Dikļu Rudens 2011

Dikļu Rudens 2011 kvadracikliem

Neskatoties uz diezgan sarežģīto maršrutu, visiem “Dikļu rudens 2011” četrpadsmit dalībniekiem izdevās veiksmīgi sasniegt finišu. Laiciņš šoreiz mūs palutināja. Kaut gan rīta pusē lija pamatīgs lietus, vēlāk laiks skaidrojās un pat sāka spīdēt saule.

Dikļu apvidus ir bagāts ar purviem, pārplūdušām pļavām, grāvjiem un citām bezceļu ekstrām. Tāpēc pilnīgi likumsakarīgi, ka kārtīgus dubļus braucēji dabūja jau pirmajā kilometrā! Lai izkļūtu no tiem, dažiem vajadzēja izmantot vinčas palīdzību. Tālāk kvadriciklu kolonna devās uz “Dubļu gladiātoru” apli, kur bija iespēja izbaudīt šī apļa vieglāko versiju, kas tomēr vairumam braucēju bija nopietns izaicinājums – šeit bija jāpārvar pārpurvojušos ezera krasts, ka arī bebru uzpludinātie grāvji. Pēc tam pa pamesto dzelzceļu stigu dienas pirmā puse beidzās Skadarkalna karjerā. Šeit pusdienas un iespēja „izplosīties” pa speciālim ATV veidoto trasi.

Otrā pasākuma daļa aizritēja vienā no kādreizējiem ATV RALLY sacensību ātrumposmiem. Tika šķērsots izstrādāts kūdras purvs ar daudziem “grāvīšiem” un dienas beigu daļā visus pavadīja saules riets, kas radīja īpašu noskaņu… Vārdu sakot – skaisti!

Straujā tumsas iestāšanas nopietni apgrūtināja pārvietošanos mežā. Bija jābrauc pa ļoti šaurām takām starp kokiem un dziļām risēm, kas pilnas ar ūdeni. Redzamību vēl vairāk apgrūtināja tvaiki no kvadracikliem, un, pateicoties pilnīgam bezvējam, izveidojās bieza miglu. Šī iemesla pēc pilnībā šo posmu veikt šoreiz neizdevās.Taču pats galvenais, ka visi veseli un arī kvadracikli netika salauzti!

ATV RALLY bāzē “Mačkēni” dalībniekus sagaidīja viesmīlīgais saimnieks Guntis, kurš visus pacienāja ar ĻOTI GARŠĪGU ZUPU! Lauku pirts labumus izbaudīja tikai divi no dalībniekiem, parējie aizbildinājās ar “sieva gaida”…

Paldies par piedalīšanos visiem, kas atbrauca, un ceram jūs redzēt nākošajos mūsu rīkotajos pasākumos! Sekojiet informācijai www.4x4centrs.lv!

→ Fotogalerija “Dikļu Rudens 2011”

ATV RALLY komanda: Agris Jansons, Guntis Naglis.

Atslēgvārdi:

 

Raksts vēl nav komentēts

Pievieno pirmo komentāru!.

Pievieno komentāru