES DUBĻU ĒRGLIS 2010”
Papildnolikums un norise

 1. Ikvienam, kas vēlas izmēģināt savas un sava ‘dzelzs zirga’ spējas dubļu aplī, tiek laipni aicināti piedalīties dubļu cīņas aplī. „LILASTES DUBĻU ĒRGLIS 2010” tas notiek 2010. gada 19. jūnijā Latvijā, Sējas novadā, ‘’Binders’’ karjerā . Reģistrācijas vieta – karjera, koordinātes: N57 11,716 E24 23,145  – starta vieta

2. ORGANIZĀCIJA
Sacensības rīko Arnis Namajuns 260379-10522, Tel. +371 29458000
Pasākuma direktors – Arnis Namajuns.
Sacensību vadīājs – tiks precizēts.
Sacensību sekretārs – tiks precizēts
Medicīnas nodrošinājums – tiks precizēts

3. Lai piedalītos dubļu aplī ir nepieciešams apvidus automobilis (jebkāds) ar 4×4 piedziņu un  pazeminātajiem pārnesumiem (var mēģināt arī bez). Dubļu riepas arī nebūs par sliktu. Ir atļauta viņča. Automašīnas dalās divās klasēs: Automašīnas līdz 33’’ riepām un automašīnas virs 33’’ riepām
3.1. Dubļu Ērglī var piedalīties ATV un smagās automašīnas atsevišķās ieskaites grupās.

4. Trase: pārveidots trofi-reidu pilnībā slēgts aplis daļēji pa smilšainu karjeru ar ūdens peļķēm un daļēji pa mežu, kur būs dubļi un ūdens. Apli ar pietiekami labām iemaņām var izbraukt bez vinčas palīdzības. Būs arī pāris smagākas vietas, kur automašīnas bez vinčām varēs apbraukt (ja gribēs) bet par to saņems soda laiku.

5. Plāns: sestdiena 19.maijs – reģistrācija no 9:00-10:30 „Binders” karjerā.
Dalībnieku sapulce – 10:30
Pirmā brauciena starts – 11:00
Otrā brauciena starts – 14:00
Rezultāti un apbalvošana – 17:00

6. Pieteikšanās: sūtiet  pieteikuma formu uz e-pasta adresi namajuns@ml.lv

7. Ziedojums organizatoriem – 20 Ls no auto.

Pasākuma organizators:      /Arnis Namajuns/

2010. gada 14.jūnijā.

 

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru